Friedy Tekkit | Yepyeni bir Tekkit Classic Sunucusu | Ateş Network Sunar

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güncel ve iyi bir modpack olursa gelirim :D Bu arada serverdeyim ve yanlızım :(

Edit : Unleashed dediysem Unleashed olacak uleyn -Schaffer
Edit 2 : Sv kapanmış
Edit 3 : Serverde ??? işaretleri göründü ve girmeye çalışınca almanca yazı çıktı :D
Edit 4 : Unleashed oldu OMG
Beyler ben Unleashed i Ultimate zannedip biraz çelişkiye düştüm girip girmeme konusunda.Unleashed eskiden oynadığım bi serverle aynı yani açılırsa kesin gelirim[DOUBLEPOST=1429467230,1429463011][/DOUBLEPOST] Bu Unleashed olan servere girdim ama 5 tane missing id hatası aldım ve şu anda kapandı :) Versionuda söylersen :/

Son düzenleme:

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.1.7[DOUBLEPOST=1429471203,1429469907][/DOUBLEPOST]
Güncel ve iyi bir modpack olursa gelirim :D Bu arada serverdeyim ve yanlızım :(

Edit : Unleashed dediysem Unleashed olacak uleyn -Schaffer
Edit 2 : Sv kapanmış
Edit 3 : Serverde ??? işaretleri göründü ve girmeye çalışınca almanca yazı çıktı :D
Edit 4 : Unleashed oldu OMG
Beyler ben Unleashed i Ultimate zannedip biraz çelişkiye düştüm girip girmeme konusunda.Unleashed eskiden oynadığım bi serverle aynı yani açılırsa kesin gelirim[DOUBLEPOST=1429467230,1429463011][/DOUBLEPOST] Bu Unleashed olan servere girdim ama 5 tane missing id hatası aldım ve şu anda kapandı :) Versionuda söylersen :/
sürümü 1.1.7

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 Mayisda Karahan nin bani kalkinca Modpack FTB launcherdeki
Tech World yada DireWolf olcakdir[DOUBLEPOST=1429434899,1429434825][/DOUBLEPOST]
behzat abi sen olmemismiydin ne ara dirildin en son seni can abi ben karahaan salih dnt de oynarken gormusdum :D
Sınavlardan dolayı biraz geciktim bu yıl 2 Mayıda Direwolf , TPPİ ,FTB Monster , Tekkit Lite , Tekkit Classic Birde Minecraft Hub Server İçin Hazırlanıyoruz Host Hazır Map Ve Plugin İçin Uğraşıyoruz Hayırlısı 2 Mayısda Görcez Diğer Serverleride İnş Karahanda Gelirse Artık Serverini Bırakıp :D Skefire Selam

Javatist395

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sınavlardan dolayı biraz geciktim bu yıl 2 Mayıda Direwolf , TPPİ ,FTB Monster , Tekkit Lite , Tekkit Classic Birde Minecraft Hub Server İçin Hazırlanıyoruz Host Hazır Map Ve Plugin İçin Uğraşıyoruz Hayırlısı 2 Mayısda Görcez Diğer Serverleride İnş Karahanda Gelirse Artık Serverini Bırakıp :D Skefire Selam
Güzel olursa oynarız canım tabi ki :D

zafera27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bloodboundhawk servera gircektimgiremiyorum neden

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"Kicked of Flying or related" mi Wtf ?
Edit : Registeri düzeltin la :/

zafera27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynı hata bendede var
bilen biriyle server açılınca oynayabiliriz gençler :D

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Karahan,servere giriyorum ama kayıt olmaya çalışınca "Maksimum kayıt sayınızı açtınız" diye bir yazı geldi.Düzeltirmisin ?

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Karahan,servere giriyorum ama kayıt olmaya çalışınca "Maksimum kayıt sayınızı açtınız" diye bir yazı geldi.Düzeltirmisin ?
Yaven Malesef BukkitForge ile çakışıyor Authme Ondan sorun çıkıyor Özelden nickinle şifreni at direk kayıt ediyim seni

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herkes Premium olsa sorun olmaz premium sw açarız authme sileriz

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende attım mesaj (Bide Premiumum ben)