Forumda Özel Günler

?

• Katılıyorum

Kullanılan: 6 75.0%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tabi adminlerin bileceği iş fakat foruma şöyle bir özellik gelse güzel olabilir mesela bayramda 15 ödül puanı felan ya da 10 Mesaja 3 ödül puanı felan gibi etkinlikler güzel olabilir diye düşünüyorum lütfen diğer üye arkadaşlarda görüşlerini yazsın.

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamlar senin için sistemi mi değiştirsin?Sistem öyle yürümüyor herkes belirli bir şey yapınca ödül puanı alıyor.Sen bu işleri kolay mı zannediyosun?

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adamlar senin için sistemi mi değiştirsin?Sistem öyle yürümüyor herkes belirli bir şey yapınca ödül puanı alıyor.Sen bu işleri kolay mı zannediyosun?
-1 Katılmıyorum. Bir ödül daha ekleyecekler diye siteyi tekrar mı kuracaklar sanki.

Sent from my iPad 3 using Tapatalk

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
La bi ödül için nolacak 2 dk ayar çeksinler bayramdan sonra kaldırırlar sana noluyo niye atarlanıyon hayırdır.
-1 Katılmıyorum. Bir ödül daha ekleyecekler diye siteyi tekrar mı kuracaklar sanki.

Sent from my iPad 3 using Tapatalk

Desteklediğin İçin Teşekkür Ederim.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel olabilirdi. Harbiden arkadaşım ne sistem değiştirmesi ? Ve tek kişi olduğunu nerden çıkardın ? Nedir bu atar ?

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Güzel oldu 100 puan iksir üreticisi oldum hayalet avcısıydım yakında 500 mesaj oluncada bi rütbe daha atlarım heralde :D

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sayfanın kendi düzeni veya bu yazıdan dolayı gelmiştir bilmiyorum fakat bayram için 100 puan verdiler :)

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok İyi Oldu Deneme Amaçlı Rütbem Yükseldimi Diye Bakayım

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha yükselmedi rütbe :/