Forumdan Bıktım (Yüksek İhtimal Yasaklancağım :P)

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Forumdan GERÇEKTEN ÇOK Bıktım Aşırı Ergenler Var İçimi Dökmek İstiyorum Örn.
._. Grubu %99 'u Ergen Dedim bu ' ._. ' nedir 1 kere kullandım :D ulan hiç bi anlamada gelmiyor ya :D
Trolleme , Trollenmek ula Trollük nedir de get başka yerde trolle trollüceksende ya Minecraft Türkiye 'de kimi trollücen yok 'creeper'ı trolledim Artık çok güçlüyüm' La de yürü :D

Sonra Sistem Berbat arkadaş bu nedir ya Kurucular Berbat reklam dolu hadi anladım para kazancaksın da sen niye gidip saçma sapan şeyin reklamını alırsın git Nitrado'nun Al Bilmem ne hostingin al git sunucuların al paraya doymuyormusun be arkadaş . Sonra önüne gelen forum yetkilisi Bazı iyi mod lar varda abi :QEW herif boş yere uyarı veriyo :D Sinirine mi gitti bas banı bas banı bunedir arkadaş :D

Küp Sanatı kısmı zaten başlı başına bir fasafiso :D Konu Başlığı ' Harika Bir Yapı Gözleriniz Yuvalarından Fırlayacak' , Yapı Küpten ev adam acemi hadi buna ne diyim adam acemi kendini geliştirir bakarsın seni sollar yorumlar şöyle

- Yapı nerde göremiyorum ?
- sen bu oyunu burak
- bu nedir ya :D :SDSA:D
-._.(ergen ler sardı yine)

Abi hevesini bozmayın niye bilerek yapıyorsunuz ? sonra öyle yazınca Yapının Mimarı Ters Cevap Verince Gelir bi mod Uyarı Puanı...

Konularda aynı şekilde berbat

' Minecraft Saçmalıkları .s .s '
' Hirobıraynı gördüm üfff '
' FarLand a gittik hanyy :s '

Şunlara Bakın Vallahi Öğeyi Denetle Falan Değil ya (bilerek isimleri silmedim ergenleri görün hep sansür yeter ya !) Hep arkadaşınız diye susuyorsunuz bıktım lan ? Arkadaşınız saçma sapan bir şey der ' :WEADSDASD ' dersiniz Adamın teki iyi bir şey der ' Ayy mala bak :D '
Lan sevgilindenmi ayrıldın parodiye ağlıyor herif !

Baksana şuna bildiğin hava yapıyor %90 Kendi parasıyla almadı Ailesi veya bir arkadaşı hediye etti . Hadi Kendin aldın niye gidip konu açıyorsun parası olmayan var biliyorsun alamıyor insan nefsine hakim ol hava yapma bi kerede ölürmüsün ?

Bunda 2 lidi şuna bak ergen :D yine dediğim gibi yapmış işareti + NickiOlmayanÇocuk ? nedir ya Lan anladık sen çok popisin çok coolsun anladıkda saçma sapan şeyler niye yazıyorsun özür dilerim arkadaşım benim ?

Diyecek bir şey mi var daha ? bi bitmediler ya 2 Yıl önce forum ne güzeldi .. Özlüyorum .. Böyle özür dilerimlar yoktu hiç sadece has insanlar vardı hiç kimse gördümü acaba saçma sapan şeyler yazanı yok birilerini trolleyeni ? (Yine vardı 10 kişi falan) Büyük ihtimal sadece Yetkililer değil ' ._. ' Grubu ergence şeyleri paylaşan kişiler (Bkz. NickiOlmayanÇocuk + ZorinTR) Ne Diyorlarsa desinler kardeşim kafama eseni yapıcam yasaklayın çokta umrumda :D Zaten Suçsuz yere banlananlarda var yani ben suçsuz olduklarını düşünüyorum İsim saklamıcam tabii ki Ronın Build Team Ekibi full ban yemiş ayrıca gruplarda beni sinir ediyor onuda söylymde (._. de var zaten Anime Is My Life Hariç) Anime Is My Life Grubu Has Bir Grup Çünkü Eskilerden Kalma.. nese görüşürüz arkadaşlar iyi forumlar tabi yetkilisi , grubu , üyesi Konuları ergenleri çekilmesede iyi forumlar

