FuuCraft Yeni Yüzüyle Yakında!

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maddeleri okumadım Zindev gibi oda göz zevkini bozuyor.

*Eminim Arada bir ikinizin-üçünüzün canı sıkılmıştır. ve Başka serverlere oynamaya gitmişsinizdir.
Bir servere başladınız ve Rehber size bu şekilden daha Ağır laflar edip size Mute atıp oyundan Çıkıyor
Ve Bu Rehber Kurucunun "ARKADAŞI" Serverin Yapımına Yardım Etmiş. Siz ne yaparsınız?

Adamlıktan bahsedicek birisinin adam olmasını beklerim.

-BELİRTMEK İSTERİM;
Beni hiç zarara sokmadı diyen arkadaş Eminim Evimdeki Sandıklara bakmıştır ve Gözleri Pörtlemiştir.
2.Sınıf bir serverden fazlasını bekleyemezsin zaten. Sunucudaki Bugları teker teker anlattım ama Yinede Sunucu adam olamadı.
Sana şunu söylemekle yetinmek istiyorum 2.SINIF BİRİSİSİN 2.SINIF BİR SERVERİN VAR.

Biraz ortalarda gözükmem ve Çakal kendini aslan sanar..
Bilişim Suçlarıymış HADİ LEEEĞNN ORDAN.. Sunucundaki Bütün Sistemlerin Aynısını bile yapsam
Haritanı bile çalsam Bütün Pluginlerini Alsam. YİNEDE HİÇBİRŞEY YAPAMAZSIN.

ÇÜNKÜ SENDE O YÜREK YOK.
Bundan sonra Adam akıllı yazda okuyabilme şansımız olsun.

Edit1; Ben ciddiyim tartışmamızı bir üst seviyeye ne dersin yakışıklı ?
Skype üzerinden konuşabiliriz.

Son düzenleme:

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önyargı , Küçük Düşürme Çabaları , Sinir Krizi ve daha fazlası.
Bunların hepsini yazdığın yazıda görebiliyorum afacan.

Kısa ama öz ben yazıyım.
Ben senin yazdıklarını görmekten iğrenmeye başladım artık ne kadar saçma, sapan yazı varsa sende var
O kadar çocuksun ki Dalga geçtiğimi anlamadan birde ciddi ciddi karşılık veriyosun. 1-2 gün geç yazmamın sebebi malesef
senin gibi asosyal birisi değilim. En azından senin yazdığın birşeyi hemen okuyuım cevaplıyım gibi bir havalarda değilim.

Nerde FuuCraft görürsen ezilmekten zevk alıcaksın.
Hırsızın ve Yüz kızarıklılığının anlamlarını öğrenipte gelmeni bekliyorum küçük çocuk.

Yazdıklarım sana o kadar koymuş ki Sinirden büyük büyük yazılar yazıyosun eğer cevap yazıcaksan
küçük harflerle ve insanların yazdığı gibi cevap vermeni senden bekliyorum.

Son düzenleme:

HypixelTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir Soru Sormak isterim acaba FuuCraft Ne zaman açılacak ?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lan hem zindevin fikrini ve map tasarımını çalıyon bide adammış gibi davranıyon.Heryerin bir ayrı oynuyor zindev kadar güzel server yapamazsın ister mapı çal ister pluginleri benimde kendime ait MMORPG serverım var ama konu zindeve suçsuz yere suçlamaksa her konuya itrazım vardır.

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
12-13 yaşındaki çocukların dolduruşa gelipte böyle konuşması beni gerçekten üzüyor.
Bak ne dicem abicim en iyisi abinin yanına git sen.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
12-13 yaş dediğin kişiler nedense senden büyük oluyor senden büyük olmasam bile AKIL YAŞI OLARAK ÜSTÜNÜM.Zaten minecraft %75'i 12-13 yaşlarında ne bekliyosun...

HasONLINE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya hadi abim iyisin güzelsin konuyu kirletme