FTB kasma sorunu | optifine kurdum ama hata veriyo dünya açmiyor

anıl.altan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben ftb indirdim oynicaktim açtım yeni dünya ama çok kasıyordu sonra araştırdım ve optifineyi buldum kurdum ftb ye (jarmods) sonra açtım dünya ya girmeye çalıştım ama girmedi zemin inşa ediliyo diyor ve kalıyor 5 saat bekledim aynıydı lütfen yardım edin ne yapıcam
şimdiden teşekkürler

Hitagi_san

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hesap makinesiylemi giriyorsun nasıl kasıyor

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Görev yöneticisinden İşlemler tabının altında java.exe'ye sağ tıklayıp yüksek bi öncelik atarsan daha iyi bir performans alabilirsin. -özellikle laptop kullanıyorsan-

AdemUlas

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tabi Açmaz.Direk Minecraft.jar Dosyasına Attıysan Hata Alırsın.Bende Öyle Yapıyordum Hep Hata Alıyordum Sorunun Çözümünü Buldum. Şu Videoya Bak Bi İstersen.

Chasy06

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hesap makinesiylemi giriyorsun nasıl kasıyor
Kasıyo olabilir Herkesin senin Gibi 4-8-12 GB Ramleri Yok O Yüzden Lafını Bilde Konuş benim Mesela 1GB ramım var benimde kasiyor İnsan Gibi Soru Soruyor Sen İse İnsan Gibi Cevap Vermiyorsun

Hitagi_san

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasıyo olabilir Herkesin senin Gibi 4-8-12 GB Ramleri Yok O Yüzden Lafını Bilde Konuş benim Mesela 1GB ramım var benimde kasiyor İnsan Gibi Soru Soruyor Sen İse İnsan Gibi Cevap Vermiyorsun
yanlış anlama panpa hesap makinasinda 1 gb ram varsa bilgisayarında 16 gb vardır olarakda düşünebilirsin. niye herkes kötü tarafını düşünüyor anlamam :)