Forum minecraft Antalya Buluşması

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Olum ne korkmasi muhabbete bak. Ben sırf buluşmak için ailemden gizli gittim. Yani o kadar uzaktaki yolda giderken inek gördüm.
Üsküdar - Bahçeşe... pardon, Türkiye - Bahçeşehir federasyonu.

Son düzenleme:

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Forum vb yerlerde asosyalleşip insan içine karışmayan tipler hiç olmazsa sanaldaki arkadaşı ile reelde buluşma bahanesiyle dışarı çıkıp sosyalleşiyor.
Skype vb yerlerden konuşmak ile reelde gidip 2 iskender 2 bira devirmek aynı şeymi sen çok yanlış anlamışsın olayı.
Ha birde her önüne gelen " Şu sanalda konuştuğum çocuk ile buluşup onu kaçırayım sonra organları satıp ailesinden de fidye isterim ooo iyi para " iye düşünüyordu zaten ha eğer korkuyorsanız 18 yaşınıza girmeden buluşmayın belki şeker verip kandırırlar sizi.

arkadaş kesinlikle haklı , bir diğer forumdan birisiyle tanıştım , 3 yıldır arkadaşız. 1 kez buluştuk sadece, en güvendiğim insanlardan birisi. en iyi dostum diyebiliriz. bunlar yapılıcak şeyler.

Burak00756

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi şu hayatta hiç birşeyden korkmayın (Allahtan başka) gençlik bir kere yaşanır özgürce yaşayın (no reklam) elinize geçen her fırsatı değerlendirin şahsen ben öyle yapıyorum :)