Plymouth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adakralının adasına o kadar taşı sen koydun yani :)

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Adakralının adasına o kadar taşı sen koydun yani :)
''Ayrıca bir adada 4 kişi olunca hepsi vip + 10 tane spawner aldılarsa mümkün böyle bir şey.'' burdan ne anladğını açıklarmısın?

Ücreti alınmadığı sürece hiçbir oyuncuya hiçbir yardım yapılmaz.

Plymouth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
''Ayrıca bir adada 4 kişi olunca hepsi vip + 10 tane spawner aldılarsa mümkün böyle bir şey.'' burdan ne anladğını açıklarmısın?

Ücreti alınmadığı sürece hiçbir oyuncuya hiçbir yardım yapılmaz.

Adakralı vip değil adasında 4 vip ve 10 spawner da yok.

Plymouth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her neyse evet ben koydum oyuncu kayırdım diyecek halin yok zaten yeni gelecek olan oyuncular için yaziyim gidiyorum.

Admın skypedan belli kişiler hariç cevap vermiyor
Rehber sayısı yetersiz ve olanların online süresi düşük
En azından benim için yönetici güven vermiyor bir takım oyuncuları kayırdığını düşünüyorum.

İyi yön olarak takas sistemi hariç skyblock plugini güzel.

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servera Avatar veya Smash plugini yüklenirse servera 900 kişi gelebilir

ahmeteren1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Her neyse evet ben koydum oyuncu kayırdım diyecek halin yok zaten yeni gelecek olan oyuncular için yaziyim gidiyorum.

Admın skypedan belli kişiler hariç cevap vermiyor
Rehber sayısı yetersiz ve olanların online süresi düşük
En azından benim için yönetici güven vermiyor bir takım oyuncuları kayırdığını düşünüyorum.

İyi yön olarak takas sistemi hariç skyblock plugini güzel.
Begenmiyorsan girme o zaman servara sana zorla oyna diyende yok buraya gelip konuyu kirletmen bile hata bunu ozelden yazabilirdin

Zeph

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
15 gündür oynuyorum serverda bu kadar berbat server olamaz 1 tane admin görmedim 2 kere rehber gördüm yigitnoss'mu ne oda 2 saat girip çıktı herkes yan hesabım bu bu bu diye yazıyo 3'den fazla ss attım küfür ve dolandırıcılıkla ilgili cevap veren bile yok spam zaten ayrı chat durmuyo bu gün biri tabela hilesi ile 100k'mı çaldı onunda ss'ini attım cevap yok zaten hiç cevap olmadı küfürler zaten havada uçuşuyo

*** Resimden de görebildiğiniz gibi hem spam var hem 100b100 yazan tabela ile dolandırıldım hem de küfür var ve bunlar sadece chatin 1 dakikalık kısmı !

*** Tüm paramı itemlerimi ve adamı kırıp bıraktım serveri umarım tüm oyuncular farkına varıp bırakır.

Son düzenleme:

darkman72

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ZEPH BEN DARKMAN72 AYN ZEPH KATILIYOORUM SW KÖTÜ[DOUBLEPOST=1440366845,1440366796][/DOUBLEPOST]
15 gündür oynuyorum serverda bu kadar berbat server olamaz 1 tane admin görmedim 2 kere rehber gördüm yigitnoss'mu ne oda 2 saat girip çıktı herkes yan hesabım bu bu bu diye yazıyo 3'den fazla ss attım küfür ve dolandırıcılıkla ilgili cevap veren bile yok spam zaten ayrı chat durmuyo bu gün biri tabela hilesi ile 100k'mı çaldı onunda ss'ini attım cevap yok zaten hiç cevap olmadı küfürler zaten havada uçuşuyo

*** Resimden de görebildiğiniz gibi hem spam var hem 100b100 yazan tabela ile dolandırıldım hem de küfür var ve bunlar sadece chatin 1 dakikalık kısmı !
AYN SW KÖTÜ BEN DARKMAN72

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

*** Tüm paramı itemlerimi ve adamı kırıp bıraktım serveri umarım tüm oyuncular farkına varıp bırakır.

Burada sana konuyu baltalama hakkını kimse vermiyor. Üstelik 15 gündür oynuyosan ve bu kadar para yapabildiysen ticaretle uğraşmışsındır. Normal bir satış formatını bildiğini düşünüyorum. Ticaret fiyatlarını ve marketin nasıl kurulduğunu bildiğini düşünüyorum.
Normal bir market formatı şöyledir : [Kişiadı / adet / satış fiyatı (B=buy S=sell) / Eşya adı yada kodu] Ama sen gidip güvenmediğin kim olduğu belirsiz ve marketi şüpheli olan oyuncudan eşya satın alırsan bunun suçlusu ben değil, sen olursun. Resmen gel beni dolandır demişsin adama. Dolandıran kişi tabii ki banlanacak fakat sende suçlusun.

Zeph

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam hadi onda benim hatam da var diyelim bu serverda dakka başı küfür edilip spam yapıldığını ve 1 tane bile rehber olmadığını değiştirmez.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam hadi onda benim hatam da var diyelim bu serverda dakka başı küfür edilip spam yapıldığını ve 1 tane bile rehber olmadığını değiştirmez.
Şikayetinizi burada konuyu baltalamak yerine Skype'dan bize yazsaydınız çok daha kolayca çözebilirdik sorunu. Rehber alımları yakında yapılacak zaten.

Zeph

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yazdım hani çok istiyorsanız atabilirimde yani

Plymouth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burada sana konuyu baltalama hakkını kimse vermiyor. Üstelik 15 gündür oynuyosan ve bu kadar para yapabildiysen ticaretle uğraşmışsındır. Normal bir satış formatını bildiğini düşünüyorum. Ticaret fiyatlarını ve marketin nasıl kurulduğunu bildiğini düşünüyorum.
Normal bir market formatı şöyledir : [Kişiadı / adet / satış fiyatı (B=buy S=sell) / Eşya adı yada kodu] Ama sen gidip güvenmediğin kim olduğu belirsiz ve marketi şüpheli olan oyuncudan eşya satın alırsan bunun suçlusu ben değil, sen olursun. Resmen gel beni dolandır demişsin adama. Dolandıran kişi tabii ki banlanacak fakat sende suçlusun.

bahsedilen markette bu formatta oluyor bildiğim kadarıyla kişiye güvenmek değil ne olacağı belli olmaz sunucu açmışsan ve market plugini yüklemişsen ben markete güvenirim ve senin sorumluluğundadır madem güvene dayalı ticaret yapıcaz hiç market plugini olmasın yere atarak yapalım Ha eğer bahsedilen buglu market farklı bir görünüme sahipse hak veririm fakat ben böyle bir ayrım görmedim

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bahsedilen markette bu formatta oluyor bildiğim kadarıyla kişiye güvenmek değil ne olacağı belli olmaz sunucu açmışsan ve market plugini yüklemişsen ben markete güvenirim ve senin sorumluluğundadır madem güvene dayalı ticaret yapıcaz hiç market plugini olmasın yere atarak yapalım Ha eğer bahsedilen buglu market farklı bir görünüme sahipse hak veririm fakat ben böyle bir ayrım görmedim
Dolandırıcının kurduğu market: kisiadi 1 100B100 Obsidian /-\ Normal Güvenli Market: kisiadi 1 B 100 Obsidian
şeklinde oluyor. şu an ikiniz hiçbir şey bilmeden burada konuyu baltalıyorsunuz. Böyle açıkları en kısa süre içinde kapatmaya çalışıyoruz zaten. Ha unutmadan, istiyorsan takasını yere atarakta yapabilirsin.