FTB yi bana birisi ögretebilirmi

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
selam herkeze simdi ftb yi indirdimde oyun içi olarak bana ayrıntılı şekilde öğretebilecek varmı
çok kişilik bir serverde girer oynarız

tekkit classic i çok iyi biliyorum
skype falan verecem ama uzun zamandır girmiyorum oynayacak arkadaslar buradan mesaj yolu ile yazarlar ise ayarlarım

metal_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bir ara video çekip göndermeyi düşünüyorum fakat oyundaki makinelri çalışma ilkelerini anlatırım en fazla izleyen olursa daha çok çekp göndermeyi düşünüyorumda mikrofon yok alınca direk video yapcam.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir ara video çekip göndermeyi düşünüyorum fakat oyundaki makinelri çalışma ilkelerini anlatırım en fazla izleyen olursa daha çok çekp göndermeyi düşünüyorumda mikrofon yok alınca direk video yapcam.

server kurup göstersen

metal_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server kurup göstersen
valla olurda bütün oyunu anlatmak aylar alır bir kaç modunu biliyorum zaten ben tüm modları bilen kişi yoktur zaten yada hepsinde uzman degildir. ben oyundaki makinerin tanıtımını yapmayı düşünüyorum videlarda oyunda o makinerle nasıl sistemler kuracagınız size kalmış yani.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla olurda bütün oyunu anlatmak aylar alır bir kaç modunu biliyorum zaten ben tüm modları bilen kişi yoktur zaten yada hepsinde uzman degildir. ben oyundaki makinerin tanıtımını yapmayı düşünüyorum videlarda oyunda o makinerle nasıl sistemler kuracagınız size kalmış yani.

grechtechi anlatsan yeter :)