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
._. bir felsefedir anlamanı beklemeyiz. Bu işlerin çoğu da eğlence için yapılıyor ve o ' Hirobıraynı gördüm üfff ' kişiler ergen bile değil. Seni kimse forumda zorla tutmuyor.[DOUBLEPOST=1405117446,1405117312][/DOUBLEPOST]ve ayrıca forum sürekli geliştiriliyor ve eklentilerin fiyatları inanılmaz fiyatlara ulaşabiliyor, hem periyodik giderler hem de geliştirilmeye harcanan giderler için reklam şart. Ve reklamların çoğunu Google seçiyor, kendi elinde olan bir şey değil. Özel sunucu reklamları var o kadar kendi seçtikleri.

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D Tepkiler gelicek söylemiştim bu arada felsefenizi yesinler :D ve onların hepsi ergen ergenlik de bir felsefedir sadece yaşı küçükler için değil beyin yaşı geride kalmış insanlar için de rahat bir tabirdir ve google 'ın seçtiği reklamlar kapatıla biliyor. ayrıca ben reklamlara karşı değilim dediğim gibi sadece sunucu reklamları olsa hostingler olsa minecraft ile ilgili şeyler olsa niye kızıyım forumun ismi minecraft türkiye :)

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:D Tepkiler gelicek söylemiştim bu arada felsefenizi yesinler :D ve onların hepsi ergen ergenlik de bir felsefedir sadece yaşı küçükler için değil beyin yaşı geride kalmış insanlar için de rahat bir tabirdir ve google 'ın seçtiği reklamlar kapatıla biliyor. ayrıca ben reklamlara karşı değilim dediğim gibi sadece sunucu reklamları olsa hostingler olsa minecraft ile ilgili şeyler olsa niye kızıyım forumun ismi minecraft türkiye :)

İsteyen istediği felsefeyi yapar tamam beğenmemiş olabilirsin bunu dile getirmek hakkın ama AŞAĞILAYICI bir biçimde olmamalı bu

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Felsefe mi ? ''._.'' benzeri her şey spama giriyor, haddi hesabı olmayacak kadar spam yapıyorsun(uz), forumu kirletmekten başka bir şey değil. Birşeyler yazmış gibi görünmek için abuk subuk mesajlar atıyorsunuz.Yanınada bırakmıyorum rapor ederek moderatörlere ulaştırıyorum.

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Felsefe mi ? ''._.'' benzeri her şey spama giriyor, haddi hesabı olmayacak kadar spam yapıyorsun(uz), forumu kirletmekten başka bir şey değil. Birşeyler yazmış gibi görünmek için abuk subuk mesajlar atıyorsunuz.Yanınada bırakmıyorum rapor ederek moderatörlere ulaştırıyorum.
Ben o ifadelerle yorum atmıyorum atmayacağımda ve sadece o şekilde yorum atarlarsa zaten hatalılar ama şu şekilde yorum atarlarsa "pek iyi değil ._." spama girmez ve arkadaşın dediği gibi onların felsefesine dayanır bu :) yani saygı duymak lazım diye düşünüyorum

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle forumda saygı ve sevgiyi göz önünde bulunduruyoruz.'._.' ifadesi herhangi bir kurum,kuruluş,kişi ya da varlığa hakaret etmiyor değil mi? O zaman bunun kullanımını sevseniz de sevmeseniz de saygı duymak zorundasınız. Bakın bende Türkçe'yi elimden geldiğince doğru kullanmaya çalışıyorum... Siz bunu sevseniz de sevmeseniz de yine saygı duyuyorsunuz değil mi? Dediğiniz insanlar için de '._.' ifadesi onlara göre bir işaret. Bunu spam dışında yapan insanlar konusunda haklısınız, yapmayanlara bir şey diyemeyeceğim.

Reklam olaylarını alt ve üstteki sunucu reklamları dışında google otomatik olarak ekliyor, ayrıca yüklediğiniz programların yanında ek olarak programın kurduğu reklam niyetine yan programlar varsa bu da sitede çıkan reklamları değiştirip ekleyebiliyor.

Kişisel görüşüme gelirse elbette ._. kullanan herkesi seviyor değilim, yukarda anlattığın bazı kısımlara açıkcası bende katılıyorum (İğrenç yapı, yapma bidaha vb) bu tip yorumları görüp kullanıcıların üslubu hakkında uyarmaktan Multimedya Moderatörleri olarak biz de bıktık.Ayrıca forumdaki hala ergen konuşma tarzına sahip insanlar da hiç hoş değiller, ancak ben onları aşağılamıyorum... eleştiriyorum, hatalarını söylüyorum. Kırıcı olmayan bir dille.

Önüne gelen moderatör arkadaşlarımız banı basıyorsa adlarını lütfen bana özel mesaj olarak kanıtlarınızla atar mısınız?

Ayrıca üye olduktan sonra şuradaki kuralları okumuş sayılıyorsunuz, kaç kişi girmemiştir buraya siz düşünün. https://forum.gamer.com.tr/yardim/sartlar

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben o ifadelerle yorum atmıyorum atmayacağımda ve sadece o şekilde yorum atarlarsa zaten hatalılar ama şu şekilde yorum atarlarsa "pek iyi değil ._." spama girmez ve arkadaşın dediği gibi onların felsefesine dayanır bu :) yani saygı duymak lazım diye düşünüyorum
Forum kurallarına göre söylüyorum felsefi olsa bile sadece ''._.'' vb ifadeler kullanamaz.Kullanmalarına bir şey demiyorum ama spam yapıyorlar ben bir bölüme girdiğimde boş boş mesaj atmamak için bir şey yapmıyorum adam gelmiş sadece gülücük atıyor, neresine saygı duyayım şimdi ? :)
Spam
"+1, süper, güzel" v.b mesajlar, sadece resim, **** veya ifade içeren mesajlar göndermek spam olarak kabul edilir ve izin verilmez.

LapisDüşmanı

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
özür dilerim,aptal türü kelimeleri kullanman sadece senin aklının yaşını gösterir diyorum ve konuyu terk ediyorum

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Dogru soze ne denir...

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Espri yapıyordum -_-
Ve zaten biz böyle bir grup kurup örgütçülük oynuyoruz eğleniyoruz bundan kime ne? Spam yapanlara karşı ben de tepkiliyim fakat spamı ._. üyesi olan da yapıyor olmayan da. Tek fark üye olmayanlar, "yararlı konu", "süper teşekkürler" şeklinde yaparken ._. üyeleri "._." şeklinde yapıyorlar ve bu göze çarpıyor(ki bu bazen üye olmayanların yoruma " :D " ifadesi bırakmalarıyla aynı anlama geliyor). (Tabi ki de onları bu hareketlerinden dolayı desteklemiyorum). hiçbir şekilde ergenlik psikolojisi değil. Bizim ilişkimiz en yakın arkadaşlarınızla saatlerce güldüğünüz ama başkasının anlamayıp "neye gülüyor bunlar" dediği tipten. Hatalılarımız cezalarını çeker. Genelleme yapanları da hoş karşılamadığımı bilmelerini istiyorum.

Son düzenleme:

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ha şunu bileydin ya . ama bitmiyorlar moderatörler sanki iyi de ? 1-2 kişi var sadece Felsefe diyorlar %100 saçmalık[DOUBLEPOST=1405143616,1405143008][/DOUBLEPOST]
Öncelikle forumda saygı ve sevgiyi göz önünde bulunduruyoruz.'._.' ifadesi herhangi bir kurum,kuruluş,kişi ya da varlığa hakaret etmiyor değil mi? O zaman bunun kullanımını sevseniz de sevmeseniz de saygı duymak zorundasınız. Bakın bende Türkçe'yi elimden geldiğince doğru kullanmaya çalışıyorum... Siz bunu sevseniz de sevmeseniz de yine saygı duyuyorsunuz değil mi? Dediğiniz insanlar için de '._.' ifadesi onlara göre bir işaret. Bunu spam dışında yapan insanlar konusunda haklısınız, yapmayanlara bir şey diyemeyeceğim.

Reklam olaylarını alt ve üstteki sunucu reklamları dışında google otomatik olarak ekliyor, ayrıca yüklediğiniz programların yanında ek olarak programın kurduğu reklam niyetine yan programlar varsa bu da sitede çıkan reklamları değiştirip ekleyebiliyor.

