GAMETURKMC TEKRARDAN SIZLERLE! -> Factions ve Skyblock Oyun Modu! <- play.GameTurkMC.com

EndToast

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Parkur Ne Zaman Eklencek Çünkü Eklendi Zaman Hemen Parkur Oynicamda :)
mc.GameTurkMc.com

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyundan ./m Komudu ile attığın mesajlar hala aklımda :) Ancak Elimde Bir SS Yok Ne Diyeyim Kimseye Bedavaya Aldın VIP yi Deme Dedin :)
KIMSEYE GÜVENMİCEN BU DÜNYADA KOCUM !
Ama ben Bütün GT Yetkililerine güvendim ve böyle bir İhanet ile karşılaştım .
GAMETURKMC PİŞMANLIKTIR..!
Ve Söyleyeyim Julius un 3 adet hack videosunu çektim gösterdim ancak hala ban yememiş YAZIK ):

GAMETURKMC PİŞMANLIKTIR..!
ABDURRAHMANREİS DEDİKLERİ KİŞİNİN 12 YAŞINDAKİ ÇOCUKTAN FARKI YOKTUR!

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Hakaret etmenize gerek yoktu, Sorunu söylerseniz bana size yardımcı olacağım.

Son düzenleme:

EndToast

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu Söledi Diye Her Hangibi Bir Yetki Vermediler Lycinadale'ye Zaten Uzun Bir Süredir GameTurkde Mod'du :)

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Sana viplik mi verdiler adminlik mi ? :)
@Alper_BeyEfendi 'nin yazdıklarını söylüyorsan evet ona VIP'lik verdik reklamcı oldu bizde ama VIP'lik geri alındı kendi isteği ile ayrıldı, Bunun dışında kimseye bir şey vermedik vermeyizde. @Lycinadale 'da GameTurk'de uzun zamandır moderator.
[DOUBLEPOST=1413717829,1413440660][/DOUBLEPOST]Konu güncel..

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sözde 1 hafta ban yemiştik 2. hafta yarılandı ban hala açılmadı, yetkili arkadaşa skype aracılığıyla defalarca mesaj atmama rağmen bir tarafına takan yok.
Adminlerin görmek istemediği gerçek sebep: Ev yaptırıp, defalarca mesaj atıp ''Parayı atar mısın artık?'' dediğim kişinin evini yıkmam.
Adminlerin ban atarken yazdığı sebep: Arsayı trollemek.

Size tavsiyem sadece vip almak isteyenlere değil yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etmeniz.

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Sözde 1 hafta ban yemiştik 2. hafta yarılandı ban hala açılmadı, yetkili arkadaşa skype aracılığıyla defalarca mesaj atmama rağmen bir tarafına takan yok.
Adminlerin görmek istemediği gerçek sebep: Ev yaptırıp, defalarca mesaj atıp ''Parayı atar mısın artık?'' dediğim kişinin evini yıkmam.
Adminlerin ban atarken yazdığı sebep: Arsayı trollemek.

Size tavsiyem sadece vip almak isteyenlere değil yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etmeniz.
Malesefki bu hafta giremedim ondan dolayıda mesajınızı göremedim birazcık daha sabretip bekleseydiniz banınızı bugün açabilirdik ama bu ettiğiniz hakaretlerden dolayı açamıcam sanırım.

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekleri söylemek sizin dilinizde hakaret olmuş.Bu mesajı yazdıktan sonra bir moderatör, vip ya da herhangi birisi gelip
Kıskanman doğal bir şey :) çünkü böyle bir sunucu sizin gibilerde yok :)
vb. tarzı şeyler yazacak bundan eminim.
Açıkçası banlandığımdan beri zaten bana gıcık kaptınız bunu biliyorum, eğer banımı açmak isteseydiniz zaten bugüne kadar açardınız...

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Gıcık kapsam bile açıcam dediysem açarım ama burda AbddurrahmanReis e ve sunucuya hakaret edip banamı aç diyorsun bende diyorumki giremedim skype'ye sunucu'ya yani tek tapatalk'tan foruma bakıyordum. Biraz düşünüp bana burdanda bir mesaj atsaydın banın açılmış ve şuanda Oyununu oynuyor olurdun.

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Eness denilen adama hiçbir şey olmadı değil mi? Parayı veren adaleti satın alıyor.