Format Atacağım 7 mi Kumalıyım 8 mi?

omerszqnn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne Alaka Şimdi Oyun Oynıycaksan Windows 8 e Geçme Nedir Ya Tam Aksine Oyun Oynıycaksa Windows 8 e Geçsin Milleti Yanlış Yönlendiriyorsun Windows 8 in Oyun Performansı Daha Fazladır
Adam direk hak kıralı felan AS:D:ASD:A neyse Win8 Kuracağım Konu Kilitlenebilir.

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Win8 Kullanıyorum ve Win7'den tek farkı Metro arayüzü ve açılıp kapanma süresi. Win7 Kullanırsan daha iyi olur.

Sen windows 8 i tam olarak tanıyamamışsın daha win 7 ile arasındaki farkları bilmiyorsun yani ben sizi anlamıyorum hem win 8 kullanıyorsun ama win 8 kötülüyorsun üstüne birde win 7 kullan diyorsun

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Win7 Premium veya Professional kur Win8 karışık :D

BurnerTroll v.2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
8 berbat 7 kur. Windows'un çıkardığı sürümlerde bir iyi bir kötü olduğunu düşünürsek, 7 daha iyi.

GrAnGeR17

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sadece minecraft fln oynucam diyorsan Ubuntuyu Önerebilirim 4 senedir kullanıyorum tek bir hata almadım
.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
7 kur.8 her şeye uyumlu değil biraz gelişsin hemde.

uylaş_45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben 8 kullanıyorum eski kamera v.b. seyler bagliyorsan driverları yok o yuzden 7 kurman daha mantıklı :D bende 7 kurucagım bakalım

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
windows 8 gelişeli çok oldu beyler siz hala uyuyun windows 8 kullanıyorum hiçte uyumsuzluk sorunu yok acaba tek sizdemi oluyor bu uyumsuzluk sorunları hem java sorunuda yok her oyunuda oynuyorum valla bilmeyenler lütfen yorum yapmasın