Foruma ne zaman katıldım nasıl katıldım ?

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aslında çoğu kişiden çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok daha eski bir üyeyim eskiden sırf videolarımı paylaşmak için girerdim ozaman ya 15 yada 16 yaşındayım tabi o hesabımı sölemem tarihe karıştı ben bile unuttum ismini :D neyse bir süre bu youtube işi çok iyi gitti kısa sürede 3000 küsür abone filan oldum bir süre sonra pvp de kendimi geliştirdim diye bir grub otistik bana şunları dedi : kesin hile kesin hile filan dediler pvp videolarımın altında işte böle sebepler yüzünden kanalı bıraktım tüm videoları sildim ve bir süre sonra tekrardan foruma katıldım acaba yine youtube kanalı açsam mı pvp yi baya unuttum ama tekrardan geliştirdim kendimi ileri zamanlarda daha çok gelişirim :p benim foruma katılma hikayem bu eğer üşenmiyorsanız sizde yazarsanız sevinirim :lol:

(aslında benim kanalı kapatma sebebim başka ama en büyük sebebi bu )

@Mr_TeneKe ----> Bu bir tenekedir migros'da rahatca bulabilirsiniz :3 @KebabReyiz ---> bu benim peder @Bay ZZ ----> forumdaki en sevdiğim üyelerden piri @CuddlyFellow --> davşancık cık cık cık @Kovalski @zRedDragon ---> Ejderya ye beni ye !@Uchiha_Madara --> uçiça madara amça @PandaBey

Son düzenleme:

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne sunucusu gız senin yapmakta olduğun mu bana aypi ver
Benim yapmakta olduğum sunucu değil ve konu dışına çıkmasak diyeceğimde konu dışı genel bölümündeyiz :( Ni kadarda acı verici :/ :(
Bende foruma katılma hikayemi anlatıyorum
16 Ağustos 2014'de katıldım ve en son 28 Ocak 2016 tarihinde giriş yaptım.Mutlu son :D
Bu arada sen forumda ki ilk hesabının xXxRuloKöftesixXx adına benzer bi hesap olduğunu söylemiştin :D

Son düzenleme:

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sahiden ne işim var lan benim burada? Pardon şimdi hatırladım.

Uzun uzun zaman önce şirinlerin bile yaşadığı tarihte bir sunucuda yetki almak için çıldıran bir çocukcağız vardı... Daha sonra baktı lapisli fekşınlar olmayacak foruma daha fazla vakit ayırmaya başladı. Sonra ekibe katıldım falan filan...

Hikayeden çıkarılacak ders: LimonBerk kaka yapmış (etiketler)

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sana küstüm niye skype a bakmıyon bu arada kötü şeyler izlerken karşıma yine korkunçlu karı çıktı ama bu sefer evin dışına kadar kaçtım :D

nope
Bundan sonra yollarımız ayrılıyo o zaman. Ben her şey de seni önde tutayım, sen beni etikete bile alma. Hıh -,-