Free For All-ffa.atillahosting.net-SilahlıHG-SilahlıFaction-Herobrine Saf Survival ve 1.8.6

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Auper server özellikle HG le faction bi tek sorun var lag yok demişsiniz ama lag çok onun dışında her şey super[DOUBLEPOST=1432983734,1432983650][/DOUBLEPOST]Server resourcepackının ismi ne ?[DOUBLEPOST=1432983843][/DOUBLEPOST]Ha bu arada atış alanı nerde bulamıyomda :)
tps genelikle normal.. lag şikayetini özellikle çok oynayan üyelerden duymadık..Zaten lag olduğunda direk müdahale etmeye çalışıyoruz..
Sadece Silahli Factionda 82 Tane Plugin Aktif Durumda.. Bu nedenle makina zorlanmasa bile bazen server sapıtabiliyor..
Bunu nasıl çözeceğimizi bilmiyorum şu an için. Belki SSD li makinalara geçebiliriz.. Ama destek görmemiz lazım..[DOUBLEPOST=1432985788][/DOUBLEPOST]Ayrıca Forum Rekalmının Beklediğimiz Kadar Büyük Bir Etkisi Olmadı -_- .[DOUBLEPOST=1432988387][/DOUBLEPOST]fake lobi inflak etti .. AutmBridge in yapımcsına sonsuz sevgilerimi iletiyorum..

CabtanMurad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya su an sw ya giremiyom hata veriyor authentication required yani kimlik dogrulanmasi kerek diyor nerden dogrulicma lutfen yardim edin

CabtanMurad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
düzelttik sorunu fake lobiyi sildik..
session login şeklinde yapacagız sistemi..
Sorunu düzeltmediniz dahada sorun yaratdınız ben o lobide gire biliyodum ama şimdi hiç giremiyom hem bi ara girdim lobkda parolamı bile yazmadım girdiğim an gkriş yapmış oldum bişeyler oldu siz değişikliği yaptıkdan sonra server egiremiyom az önce gösterdoğim hatayı veriyorr !

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Texture pack süper yeni rakı gelcek mi XD
Rakıdan Önce şu saçma çökmeleri + lagı engellemek lazım:D
ama hatrına ekleyecegim.. İsmi Sahte Rakı Olacak..
İçince hem ssarhos hemde kör etcek -_-

Bu arada su anda su cökmelerden Abdullahla skype ta birbirimizi yiyiorz.. Server Sihirli Bir sekilde bungee authme bridge authenction required hatası veriyor..

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bu arada su anda su cökmelerden Abdullahla skype ta birbirimizi yiyiorz.. Server Sihirli Bir sekilde bungee authme bridge authenction required hatası veriyor..
BungeeCordun bir hatası bulunmuş adam kendini tüm serverda op yapıyor bir ara deneme serverime girip biri yaptı ama nasıl yaptığı bulunamadı

CabtanMurad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

bende o hatalar arasında Required hatasını veriyor[DOUBLEPOST=1432989257,1432989207][/DOUBLEPOST]
ForceOP dostum bu program 1 sene önce işe yaramaz hale geldi ._.
Bende neden kullanamıyom dedim :)

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende o hatalar arasında Required hatasını veriyor[DOUBLEPOST=1432989257,1432989207][/DOUBLEPOST]
Bende neden kullanamıyom dedim :)
hala bir şekilde çalışıyo ama kurucyu kandırman lazım server metin belgesinden bir şeyi kapatıyordu adını unuttum aklıma gelirse sölerim bir şekilde kandırıp kapattırman lazım mesela onu kapatmazsan serveri hacklerler gibisinden

CabtanMurad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sıkıldım Bi Silahlı hg oynayam dedim oda olmadı :([DOUBLEPOST=1432989491,1432989415][/DOUBLEPOST]
hala bir şekilde çalışıyo ama kurucyu kandırman lazım server metin belgesinden bir şeyi kapatıyordu adını unuttum aklıma gelirse sölerim bir şekilde kandırıp kapattırman lazım mesela onu kapatmazsan serveri hacklerler gibisinden
Kardeş servere girince sendedemi hata veriyor ?

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kazmamda verimlilik 7 var diye verimlilik 8 e geçiremiyorum , çok acı ;(