fps -antivirüs programı

lostdinar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar antivirüs programı[avast premier 2015] açıkken minecraftta 0-5 arası fps alıyorum,virüs programını kapayınca 30-40 fps alıyorum.Fps yi çok fazla düşürmüyecek antivirüs programı arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben şahsen AVG free 2015 kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı olmuyor.

LOGIX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben malwarebytes anti-malware kulanıyom

LOGIX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yoo oldukça memnunum ben

MrSmith

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yoo oldukça memnunum ben
Sistemi çökertecek virüsü Kaspersky yakaladı, MalwareBytes farketmedi bile. Aktif olarak 2 adet kullanıyorum. MalwareBytes + Kaspersky. Tavsiyem yanına bir adet daha kur. Bir kerede Kaspersky farketmedi MalwareBytes buldu.

Thepoisonn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AVG-2015 var bende ekran kartı nvidia minecrafta sağ tıklayıp grafik işlemciyle yüksek kalitede çalıştırdığım zaman 200 fps alıyorum kapayınca 30 ekran kartı ayarlarına bak derim

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malware-bytes malware lardan korur ki bunlar sadece reklamımsı şeylerdir yani çok büyük prpblem değildir, sadece rahatsız ederler. Ama bu programdan trojanı yakalamasını beklemek yanlıştır, çünkü bu programın amacı bu değildir. Malware, Adware ile trojan, truva atı, solucan vs. çok farklı şeylerdir karıştırma. Aslında en güzeli DeepFreeze, RollBack tarzı programlar çünkü virüs girdiğinde tek yapmanız sistemi yeniden başlatmak olacaktır.
O kullandığın virüs programı ağır olabilir, hafif, sistemi yormayacak bir antivirüs kullanabilirsin. Kaspersky falan ağırdır fakat Eset, Comodo IS falan hafiftir, tavsiyem onlardır. Yine de Kaspersky ve BitDefender çok ağır olsalar da sisteme hiçbir şey sızamaz :)

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LOGIX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Malware-bytes malware lardan korur ki bunlar sadece reklamımsı şeylerdir yani çok büyük prpblem değildir, sadece rahatsız ederler. Ama bu programdan trojanı yakalamasını beklemek yanlıştır, çünkü bu programın amacı bu değildir. Malware, Adware ile trojan, truva atı, solucan vs. çok farklı şeylerdir karıştırma. Aslında en güzeli DeepFreeze, RollBack tarzı programlar çünkü virüs girdiğinde tek yapmanız sistemi yeniden başlatmak olacaktır.
O kullandığın virüs programı ağır olabilir, hafif, sistemi yormayacak bir antivirüs kullanabilirsin. Kaspersky falan ağırdır fakat Eset, Comodo IS falan hafiftir, tavsiyem onlardır. Yine de Kaspersky ve BitDefender çok ağır olsalar da sisteme hiçbir şey sızamaz :)

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evet bende her sayfada reklam cıkıodu hepsini kaldırdı

LOGIX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
crack kulanmak günah deildir cracki çıkaran günaha girer yani endişelenme iğrenmede

S

sergun26

Ziyaretçi
Sistemi çökertecek virüsü Kaspersky yakaladı, MalwareBytes farketmedi bile. Aktif olarak 2 adet kullanıyorum. MalwareBytes + Kaspersky. Tavsiyem yanına bir adet daha kur. Bir kerede Kaspersky farketmedi MalwareBytes buldu.
Kaspersky iyidir, ancak çok sistem kullanır. Daha önce lisanslı olarak satın almıştım.