Garip bir ses duydum mağara sesi falanda değil!!

Türkbirfare

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya bir anda çalan şarkılardandır veya zombie iskelet veya örümcektir (örümcekler sabahları yanmaz ^.^)

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
mal modsuzda çıkıyor modluda modsuz oyuna bulaşmış bir virus gibidir pek sık modsuz çıkmaz
ama arada çıkar modsuz bende modsuzda çıkıor modluda
ilk önce konuşmana dikkat et dediklerin ise hiçbiri birbirini tutmuyor ve sen minecraftı kaçıncı sürümde oynuyorsun alpha da sadece herobline vardı ! minecrafta yeni başlamış artistlik yapıyor bu arada 8 yaşında olduğunu belli ettin helal olsun

nicimpisces

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet hata olabilir çünkü aynı ses arkadaşlarda duymuş ama aranızda duyan varmı.Ve bu arada slender nedir? zombi sesi falanda değildi zombi sesini biliyorum

nicimpisces

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
altaira ataberke ve kuzeye katılıyorum aynı herobrine gelmeden önceki ses snapshotta falanda oynamıyorum 8.sınıfı gidiyorum ayrıca bilip bilmeden konuşmayın

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
Evinin yakınında mağara olmasına gerek yok. yalan olmasın sanırım 300 kareye kadar olan uzaklıkta herhangi bir boşluk varsa. bu minimum 3x3 olur ses gelmesi cok dogal.korkma ve oyunun tadını çıkar :)

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
evet hata olabilir çünkü aynı ses arkadaşlarda duymuş ama aranızda duyan varmı.Ve bu arada slender nedir? zombi sesi falanda değildi zombi sesini biliyorum
slenderi nette arat süper bi korku oyunu eğer korkmak istiyorsan kesin oyna nosferatuya filan bin basar

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@Trixie biraz fazla oluyorsun birazdağa devam edersen kötü olacak...
adam kendini bişe sanıyo sosyal hayatına baksan 8 yaşında bebelerle takılıo abilerinden öğrendiği küfürlerle hava atmaya çalışıo nocak bu forumuda bebeler bastıya artık ben bişe diyemem bunlrı rapor etmekde yaramaz

nicimpisces

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
trixie abartmışsın biraz bu arada çok teşekkürler oxurux buarada youtube kanlaında çok güzel. peki ama neden böyle bi ses çıkıyor boşluktan kaynaklı açıklayabilirmisin
Evinin yakınında mağara olmasına gerek yok. yalan olmasın sanırım 300 kareye kadar olan uzaklıkta herhangi bir boşluk varsa. bu minimum 3x3 olur ses gelmesi cok dogal.korkma ve oyunun tadını çıkar :)