Zeph

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server uzun süredir açık yüzlerce vip sattınız günde 400'e aşkın oyuncu geliyoru ve bi market plugini'ni düzeltemediniz mi ? Ben server'a girmiyorum zaten adamı kırdım tüm itemleri dağıttım lovegame'e ss attım cevap yok sana attım gece girerim o zaman hatırlat dedin sonra 2 tane daha attım cevap yok hadi bunları geçtim serverdaki küfür ve spam'a hala çözüm bulunmamıştır eminim bu server bu kadar ilgiyle nasıl 400 kişi çekiyor şaşırıyorum doğrusu ben bi tane admin bile görmedim 15 gün boyunca amacım burda gerçekleri söylemek serverini kötü demiyorum eksiklerini belirtiyorum bu eksikleri dikkate alın yoksa oyuncu kaybedebilirsiniz.

Plymouth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dolandırıcının kurduğu market: kisiadi 1 100B100 Obsidian /-\ Normal Güvenli Market: kisiadi 1 B 100 Obsidian
şeklinde oluyor. şu an ikiniz hiçbir şey bilmeden burada konuyu baltalıyorsunuz. Böyle açıkları en kısa süre içinde kapatmaya çalışıyoruz zaten. Ha unutmadan, istiyorsan takasını yere atarakta yapabilirsin.

Ben de ondan bahsettim zaten oyunun marketine güvenmeyeceksek yere atarak yapalım. Bilmemem oyunda bug olduğu ve ilgilenmediğin gerçeğini değiştirmiyor 1 aydır olan bir bug bu. Konu baltalamak değil bu servera yeni başlayacak veya vip alacaklar için bir yorum. Buraya süper sw gelin vip alın desem baltalamayın demeyecektin aksi durumda da dememen gerekir.Ki senin eski mesajların bu yönde :) keşke baltalamasaydın sen de

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server uzun süredir açık yüzlerce vip sattınız günde 400'e aşkın oyuncu geliyoru ve bi market plugini'ni düzeltemediniz mi ? Ben server'a girmiyorum zaten adamı kırdım tüm itemleri dağıttım lovegame'e ss attım cevap yok sana attım gece girerim o zaman hatırlat dedin sonra 2 tane daha attım cevap yok hadi bunları geçtim serverdaki küfür ve spam'a hala çözüm bulunmamıştır eminim bu server bu kadar ilgiyle nasıl 400 kişi çekiyor şaşırıyorum doğrusu ben bi tane admin bile görmedim 15 gün boyunca amacım burda gerçekleri söylemek serverini kötü demiyorum eksiklerini belirtiyorum bu eksikleri dikkate alın yoksa oyuncu kaybedebilirsiniz.

Sunucuya biz giriyoruz fakat belli ki aynı anda online olmuyoruz. Üstelik 15 gündür oynuyorsan ve market sistemini hala öğrenememişsen bu benim sorunum değil senin sorunundur. Ben senin beynini açıp zorla bu bilgiyi oraya yerleştiremem. Bize bu market sorunu hakkında şikayetini bildiren ilk kişi sensin. Buna senden başkası inanmamış anlayacağın. Son olarak ise küfür ve spam'ı nasıl çözeceğimizi bana anlatırsan çok memnun olurum. Küfür edecek adamı engellemek mümkün değil ne kadar ceza verirsek verelim düzelmiyorlar. Bu haftanın sonunda rehber alacağız zaten. Sen burdan sunucuya çamur atmak yerine şikayetini bildirseydin (her şikayetle ilgileniyoruz görüp/görmediğimiz mesajlar olabiliyor, bu durumda tekrar yazmalısın) elbette sorunun çözülecekti. Sen söyledikten sonra musait olduğum ilk anda sunucuya girip bovil'i banladım zaten.

Ben de ondan bahsettim zaten oyunun marketine güvenmeyeceksek yere atarak yapalım. Bilmemem oyunda bug olduğu ve ilgilenmediğin gerçeğini değiştirmiyor 1 aydır olan bir bug bu. Konu baltalamak değil bu servera yeni başlayacak veya vip alacaklar için bir yorum. Buraya süper sw gelin vip alın desem baltalamayın demeyecektin aksi durumda da dememen gerekir.Ki senin eski mesajların bu yönde :) keşke baltalamasaydın sen de

Sana market sistemini kullan diyen yok zaten. Takasını eşyaları yere atarak gerçekleştirebilirsin istersen. Sunucumuzda oynayan bir kişi zaten bovil'in marketiyle normal marketler arasındaki farkı rahatça anlayabilir. Yani örnek vermek gerekirse: hiçbir insan evladı 1.000$ değeri olan bir eşyayı 10$ 'dan satmaz. Satıyorsa ve sizin şüphenizi çekmiyorsa o sizin sorununuz, benim değil.

