GamesTürkiye | Buildler Yenilendi | Lapis | Boss | Evler | Pet | play.gamesturkiye.com |1.7.2 |

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
IP: play.gamesturkiye.com

Geçmişimiz;

Farklı adlarla 4 senelik bir geçmişimiz bulunmaktadır. Sunucuyu en son olarak kötü hatırlayabilirsiniz ancak değiştik ! Eskiden uzun uğraşlarımız sonucunda açılmış olan bu sunucuyu tekrardan devam ettirmek istiyoruz. Az yetkili kadromuz ile güvence altında olacaksınız !

Cremranyec78 - Kurucu
Bsernessio - Kurucu
NickLess97 - Admin

Lokasyon: Türkiye - Tutku Sunucu
CPU: Xeon x5690 - 3.46 GHz 4 Çekirdek
Ram: 4 GB 1333 MHz
Barındırma Tipi: SSD - 60 GB

Sunucu Türü: VDS Sunucu
Kişi Sayısı: 50 Kişi (Gerektiğinde Arttırılacak)
Gecikme: 100 MS Altı

Sunucunun gündelik 2 kere yedeği alınmaktadır. Hesaplarınız ile ilgili her hangi bir kayıp riski yoktur !

VIP: 5 TL
MegaVIP: 10 TL
UltraVIP: 20 TL
EfsaneVIP: 50 TL

Paypal ile ödeme yapanlara +1 Ay Hediye, ayrıca ekstra olarak 50 bin ila 500bin arasında oyun parası hediye !
Sabit Fiyat Garantisi Vermekteyiz !

/warp edit

Şimdiden onlarca kişinin sunucuya eleştiri yapacağını biliyorum. Sunucuyu aynı haritayla açmamın sebebi eski birçok oyuncuların bu haritayı sevmelerinden dolayıdır. Alıntı diyebilirsiniz ancak Evler hariç tamamıyla kendi yapıtlarımızdır.

Konu düzenini beğenmeyenler de olacaktır. Ancak herkes gibi hayalimdekileri maalesef gerçekleştiremiyorum.

Klasik bir faction düzeni diyenlerde olacaktır. Ancak benim plugin bilgim fazla olduğu için eğlenceli yapmaya çalışıyorum.

Neden 1.8 Değil: 1.8 için henüz hazır değiliz.

Sunucuya Yetkili Alımı Yoktur !

Son düzenleme:

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawn Harıiç Diğer Maplere Pekde Güzel Diyemem
Yorumun için teşekkür ederim. Bunun tabii ki de bir açıklaması var;

Minecraft ile 1 sene boyunca uğraşmadım ve Minecraft ile ilgili hayal gücümü yitirdiğim için bazı yerler kötü olabilir. Güzel bir build ekibi bulursam eğer yaptıracağım :)

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkür ederim. Bunun tabii ki de bir açıklaması var;

Minecraft ile 1 sene boyunca uğraşmadım ve Minecraft ile ilgili hayal gücümü yitirdiğim için bazı yerler kötü olabilir. Güzel bir build ekibi bulursam eğer yaptıracağım :)
Bende Arıyorum Bir Build Ekibi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sunucuyu tekrar açmışsınız :D Hayırlı ve güzel bir sunucu olur umarım.

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GamesTürkiye Parası Eklendi.

Bu paralar ile özel eşyalar alabilirsiniz. /warp hammadde veya /warp edit.

FeatherBoard geliştirildi, Jobs düzeltildi, ATM Eklendi, GroupManager Düzeltildi.

RisusTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler geliştirilmeli spawndaki çapraz yollar dikkatimi çekti onu değiştirmeyin ama onun dışındakileri değiştirin :D