Forevercraft | Hungergames | Factions | Skyblock | Özel Harita | Ilgili Yönetim

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server bilgileri ,​
ForeverCraft!​
Skyblock,hungergames,factions hepsi var burada!​
İP: mc.mmobiz.net​
Durum: Online​
İnternet: 1 GBİT​
Kapasite: 150 (arttırabilinir.)​
Serverden resimler ,​
YAPIM AŞAMASINDAYKEN,​
Bazı farklı resimler ,​
FACTİONS SPAWN​
ENCHANT ODASI​
MARKET​
ARSALAR​
Saygılarımızla...​

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
server full lag,önermiyorum..Artı olarak,arkadaşlarına Gamemode viplik falan vermişler ve bize haksızlık yapıyorlar.Girmeyin önermiyorum.

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
YANLIŞ SW İPSİ YAZILMIŞ İP DÜZELTİLDİ ÇOK PARDON...

Crafress_bokdude

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sanırım yanlış gördün mesajı yazdığınız zaman serverde 2 yetkili (bir admin bir reklamcı) ve 12 user var imiş.
Sanırım yanlış gördün mesajı yazdığınız zaman serverde 2 yetkili (bir admin bir reklamcı) ve 12 user var imiş.<<<<<<<<GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ
SERVERE USER ÇEKEBİLMEK İÇİN ŞEKIL YAZIYOR...!!!!!!!!!!!!! DIKKATTT!!!!!![DOUBLEPOST=1370444882,1370444811][/DOUBLEPOST]
server full lag,önermiyorum..Artı olarak,arkadaşlarına Gamemode viplik falan vermişler ve bize haksızlık yapıyorlar.Girmeyin önermiyorum.
Aynen katılıyorum bide o resimdeki yerler yok!!! 2 Tane warp var!!

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak dostum benim burada asabımı bozma. 2 adet warp var spawn ile meslek eğer haritayi biraz gezer isen göreceksin o yerleri. Creativegates pluginini boşu boşunamı kurduk? Gözünü evinden (çöplükten) al ve yerine tak![DOUBLEPOST=1370445803,1370445571][/DOUBLEPOST]
Sanırım yanlış gördün mesajı yazdığınız zaman serverde 2 yetkili (bir admin bir reklamcı) ve 12 user var imiş.<<<<<<<<GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ
SERVERE USER ÇEKEBİLMEK İÇİN ŞEKIL YAZIYOR...!!!!!!!!!!!!! DIKKATTT!!!!!![DOUBLEPOST=1370444882,1370444811][/DOUBLEPOST]
Aynen katılıyorum bide o resimdeki yerler yok!!! 2 Tane warp var!!
Ayrıca yaşı 15i geçmeyen arkadaşım farkettiysen ilk mesaj ben İP yi yanlış yazdığımda yazılmış. O lonaccraft hakkında yazmış o yorumu. Az mantık yürük üstün (!) beynini kullan. Birde benim herzamanki yazma tarzım budur Türkçemize herzaman saygılı olmuşumdur ve herzmaan titizlikle yazmaya özen göstermişimdir. Sen daha bu yazım kurallarını öğrenmemişsindir iyi hoş :)

jıhısdhasfd

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Neden Kapalı Ayrıca Joker Nerde?[DOUBLEPOST=1370538226,1370533690][/DOUBLEPOST]white list hatası verio shite listi kaldır

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Neden Kapalı Ayrıca Joker Nerde?[DOUBLEPOST=1370538226,1370533690][/DOUBLEPOST]white list hatası verio shite listi kaldır
Herserver gibi bizim serverimizinde bakıma ihtiyacı oluyor.whitelisti açmayalımda herkezle birliktemi düzenleme yapalım?