Fobimi nasıl yenebilirim?

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Arıyı görmezden gel.Dokunma adam işini yapsın.
Hayatta hiçbir hayvan ona zarar vermedikçe sana zarar vermeye çalışmaz.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Krdş ben de geceleri sifon sesinden çok korkuyorum. Çözümünü bulamadım. Bence en iyisi akışına bırakmak. -Gerçekten geceleri sifona basamıyorum. Çok ürküyorum sesinden-

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben de korkuyorum ve bunun çözümünü bulamadım oysa beni 1 defa soktu arıları fazla düşünmemeye çalışıyorum ve arı gelince klasik yöntem hareket etmeden duruyorum veya uzaklaşıyorum sen de deneyebilirisin
benim arkadaşı derste sokmuştu kulağından arkamda oturduğundan bağırdı benim kulağımın zarı patladı :D
bu arada arılar gelince bir şey yapmazsanız böceğe o da size yapmaz zaten bal arısıysa sizi ısırsa 1 kere ölür arı[DOUBLEPOST=1438023870,1438022931][/DOUBLEPOST]şimdi diyon sen vücud yapım dayanıklı diyorsun o doktor bence doğru söylemiyor

1. benim küçük kardeşim senden daha dayanıklıdır bence yani benden bile dayanıklı aslında
2. benim küçük kardeşimin kafasına demir battı arabada hiç sesi çıkmadı ta ki ağrıyormu diyince ağrıyor dedi bende elime baktım kan var hastahaneye götürdük
3. benim küçük kardeşim daha 5 yaşında
4. hastahaneye gittik 3 iğne vericeklerdi babam verdirtmedi uyur diye ve orda demiri daha çok batırdılar çok kan kaybettiğinden ve dikiş attılar iğne vermeden çocuk sesini çıkartmadı ah bile demedi
ama sonra onun dayanıklığına hayran kaldığımı söyleyebilirim

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim arkadaşı derste sokmuştu kulağından arkamda oturduğundan bağırdı benim kulağımın zarı patladı :D
bu arada arılar gelince bir şey yapmazsanız böceğe o da size yapmaz zaten bal arısıysa sizi ısırsa 1 kere ölür arı[DOUBLEPOST=1438023870,1438022931][/DOUBLEPOST]şimdi diyon sen vücud yapım dayanıklı diyorsun o doktor bence doğru söylemiyor

1. benim küçük kardeşim senden daha dayanıklıdır bence yani benden bile dayanıklı aslında
2. benim küçük kardeşimin kafasına demir battı arabada hiç sesi çıkmadı ta ki ağrıyormu diyince ağrıyor dedi bende elime baktım kan var hastahaneye götürdük
3. benim küçük kardeşim daha 5 yaşında
4. hastahaneye gittik 3 iğne vericeklerdi babam verdirtmedi uyur diye ve orda demiri daha çok batırdılar çok kan kaybettiğinden ve dikiş attılar iğne vermeden çocuk sesini çıkartmadı ah bile demedi
ama sonra onun dayanıklığına hayran kaldığımı söyleyebilirim
Konu ile alakalı bu kadar önemli ve bilinmesi gereken bir bilgi yazdığın için sana teşekkür ediyoruz.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir de böyle düşün;
Kendini bir hayvanın (arı) yerine koy.Keyif için iğneni bir başka canlıya batırmak ister misin?
Ama bu keyif değil sana zarar verecektir.İğnen zedelenecek veya kırılacak.
Bir hayvan kendini tehlikede hissettiği için zarar verir.Örneğin günde en az 5-6 arıya rastlarım.En fazla gelir 2-3 tur kendi etrafında döner ama saldırmaz çünkü ona zarar vermeyeceğim,arı da bunu hisseder.
Arılar olmazsaydı hayat diye bir şey olmayacaktı biliyor musun ?
Arılara iyi davranın çünkü onların size yaptığı iyilik ödenemez.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yanlış anlaşılmasın da geçen sene buna benzer bir soru-cevap konusu açmıştım, rahatsızlığı olan arkadaşlar gelip anlatmıştı bana. Tecrübem var yani, belli konularda tavsiyelerimi isteyen arkadaşlar varsa buradan alıntılayarak sorabilirler.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Şimdi sadece arı fobisi kısmını gördüm yorumlarıda gram okumadım, konuyu bile okumadım tam.

Arı fobim var 2 arı aynı anda boynumdan soktu, yıllardırda tırsarım.
Zamanla geçiyor arılar dünyadan silinemeyeceğine veya ignore atılamayacağına göre onlarla yaşamayı öğrenmek kalıyor.

Kaldı ki arı durduk yere sokmaz bununda bilincindeyim, beni sokan arılar zehirlenmeye çalışılmıştı gittiğimiz yerin müesesesi tarafından.[DOUBLEPOST=1438029220,1438028450][/DOUBLEPOST]
HiveMC'yi öneririm sana bol arılı bir sunucu.

League of Legends boostlarınıda Bee Boost'a yaptırıyor sanırım profil fotoğrafı aynı .s

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Böcekten korkuyorsunuz sonra korkunuza kılıf uydurmak için yok "arı-fobisi" falan saçma sapan isimler buluyorsunuz. Buraya konu açmışsın, burada ne psikolog var ne de doktor, ilgi mi çekeceksin bilmiyorum ama arıdan korkuyorsan bize ne? Git eline arı falan al geçsin.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böcekten korkuyorsunuz sonra korkunuza kılıf uydurmak için yok "arı-fobisi" falan saçma sapan isimler buluyorsunuz. Buraya konu açmışsın, burada ne psikolog var ne de doktor, ilgi mi çekeceksin bilmiyorum ama arıdan korkuyorsan bize ne? Git eline arı falan al geçsin.
senin şimdi demek istediğin şu adam bizi adam yerine koyup soru soruyor bende bize ne adam mıyız diyorsun