FrozenCraft-Hayatta kalmaya çalışırken donmamaya bakın.

BlueHide

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepiniz aynı sunuculardan sıkıldınız demi,lapise git para kas savaş biz sıkıldık ve bu değişmeli dedik ve de karşınıza bu sunucu çıktı:

FrozenCraft tamamen surviral
Ip:FrozenCraft.nitrado.net

Şimdi fotoğraflara geçelim önce warplarızımıza bir bakalım;

Spawnımız

Ormanımız ve serverimizin en önemli kısmı çünkü hayatınızı burada yaşayacaksınız :)

Marketimiz burası pek bir şey ifade etmiyor çünkü para kazanmak zor ancak fazla madenlerinizi satarak para kazanabilirsiniz.

Son olarakta adminleriniz tarafından düzenli olarak kontrol edilen istek-şikayet kutumuz :)

Serverimizin Kuralları :
Serverdeki hatalardan yararlanmak Yasak
X-ray kullanmak Yasak
Serverdeki diğer oyuncuları tehdit etmek Yasak
Hile kullanmak Yasak
Küfür etmek Yasak
Başka bir oyuncunun evine sethome çekmek Yasak
Bir vs'de olunca back yazmak Yasak

FrozenCraft ekibi iyi oyunlar diler :)

Son düzenleme:

tayi62

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server kapalı değil giriceğin an RES anına denk gelmiştir.Serverde Mimarcımız vardır elinden geldiğince Spawnı,Warpları Düzeltiyor -Barana

tayi62

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır marketimiz var.Marketi oyun ilk açıldığı anlar yaptık saten.Server daha yeni bi kaç ufak tefek hatalar olabilir zamanla düzeltiyoruz.Mimarımızı daha dün aldık yani bu konu açılalı 2 yada 3 gün oluyor.Daha İyi warplar olucaktır.

TurKLee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Çok Kötü. Admin blood bilmemle_king nasıl Sabah yapıcaz dedi.
Tecrübeniz yok. Spawn Desen gir bak

tayi62

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Server kötü olabilir.Bunun sebebi eksiklikler.Evet Adminin adı bidoof_king Kendisi daha yeni ve benim en yakın arkadaşım.Tecrübesi yok zamanla ögretiyorum.Spawn Yapıyoruz eski spawnı önceki yorumlarda yukarı bakarsan arkadaşlar beğenmemiş.Bizde Yeni Spawn Yapıyoruz Pazar Gününe Kadar biticek Serverde 1 sorun bile kalmayacaktır.Teşşekür Ederiz Serverimize Gelipte bakıp yorum atığın için

BlueHide

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder yaptığı haritaya bakar builderinizin hayal gücü çok düşük bence değiştirin
Şu anda serverimizde bir builder yok ancak builder seçimlerinde sorun yaşayacak gibiyiz son aldığımız builder yüzünden serverimiz epey oyuncu kaybetti bunun için ancak çok güvendiğimiz bir builder alabiliriz :)

tayi62

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sakın Kanmayın Server Çok kötü ve Nankör Bir Server Dün Bana Panelden Cık Şifreyi Degıştırıp cıkcam dedi bende cıktım ve sonra serverı durdurdu geri acamadım sabah girdimde benı oyuncu yapmış YANI PARAMA YAZIK OLDU SAKIN AMA SAKIN GITMEYIN UYARIYORUM KONU KALDIRILCAKTIR

tayi62

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kuruculugumu vede Paneli aldılar nasıl yardım edice?

BlueHide

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel arkadaşlar FrozenCraft yeni spawnı ile hayatına devam ediyor.
:)