Forumdan Bıktım (Yüksek İhtimal Yasaklancağım :P)

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ha şunu bileydin ya . ama bitmiyorlar moderatörler sanki iyi de ? 1-2 kişi var sadece Felsefe diyorlar %100 saçmalık[DOUBLEPOST=1405143616,1405143008][/DOUBLEPOST]

Sen Çok boş Yola girmişsin bak '._.' ifadesi spam ve boş bir sözdür herhangi bir hakaret ve anlamı olmadığını kendinde belirttin ben bir paylaşıma bu ifadenin kullanılmasını istemiyorum ve saygı duyamam o kurallar'ı okudum fakat ben forumdan nefret ettim sadece ve sadece bu ' Çocuk ' lardan dolayı ._. Yaptın ve eline ne geçti ? bakıyorum Adam Bilmem kaç cümle yazmış hepsi anlamlı takan yok , adamın teki '._.' Yapar Forum sallanır ' :QWES:D:ASD:w çok komik we: ' Tarzında yorumlar var Ayrıca Moderatör'lerle çok sorunum var onlarda ergence bir tarzla konuşuyorlar ban atmak dan kastım Moderatörler bile reklam yapıyor böyle bir forum olabilir mi yani Bir Minecraft sunucusunda Yetkililer Yan Hesaplarına İstediği İtem'i Koyup Oyunu Oynuyor Tarzı olur bunu forumda görmeyen kalmadı ayıklamakla uğraşamam 2 yıldır ben aktif olarak bakıyordum konulara adam gibi yazı yazan 2-3 insan var beni sıkan şey bunlar görünüyor ve hiçbir şey yapılmıyor . Ve Ben o ' Çocuk Ve Ergen ' Dediğim İnsanları ağşalamak niyetinde değilim Sadece daha iyi ve keskin yorumlar yazılabilir öyle değil mi Yaşın (11) Ama Düzgün bir Yorum attın düzgün bir konu oluşturdun ben hakkını veririm beğendiğimi söylerim ayrım yapmam söyledim zate 'ergenlik ve çocukluk' Sadece Yaşlarlar değil beyin zekanlada ilgilidir 10 yaşındasın fakat 20 yaşındaymış gibi konuşuyorsun büyüklerine saygını kaybetmiyorsun ben sana daha ne diyim ?[DOUBLEPOST=1405143703][/DOUBLEPOST]
Fakat anlamı olmayan bir şey kullanılıyor ve hoşuma gitmiyor gitmekte zorunda değil Burası Bir Forum Boş yorum atılmamalı ? anlamını söylermisin bana ' ._. ' Bunun anlamı ne ?

hayır ben mi anlatamadım, sen mi anlamadın yoksa paradox mu oluştu onu anlamış değilim hala.

'._.' ifadesini sadece tek yazarsanız evet bu spama girer ancak yukarda da söylendiği gibi 'Ben beğenemedim ._.' şeklinde bir yorum yazılırsa bu nasıl spama giriyor anlamış değilim. O zaman sende 'Güzel olmuş beğendim :)' cümlesindeki ':)' simgesini de kullanma.':)' ifadesi de herhangi bir kurum veya kuruluşa hakeret ediyor mu? Hayır.Moderatörler kısmında bahsettiğin olayı gösterir misin lütfen? Yan hesaplarına item koyma olayını malesef Türklere soracaksın, 2 Yıldır burada bende varım. İnan forum şuanki halinden sadece biraz daha az sunucu ve mesaj sayısıydı.Bahsettiğin üyeler biraz daha azdı o kadar.Beyin zekasını olayını Türklere keşke anlatabilsen, herkes beyin zekasıyla yazsa durum ne güzel olur değil mi? Ancak '._.' gibi bi ifade beyin yaşını nasıl etkileyecek? '._.' yapan 2 yıl büyüyor mu ne yani?

Kişisel yorumuma gelirse '._.' ifadesini forumda kullanılmamasını istemen zor bi düşünce. Bunu herkese yasaklatabileceğini hiç sanmıyorum.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katilmam mi... begenini hakettin

Galaxy Ace 2 cihazından
Tapatalk ile gönderdi.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazen ._. yada -_- çok kullanışlı olabiliyor ama avatarını bu yapıp her yerde yerli yersiz bunu kullanıp grup açmak cidden saçmalık.
._.

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır ben mi anlatamadım, sen mi anlamadın yoksa paradox mu oluştu onu anlamış değilim hala.

