Force Update Sorunu

rrr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüm versiyonlarını denedim yinede ayni sorun karsima çikiyor force update ye bastigimda 1 de kaliyor 2 saat beklettim ama yesil bar ilerlemedi yardimlarinizi bekliyorum.

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
İnternetin çok yavaş olabilir, force update yaparken indirme hızına bak, yüksek değilse force update yapma, internetten sürüm indir.

rrr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zaten en son sürümü indirdim ama start dedigimde updateye geciyor force update nin tick ini kaldirdim ama hala ayni seyi yapıyor internet hızım yavas degil önceleri sorunsuz calısıyordu simdi updatede takılıyor nekadar beklesemde yesil ibre ilerlemiyor

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş otomatik force update yapar çünkü %appdata% da .minecrafti yüklemesi gerek sen at oraya bi .minecraft ozaman otomatik yüklememesi lazim
birde avg antivürüs varsa antivürüsü kapa öyle forced update yap

panpa202

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
slm arkadaşım bende de aynı sorun oluyor internetim çok hızlı, bilgisayarım maşallah ama minecraft ı force update yapmak isterken birincide takılı kalıyo bitiyo :(

panpa202

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
slm arkadaşım bende de aynı sorun oluyor internetim çok hızlı, bilgisayarım maşallah ama minecraft ı force update yapmak isterken birincide takılı kalıyo bitiyo :(

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş daha neyapiyim soru sormsum orda avg antivürüs varmi diye varmi?

oguz74

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben force uptade yapıyorum çok hızlı oluyor ancak 1.5.2 versiyonu sadece 1.6.2 ye gitmiyo yardim edin