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minigamesi Aslında Factiondan Kaldırıp Lobiye Koyabilirsiniz OİTCHide Minigamesin İçine Falan

Plymouth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sana market sistemini kullan diyen yok zaten. Takasını eşyaları yere atarak gerçekleştirebilirsin istersen. Sunucumuzda oynayan bir kişi zaten bovil'in marketiyle normal marketler arasındaki farkı rahatça anlayabilir. Yani örnek vermek gerekirse: hiçbir insan evladı 1.000$ değeri olan bir eşyayı 10$ 'dan satmaz. Satıyorsa ve sizin şüphenizi çekmiyorsa o sizin sorununuz, benim değil.

Aynı anda girmekle alakası yok online süren 1-2 saat bile değil bunu söyliyim. Ayrıca bahsettiğin kişinin marketini görmedim bu şekilde para kaybeden çok gördüm ve ilki zeph değil daha önce de oldu ve şikayet de edildi. Kurucu mesajlara bakmıyor yada takmıyor bilmiyorum ilk defa görmüş olabilir tabi ki. Sadece bunlar değil çantam dolu olduğu için görev ödülünü alamamam veya kaç kere biom değiştirmeme rağmen adamın yarısının karlı yarısının yağmurlu olması büyük küçük buglar var ve yönetim hiçbir şeyle ilgilenmiyor. Buradan yol göstermek kolay satış fiyatı alış fiyatı eşitse alma diye fakat tüm oyuncular buraya bakmıyor veya benim gibi bilmiyor olabilir o an dalıp almış olabilir. Ayrıca bu bugu kullanan herkes 1000tllik eşyayı 10 a satılmıyor 350 tlllik taş 250ye satılıyor. Oyun kurduysanız takip edeceksiniz.

Oyuna 1 saat girip de küfür ediyorlar ne yapalım demek kolay 5 saat gir diğer rehber de 5 saat girsin 10 saat bak bakalım kim küfür edebiliyor. Bunu da geçtim şikayet mesajlarını işleme alın bu da çaydırıcı bir önlem. oyuna ilk başladığımda tpa tuzağına düştüm ve tabi ki yönetim yine ilgilenmedi. Ha tabi tpayı kullanma diyeceksin şimdi de :) sizin çözümleriniz böyle.

berattny

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
server cok guzel ama bazı eksıklıkler var skyblock ta oynuyorum marketı cok kucuk gelistırılmeli bence vede skylider afk feed rep gibi komutlar gelıyomus bunları acıklarsanız sevinirim

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
server cok guzel ama bazı eksıklıkler var skyblock ta oynuyorum marketı cok kucuk gelistırılmeli bence vede skylider afk feed rep gibi komutlar gelıyomus bunları acıklarsanız sevinirim
Yeni spawna geçtiğimizde market geliştirilecek oyun içi yetkilere ve diğer bilgilere /bilgi komutundan ulaşabilirsiniz.Teşekkürler iyi oyunlar.

Skyblock yenilik & güncelleme

- Lag düzeltme çalışması yapıldı.
- VIP'lere sadece satılan spawnerları ipeksiyle kırıp taşıma yetkisi verildi.
- /viphediye komutunda domuz yerine inek spawner vermesi eklendi.
- VIP kitine elmas eklendi.

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu iyi güzelde özellikle KitPvP de çok lag var :(

ahmeteren1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başlıkta +200 yazıyor artık değişiklik yapma zamanı geldi diye düşünüyorum :)

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunun bütün Yerleri AŞIRI KASIYOR Lütfen lag problemini düzeltin artık oynanmıyor :sıkarım:

Sunucuda herkes küfür edip duruyor :(

Son düzenleme:

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Sunucunun bütün Yerleri AŞIRI KASIYOR Lütfen lag problemini düzeltin artık oynanmıyor :sıkarım:

Sunucuda herkes küfür edip duruyor :(
Lagı düzeltmek için elimden geleni yapıyorum.
Küfürler için ise ss geldikçe yapmaya çalışıyorum.

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lagı düzeltmek için elimden geleni yapıyorum.
Küfürler için ise ss geldikçe yapmaya çalışıyorum.
Ben ara sıra sana mesaj olarak küfür edenler için aldığım ss leri atabilirim :)[DOUBLEPOST=1441294938,1441294257][/DOUBLEPOST]YA ÇILDIRCAM SUNUCUDA HERKES HACK !!!! :rank::sıkarım: