Forumdaki son olaylar hakkında

MbTurk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şakşakçıların çoğaldığını görmek de bu tip olaylar sırasında gayet normal, ben alışkınım.

Neyin kalesinden bahsediyorsunuz? Bu forum olmazsa, başka bir forum olur. Hiçbir şey, yeri doldurulamaz değil, önce bunu bi aklınıza koyun. Tesadüfen, zayıf rakiplerden faydalanarak popülarite kazanmış bir platformu bu kadar yüceltmekte ne gibi çıkarınız var, açıklayın da bilelim hadi.

"Burası olmazsa lapis sunucular bile olmaz, o olmaz bu olmaz.." Nedir bu ya? Komik olmaya mı çalışıyorsunuz? Bu forumdan önce başka forumlar da vardı, hatta ilk Minecraft Türkiye forumu, gerçekten seviyeli ve kaliteli bir yerdi. Kapanınca insanlar yeni girişimlerde bulundu, birisi kazanacaktı, o da burası oldu. Hadi şunu kabul edelim ki burası gerçekten seviyenin yerlerde olduğu bir platform. Kaliteyi yükseltmek adınaysa zayıf çalışmalar var, neden? Düşündünüz mü? Çünkü insanlar buraya nasılsa giriyor, yani daha iyisi için nedne çalışılsın ki? Para, para, para..

Gidenlerin ardından ölücülük yapmadan önce iki kez düşünün derim.

Enfalx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şakşakçıların çoğaldığını görmek de bu tip olaylar sırasında gayet normal, ben alışkınım.

Neyin kalesinden bahsediyorsunuz? Bu forum olmazsa, başka bir forum olur. Hiçbir şey, yeri doldurulamaz değil, önce bunu bi aklınıza koyun. Tesadüfen, zayıf rakiplerden faydalanarak popülarite kazanmış bir platformu bu kadar yüceltmekte ne gibi çıkarınız var, açıklayın da bilelim hadi.

"Burası olmazsa lapis sunucular bile olmaz, o olmaz bu olmaz.." Nedir bu ya? Komik olmaya mı çalışıyorsunuz? Bu forumdan önce başka forumlar da vardı, hatta ilk Minecraft Türkiye forumu, gerçekten seviyeli ve kaliteli bir yerdi. Kapanınca insanlar yeni girişimlerde bulundu, birisi kazanacaktı, o da burası oldu. Hadi şunu kabul edelim ki burası gerçekten seviyenin yerlerde olduğu bir platform. Kaliteyi yükseltmek adınaysa zayıf çalışmalar var, neden? Düşündünüz mü? Çünkü insanlar buraya nasılsa giriyor, yani daha iyisi için nedne çalışılsın ki? Para, para, para..

"Mezarlar,yerleri doldurulamaz sananlarla doludur."
Evet,bu forum olmasaydı başka bir forum kurulabilirdi.Daha önce bulunduğum forumlar da oldu.Çoğunuzun olmuştur.İsim verecek falan değilim.Ama dediğin gibi bu forum kaliteli.En azından bazı yönlerden.Bu yüzden bazı kişilerin aşırı tepki vermesiyle gaza gelmek çok saçma.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Gördük o forumları biz, hepsi teker teker yok oldu, site sahibi canı sıkıldığı için mi açtı siteyi,nasıl bura için para harcıyorsa dünya kuralı misliyle kazanması gerek.
Asıl problem bu forumun 4 yıldır hiç düşmeden yükseliyor olması

MbTurk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gördük o forumları biz, hepsi teker teker yok oldu, site sahibi canı sıkıldığı için mi açtı siteyi,nasıl bura için para harcıyorsa misliyle kazanması gerek.

Yükselmek mi? Üye sayısı kazanmayı yükselmek olarak mı algılıyorsun cidden? Kaliteyi üye sayısıyla falan mı bağdaştırıyorsun? Komiksin, komik olmaya da devam ediyorsun.

Çıkıp da insanlar para kazanmasın demiyorum, insanlar harcıyorsa, emek veriyorsa, elbette kazanacak, kimsenin parası sorun değil burada. Ama para kazanıyorsan, hakkını vereceksin. 3 rehber konu açan, düzgün birkaç mesajı olan insanlara moderatörlük vermek gibi saçma bir uygulamaya imza atan bir yönetimden bahsediyoruz.

Şuranın kalitesini savunuyorsun ya, somut birkaç örnek göstersene.. Ben uğraşıp sana göstermem, ana sayfada sağ taraftaki yeni mesajlara tıkla, kendin görürsün kalite seviyesini. Şakşakçılığın lüzumu yok. Birilerinin hatası yüzlerine vurulunca, zorlarına gidiyor ama ne yazık iş böyle. Bugünkü olaylardan bahsetmiyorum, insanların ne kadar aptalca sebeplerden gönderildiğini biliyorum. İşi uzatma istersen, neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.

emin5444

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gördük o forumları biz, hepsi teker teker yok oldu, site sahibi canı sıkıldığı için mi açtı siteyi,nasıl bura için para harcıyorsa dünya kuralı misliyle kazanması gerek.

haziranda neredeyse yerin dibine girmiş :(

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben öyle bir şey söylemedim, yükselmeyi üye sayısıyla bağdaştırmayı sen yapıyorsun

şu an sen bahane uyduruyorsun, bunların hiç birisi bir sebep değil, bir uygulamayı beğenmiyormusun bu uygulamayı git bildirim yap

Öncelikle düzgün konuşmayı öğrenmelisin, eğer senin mantığınla giderse bukkitte birçok yetkili mojang yüzünden istifa etti bukkitte kullanma, bencede birçok uygulama yanlış, problemler var fakat ben şov yapmıyorum.

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumlarda yükselme üye sayısına degil hit'e bağlidir bu forumda yükselişte para konusuna gelince adam istedigi kadar istedigi gibi kazanabilir o adam reklam vermek istiyorsa verir ve parasını da alir ancak o parayı alınca forumu geliştirmek zorunda olmaz yani ben 5 tl lik reklam aldım siteme illa siteme 100 konu bilmem ne kac üyemi yapcam yok lütfen adam akıllı düşünüp konusun AhmetMelihTR'yede hak veriyorum bu konuda.

MbTurk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Forumlardaki, sitelerdeki yükselişler hite, üye sayısına vs. bağlı değil, önce bunu bi aklımıza koyalım. Bu durum adına her şey, kaliteyle orantılıdır. Kalitesiz bir platformun üye sayısı çok olabilir. Bu, tıpkı burada olduğu gibi, alternatif platformların yetersizliğini gözler önüne serer.

Bazılarımız, her nasıl bir çıkarı var bilmiyorum ama ölesiye bir savunmaya geçiyor, ben bunu anlamlandıramıyorum. Her oluşumun kusurları, hataları vardır, olur da. Bu gayet normaldir. Keza insanların buradan para kazanmasına herhangi bir eleştiri yaptığımı da göremiyorum. Bakın, insanlar para kazanacak, kazanmalı da. Amaçlar arasında maddi getiri her zaman olur ama kaliteyi ikinci plana atıp parayı merkeze aldığınızda, o zaman orada bir hata doğar, kalitesizleşme başlar.

Forumun kendisinde demiyorum, burasının eskiden çok daha kaliteli olduğunu biliyorum, genel kitledeki belirli kişilerde bu sorun var. Seviyeyi aşağı çekmekte ısrar eden belirli kişiler bunlar ve tıpkı DonanımHaber ekibi gibi, bu kişilere ayrıca bir müdahale etmeyen yönetim var. Bilmem olayı anlatabiliyor muyum?