Format Attık İnternet Gitti.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar bir sorun için vaktinizi ödünç alacağım bunun için özür dilerim.
Kardeşimin bilgisayarına format attık internet gitti gitti derken internet var ama bilgisayarsa da yok kırmızı bir çarpı gösteriyor.
Bunun için ne yapmak lazım bilen arkadaşlardan yardım istiyorum :( :( :(

İyi forumlar

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır yapmak düzelir mi?
Aygıt yöneticisinde bak anlarsın zaten varmı yok mu diye.Format attıktan sonra bazı driverler'ler olmuyor.

Evet zaten nedeni bu... :)
Benimde hoporlerden ses gelmiyor :/ format attım normalde çalışıyordu sonradan çalışmıyor aygıt yöneticisine bakıyorum ama "High Definition Audio Aygıtı" var ama yanında Üçgen şeklinde sarı bir renk var, çalışmıyor galiba.Nasıl düzeltebilirim?

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Driverleri güncelle olmassa tp-link aparatını al düzeliyor :)

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Banada aynısı oldu modemi takıyorum görünmüyordu sonra türktelekom geldi telefonu bağlarken sordum neden olmuor diye bir şey bilmiyordu birşeyler dedi gitti hatırlamıyorum ne dediğini sonra gittim benim kablosuz küçük bir modemim vardı onunla şifre kırdım driveri indirdim çalıştı :)

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
aynisi banada oldu yapacagın şey yani ben böyle cözdüm baska pc den flash ile wireless driverini aldım kendi pcme yükledim reset attım düzeldi tavsiyem..