'._.' ifadesini sadece tek yazarsanız evet bu spama girer ancak yukarda da söylendiği gibi 'Ben beğenemedim ._.' şeklinde bir yorum yazılırsa bu nasıl spama giriyor anlamış değilim. O zaman sende 'Güzel olmuş beğendim :)' cümlesindeki ':)' simgesini de kullanma.':)' ifadesi de herhangi bir kurum veya kuruluşa hakeret ediyor mu? Hayır.Moderatörler kısmında bahsettiğin olayı gösterir misin lütfen? Yan hesaplarına item koyma olayını malesef Türklere soracaksın, 2 Yıldır burada bende varım. İnan forum şuanki halinden sadece biraz daha az sunucu ve mesaj sayısıydı.Bahsettiğin üyeler biraz daha azdı o kadar.Beyin zekasını olayını Türklere keşke anlatabilsen, herkes beyin zekasıyla yazsa durum ne güzel olur değil mi? Ancak '._.' gibi bi ifade beyin yaşını nasıl etkileyecek? '._.' yapan 2 yıl büyüyor mu ne yani?

Kişisel yorumuma gelirse '._.' ifadesini forumda kullanılmamasını istemen zor bi düşünce. Bunu herkese yasaklatabileceğini hiç sanmıyorum.

'._.' Yapsın Bende Dedim Bir İki Kez Yaptım Diye Saçma Sapan Bir Şey Anlamı Yok :) Ama Abartıyorlar Grub Var Bunla ilgili Herkesin Resmi '._.' Bana Bir Rakam Söyeyin ' ._. ' Smile'ından Rahatsız Olan .kaç Kişi Bulursam Şunu yasaklarsınız benim sinirime dokunuyor yani her yoruma ._. ._. ._. ._. Yeter ya başlamış bir Rahatsız Oluyorum ben şahsen olanda vardır rahatsız ?

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Biz " :) " ifadesinden rahatsız olduğumuzu söylüyor muyuz?

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha artık gelip burda ._. nın tartışmasını da yaptıysanız sizen her şey beklenir :lol:

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
@BedriKR Şahsen ben de :), :D, -_- vb. ifadelerinin kullanılmasını sevmiyorum forumda bunlarda yasaklansın?

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konuyu başka tarafa çekmeyelim lütfen, ''._. , -_-'' vb ifadeler ile spam yapanlardan bahsediyorum :)
Spam yapanlar BAN!
Demeye çalıştığım bu gruptaki kişiler " :) " ifadesine paralel olarak " ._. " kullanabiliyorlar. Hatta bu (kahkahaatan._.) gibi haller alabiliyor. @BedriKR adlı arkadaşın bunu her gördüğü yerde kesinlikle spamdır diye kabul ettirmeye çalışması hoşuma gitmiyor. Dediğim gibi spamı bu grubun üyesi olmayan da bir şekilde kılıfına uydurarak yapıyor ("yararlı konu","güzel paylaşım"), fakat ._. fazla göze çarptığı için sanırım post kasmak amacıyla olmasa bile tepkileri üzerine toplayabiliyor.

Saygılar ^_^[DOUBLEPOST=1405191740,1405191440][/DOUBLEPOST]
:) adında grup açılıp herkes bunun avatarını yapıp her yere :) mı yapıyor ?
Bu avatar meselesi de neden sizi bu kadar sıktı anlamış değilim. Eğer bir konuda gördüğünüz " ._. " ifadesinin spama/post kasmaya yönelik bir eylem olduğuna kanaat getirdiyseniz rapor edebilirsiniz.

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
'._.' Yapsın Bende Dedim Bir İki Kez Yaptım Diye Saçma Sapan Bir Şey Anlamı Yok :) Ama Abartıyorlar Grub Var Bunla ilgili Herkesin Resmi '._.' Bana Bir Rakam Söyeyin ' ._. ' Smile'ından Rahatsız Olan .kaç Kişi Bulursam Şunu yasaklarsınız benim sinirime dokunuyor yani her yoruma ._. ._. ._. ._. Yeter ya başlamış bir Rahatsız Oluyorum ben şahsen olanda vardır rahatsız ?
İşte bu yorumunuz gibi konuyu da biraz daha saygı ve eleştirme çerçevesinde yazsanız çok tatlı olurdu, katılırdım.

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda beni rahatsız eden en büyük etken yaş ortalamasının düşüklüğü sohbetler forum oyunları çok çocukça yorumlarla dolu ee bunada elden bir şey gelmez

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hatanı düzelteyim kardeşim bir kere forumun %20'si %30'u falan ergen senin gösterdiklerine biz ''Le abi'' diyoruz :) Forumda ergenelrden çok abiler var ve ''._. - .-.'' işaretlerininde şeyini çıkardıklarını düşünüyorum.[DOUBLEPOST=1405195196,1405195142][/DOUBLEPOST]
Forumda beni rahatsız eden en büyük etken yaş ortalamasının düşüklüğü sohbetler forum oyunları çok çocukça yorumlarla dolu ee bunada elden bir şey gelmez
En kötüsü ise bir abiin sana musallat olması.Çocukla tartışamıyorsun bile!Dediklerinden hiçbir şey anlamıyor saf saf konuşuyor deli ediyor.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler oradan bana laf atıştırılıyor gibi hissettim ama söylemeliyim ki 17 yaşındayım -_-