Kişisel görüşüme gelirse elbette ._. kullanan herkesi seviyor değilim, yukarda anlattığın bazı kısımlara açıkcası bende katılıyorum (İğrenç yapı, yapma bidaha vb) bu tip yorumları görüp kullanıcıların üslubu hakkında uyarmaktan Multimedya Moderatörleri olarak biz de bıktık.Ayrıca forumdaki hala ergen konuşma tarzına sahip insanlar da hiç hoş değiller, ancak ben onları aşağılamıyorum... eleştiriyorum, hatalarını söylüyorum. Kırıcı olmayan bir dille.

Önüne gelen moderatör arkadaşlarımız banı basıyorsa adlarını lütfen bana özel mesaj olarak kanıtlarınızla atar mısınız?

Ayrıca üye olduktan sonra şuradaki kuralları okumuş sayılıyorsunuz, kaç kişi girmemiştir buraya siz düşünün. https://forum.gamer.com.tr/yardim/sartlar

Sen Çok boş Yola girmişsin bak '._.' ifadesi spam ve boş bir sözdür herhangi bir hakaret ve anlamı olmadığını kendinde belirttin ben bir paylaşıma bu ifadenin kullanılmasını istemiyorum ve saygı duyamam o kurallar'ı okudum fakat ben forumdan nefret ettim sadece ve sadece bu ' Çocuk ' lardan dolayı ._. Yaptın ve eline ne geçti ? bakıyorum Adam Bilmem kaç cümle yazmış hepsi anlamlı takan yok , adamın teki '._.' Yapar Forum sallanır ' :QWES:D:ASD:w çok komik we: ' Tarzında yorumlar var Ayrıca Moderatör'lerle çok sorunum var onlarda ergence bir tarzla konuşuyorlar ban atmak dan kastım Moderatörler bile reklam yapıyor böyle bir forum olabilir mi yani Bir Minecraft sunucusunda Yetkililer Yan Hesaplarına İstediği İtem'i Koyup Oyunu Oynuyor Tarzı olur bunu forumda görmeyen kalmadı ayıklamakla uğraşamam 2 yıldır ben aktif olarak bakıyordum konulara adam gibi yazı yazan 2-3 insan var beni sıkan şey bunlar görünüyor ve hiçbir şey yapılmıyor . Ve Ben o ' Çocuk Ve Ergen ' Dediğim İnsanları ağşalamak niyetinde değilim Sadece daha iyi ve keskin yorumlar yazılabilir öyle değil mi Yaşın (11) Ama Düzgün bir Yorum attın düzgün bir konu oluşturdun ben hakkını veririm beğendiğimi söylerim ayrım yapmam söyledim zate 'ergenlik ve çocukluk' Sadece Yaşlarlar değil beyin zekanlada ilgilidir 10 yaşındasın fakat 20 yaşındaymış gibi konuşuyorsun büyüklerine saygını kaybetmiyorsun ben sana daha ne diyim ?[DOUBLEPOST=1405143703][/DOUBLEPOST]
Fakat anlamı olmayan bir şey kullanılıyor ve hoşuma gitmiyor gitmekte zorunda değil Burası Bir Forum Boş yorum atılmamalı ? anlamını söylermisin bana ' ._. ' Bunun anlamı ne ?

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Açıklamama bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1405143703][/DOUBLEPOST]
Fakat anlamı olmayan bir şey kullanılıyor ve hoşuma gitmiyor gitmekte zorunda değil Burası Bir Forum Boş yorum atılmamalı ? anlamını söylermisin bana ' ._. ' Bunun anlamı ne ?[/quote]

Hayır ben onu boş mesaj olarak kullanılmasına karşıyım ama onu yüz ifadesi olarak kullananlarda var
Mesela; "Pek iyi değil ._. " gibi :)
tabii ki hoşuna gitmek zorunda değil zorla sevme diye bir şey olmaz. Eleştride senin hakkın eleştirebilirsin ama doğru bir üslupla yapman gerek bunu. Üslubun biraz ağır kaçmış gibi :)

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
._. anlık duruma göre tüm anlamlara gelebilecek esnek bir ifadedir. Bu üzgün olduğunuzda üzgünlüğünüzü ve mutlu olduğunuzda mutluluğunuzu yansıtabilir.