{FLIGHT PVP FACTIONS} | flightpvp.nitrado.net | YENİ | BOSS | KOLAY (DENE!)

berke700

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bana kalırsa 1.8 her açıdan daha iyi bu yorumu yazarken bile 1.8 i tekrar indirebilirsiniz.Server a gelince dandik serverlardan değil kalite ve emeğin olduğu nadir serverlardan en azından denemenizi tavsiye ederim.

DarkNov

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 3 senedir her açıldığında oynuyorum eğlenceli ve birçok dost edinebilceğiniz bir sunucu tavsiye ederim.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel tutalim.

Güncel ///^^

Emre

JAVA <3
En iyi cevaplar
0
Emek verilmiş bir sunucu başarılarınızın devamını diliyorum :D

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz takım olarak. Fakat oyuncu sayımız beklediğimiz gibi değil. Nedenini anlamış değiliz yine de sunucunun gelişmesi için önerebileceğiniz küçük değişimler varsa minnettar oluruz.

Son düzenleme:

RisusTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawn çalıntı eğer gerisi siz yaptıysanız güzel

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
Cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz takım olarak. Fakat oyuncu sayımız beklediğimiz gibi değil. Nedenini anlamış değiliz yine de sunucunun gelişmesi için önerebileceğiniz küçük değişimler varsa minnettar oluruz.
1.8.x Olduğu İçin :/
Türkiye Kitlesinin %95'i Hala 1.7.2 De Kaldı.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn çalıntı eğer gerisi siz yaptıysanız güzel
Spawn çalıntı değil 2014 yılında yapıldı ve sunucu yine 2014 yılının Ağustos ayında sunucu kapatildi. Spawn tamamen bizim emeklerimizle yapilmistir. Baska sunucular sürekli çaldı bizden haritamizi. İnanmıyorsanız çalıntı sunucu spawninda bizim yaptigimizi kanitlayan işaretleri gösterebiliriz. Kendi yaptigimiz spawnin çalıntı olarak bize geri dönmesi hem gulduruyor hem de uzuyor.

Son düzenleme: