Gamma Türkiye - OPSKYBLOCK Plugin Paketi

GAMMA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
viaGAMMA#9574

* Hatasız / Optimizasyonlu

* Bugsuz / Korumalı
* Jeneratör - Rütbeler
* Otosatış - Coin Sistemi
* Ceset - Çete Sistemi
* Ayarlı Event Sistemi
* Konuya eklenmemiş birçok özellik bulunmaktadır..
* Günlük ödül, 3 günlük ödül, haftalık ödül bulunmaktadır
TÜM KOMUTLAR İÇİN OYUN İÇERİSİNDE /HELP KOMUTUNU KULLANABİLİRSİNİZ.

Ayarlı Meslek Sistemi

Depocu Hayvanlar & Süt İnekleri

Ayarlı kasalar ( sadece /cc set ile yerleştirilecek )

SUNUCU GÖRSELLERİ

ver (0.3)

Son düzenleme:

GAMMA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Not ;
Bulunan taramada "virüs" bulunan sonuçlar sunucu.jar dosyası ile alakalıdır, dilerseniz kendi versiyon dosyanızı yükleyebilirsin (1.8.8) sebebi ise içerisine crash ve sürekli cacheleri silme kodu tanımlanmıştır ve crypter yani kodlar karıştırıldığından dolayı programlar içini göremediği yazılıma güvenemiyor.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Şu ana kadar gördüğüm en iyi paket çok efso :) umarım böyle başarılı paketler dağıtırsınız.

LeBlach

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paketimi paylaşma hakkını kim verdi sana ? benim paketimin menüleri vs hepsi var ? eklentiler bile aynı ? konunun kaldırılmasını talep ediyorum.

GAMMA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Paketimi paylaşma hakkını kim verdi sana ? benim paketimin menüleri vs hepsi var ? eklentiler bile aynı ? konunun kaldırılmasını talep ediyorum.
Senin olduğunun hakkını kim veriyor? Yabancı bir formda paylaşılmış bir paket. Türkçeye çevirip paylaştım.

LeBlach

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin olduğunun hakkını kim veriyor? Yabancı bir formda paylaşılmış bir paket. Türkçeye çevirip paylaştım.
Yabancı forum mu? içerisinde AntiCrash eklentisi bile duruyor nereden aldın sen bunu ? üstelik o eklenti Mustafa Öncel'e ait. Yalan söyleme forumdan aldım diye. Hahaha kardeşim yalan söylerken düzgün söyle tornadospawnerın icinde ToliaNetwork yazıyo hadi bunada yalan söyle göreyim xd
AntiBugun içinde

admin: LeWassu
# 2. Admin adı, force-op bypass
admin2: xCruwyzYT
# 3. Admin adı, force-op bypass
admin3: LeBlach
bunlar yazıyo neden acaba ?

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Not ;
Bulunan taramada "virüs" bulunan sonuçlar sunucu.jar dosyası ile alakalıdır, dilerseniz kendi versiyon dosyanızı yükleyebilirsin (1.8.8) sebebi ise içerisine crash ve sürekli cacheleri silme kodu tanımlanmıştır ve crypter yani kodlar karıştırıldığından dolayı programlar içini göremediği yazılıma güvenemiyor.

5 tane antivirüs trojan olarak algılamış, neyin crash fix'i bu? crashi çözmek için spigotu düzenlemene gerek yok eklentiler ile hallediliyor, kimbilir içine ne koydun. paket zaten tamamen toplama.

cache silme crypter falan bahane. hangi cacheyi neden siliyor? sallamak bedava.