gangsterler istanbul (gta gibi görevli, hikayeli, aksiyon map)

nasıldı

• süperdi. devamını beklerim

Kullanılan: 137 84.6%
  • kötüydü

Kullanılan: 25 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    162

Furkanbaba

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
süper dizayn güzel olmuş görevler kısaydı ama sorun değil sonunda köprü patlarken teknede patladı ortada kaldım :))))

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bunun diğer serilerini koycam aslında 2 ve 3 hazır ben 4ü yapıyorum paylaşımda biraz geç kaldım

EMESCO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben pek beğenmedim be dostum. Kurgusu biraz yapmacık olmuş bir de binaların hepsi minyatür gibi gözüküyor. Yalnız şu yarışma olayı ilgimi çekti, hangi sitelerde o yarışmaları düzenliyorlar ve bir de diğer map'lerini burada paylaşabilir misin?

tprk12

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben bütün görevleri yaptım binayı patlattım sonra müdürün yanına git dedi sonra köprüyü patlattım sonra canım sıkıldı bütün şehre tnt yerleştirdim heryer patladı bikaç tane büyük biya kaldı onlarıda yaktım lav felan döktüm bütün şehir gitti :D

Alyisi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iğrençti bence hapishaneden nasıl çıkılıyor sonra suya düstün müçıkamıyosoun ben berceremiyosam belki yapamamışımdr ama yapılma amacını anlamadım

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben bütün görevleri yaptım binayı patlattım sonra müdürün yanına git dedi sonra köprüyü patlattım sonra canım sıkıldı bütün şehre tnt yerleştirdim heryer patladı bikaç tane büyük biya kaldı onlarıda yaktım lav felan döktüm bütün şehir gitti :D
bendensin kanka böyle devam et:)

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
iğrençti bence hapishaneden nasıl çıkılıyor sonra suya düstün müçıkamıyosoun ben berceremiyosam belki yapamamışımdr ama yapılma amacını anlamadım
görüş açıklaması yaptığın için sağol ama uzun bir emeğe (iğğrenç) demek saygısızlık olmuyomu bu benim ilk mapım anlamadıysan devamını oyna

MERTTAROS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaş sağol ama yapamıyoum nedense yardım edermisiniz