Forum çok yavaşladı :/

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Yeni tema sistemine geçildi diye galiba. Benim internette mi sorun diye başka sitelere baktım gayet hızlı açılıyor. Forumdan bazı arkadaşlar da farketmiş yavaşlamayı.
Edit: Düzeldi gibi.

Barseko

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Benimkide Yavaşlıyo Hatta Açılırken bir şey Yazıyor Sonra Açılıyor .Ama Sonra Hızlanıyor.

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende yavaşlamak gibi bir sorun yok ama anlaşılan forum sorunlu bu gidişle üye kaybedeceksiniz, forum açılmıyor ne oluyorsa çöküyor mudur nedir, siz yöneticiler de sistemi geriye alıyorsunuz olan bizim mesajlarımıza ve zamanımıza oluyor öyleyse ne diye zaman ayırıyoruz ki ? Bu problemin çözülmesini umuyorum hem de en kısa zamanda.

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Bende yavaşlamak gibi bir sorun yok ama anlaşılan forum sorunlu bu gidişle üye kaybedeceksiniz, forum açılmıyor ne oluyorsa çöküyor mudur nedir, siz yöneticiler de sistemi geriye alıyorsunuz olan bizim mesajlarımıza ve zamanımıza oluyor öyleyse ne diye zaman ayırıyoruz ki ? Bu problemin çözülmesini umuyorum hem de en kısa zamanda.
şu an herhangi bir problem yok. Sadece forum 2 gün geriye gitti o kadar. Çok fazla büyütülecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an herhangi bir problem yok. Sadece forum 2 gün geriye gitti o kadar. Çok fazla büyütülecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Bir daha böyle bir sorun yaşanmayacağını garanti ediyorsan ben de düşünmüyorum, iyi akşamlar.

tprk12

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim laptopta acayip yavaştı hatta bazen girdiğimde site offline hatası veriyodu başkalarından girdim yine yavaş şimdi kendi masaüstünden girince hızlandı nedense tüm girdiğim laptoplarda yavaştı ama nedense masaüstünde hızlı

y_cNkc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu hortlatılmış fakat , an itibariyle bir yavaşlık bulunmamakta.
iyi forumlar herkese :)