Flans Mod yüklü Survival ve TDM Server CraftWorld.batihost.com Forge 1.7.10 Cauldron(Forge+Bukkit)

Zpkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:notch:

BÖYLE SUNUCU GÖRMEDİNİZ!
GERÇEKÇİ SİLAH VE ARAÇLARLA SURVİVAL VE TEAM DEATHMATCH HEYECANI BAŞLIYOR!!! :sıkarım:
YAKLAŞIK 3 AYDIR SUNUCUMUZ FAALDİR DESTEK BULAMADIĞIMIZ İÇİN KAPATMAYI DÜŞÜNÜYORUZ!

Sunucumuz Hakkında Bilgiler :rank:
:notch: IP: Craftworld.batihost.com
:notch: Sitemiz: Craftworldtr.enjin.com
:notch: 1.7.10 KCauldron(Forge+Bukkit) Türündedir. :se:

:notch: Flans Mod 1.7.10 yüklüdür.B)

:notch: 8 Gb Ram ve 6 Çekirdek CPU yüklüdür.
:notch: 100 Kişi kapasitemiz vardır.
:notch: 3 Boyutlu Silahlar, Tanklar, Helikopterler ve Uçaklar Bulunur!:sinsi:
:notch: Voice Chat Sistemi Mevcuttur "V" Tuşu ile konuşabilirsiniz.
(Sadece yakındakiler duyabilir.)
:notch: Karakter Animasyon Modu yüklüdür. Eklemleriniz de hareket eder...

:notch: Jobs ile para kazanabilir, Altık Kürek ile claim atabilirsiniz.
:notch: BossFight haritası ayarlanacaktır.(Takım halinde Boss'a karşı savaş.)
:notch: TDM 4 harita mevcuttur. Yenileri eklenecektir.
:notch: Survival da eşyalarınızı AlphaChest e koyabilirsiniz.

:ayran:Sunucumuza giriş yapmak için gerekli olan modları
CraftWorldTR.enjin.com adresinden indirebilirsiniz.

Forge 1.7.10 ve Modlarımızı buradan da indirebilirsiniz:
https://yadi.sk/d/UJA0ETwcq8War

BU İNDİRİLECEK DOSYALARDA VİRÜS VS YÜKLÜ DEĞİLDİR! SAÇMA SAPAN SİTELERDE YAPTIĞINIZ TARAMALARLA TÜM VAKTİMİZİ AYIRIP EMEK VERDİĞİMİZ SUNUCUMUZA ÇAMUR ATMAYINIZ! BU MOD YÜKLEYİCİSİ SFX ŞEKLİNDE KURULMUŞ BİR RAR DOSYASIDIR VE .MİNECRAFT KLASÖRÜNE FLANS VE MODS ADINDA İKİ KLASÖRÜ KOPYALAMAKTADIR! BAŞKA HERHANGİ BİR AMACI YOKTUR!!! ÖNCELİKLE VİRÜS OLDUĞUNU İDDİA EDEN ARKADAŞI VE BU İLETİYİ GÖRÜR GÖRMEZ KONUYU ARŞİVE TAŞIYAN MODERATÖRLERİ KINIYORUZ!
2 HAFTADIR SUNUCUYA FARKLI NEDENLERDEN ÖTÜRÜ DÜZENLEME YAPAMADIK VE BİZE GÖSTERİLEN BU DAVRANIŞ NEDENİYLE SERVERIMIZI KAPATMA KARARI ALMAK ÜZEREYİZ!!! TEŞEKKÜRLER MODERATÖR!!!

Dikkat Modları indirmeden ve Forge u sitemizdeki linkten kurmadan giremezsiniz...
Rehber ve Reklamcı Alımı Yapılacaktır (Moderator dahi olabilir)
(Başvurular için Lütfen Warp Bilgideki Öneri Kutusuna Yazın)
Bazı Komutlar engellenmiştir Örn. Warp komutu çalışmamaktadır.
Bunun nedeni KCauldronun her pluginle uyum sağlamamasıdır.
/menu yazarak gerekli komutları görebilirsiniz...

Sunucumuzdan Görüntüler:şapka:
Spawn

Shop

Araç Shop

Silahlar ve Modifikasyonlar

Hepinizi Sunucumuza bekliyoruz...
Kurucu: Zpkn

Son düzenleme:

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Flans moda diyecek lafım yokta, modlu serverı arkadaşlarınla oynarsın, malesef oyuncu hiç gelmiyor. 1.6.4 ten beri defalarca modlu acarak başarısızlığı tattım.
Mesele servera silah koymak değil, onu modsuz , sadece bukkit pluginlerle koyarak erişim kolaylığı sağlamak, yinede emeğine sağlık diyelim, başarılar.

iAbod_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel silahlar efsane. Ama Türküye'de "fekşın" diye olay çıkaranlar var tutar mı bilemicem.İyi forumlar.

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
BİZE SURİYELİ MUAMELESİ YAPIP KONUYU ARŞİVE TAŞIYAN MODERATÖRLERİ KINIYORUZ!
Hem Suriyelileri aşşağılıyorsun hem de ihlal olan konuyu bir daha açıyorsun..

Zpkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hem Suriyelileri aşşağılıyorsun hem de ihlal olan konuyu bir daha açıyorsun..
Neyin ihlali kardeşim! NEYİN!! ayrıca suriyelileri aşağılama değil benim yaptığım! Zaten yanlış bir davranışın bana gösterildiğini ima ediyorum...

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
BU İLETİYİ GÖRÜR GÖRMEZ BİZE SURİYELİ MUAMELESİ YAPIP KONUYU ARŞİVE TAŞIYAN MODERATÖRLERİ KINIYORUZ!
Sen kim oluyorsunda başka birilerini aşşağılama hakkını kendinde buluyorsun suriyelileri aşşağılamadım diyorsan hala ozaman bi türkçe öğretmenine danış sana biraz ders versin.

Zpkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen kim oluyorsunda başka birilerini aşşağılama hakkını kendinde buluyorsun suriyelileri aşşağılamadım diyorsan hala ozaman bi türkçe öğretmenine danış sana biraz ders versin.
Merak etme kardeşim ben Türkçe'yi geçeli yıllar oluyor yaşıtın sanma beni bu sözün manası şudur: "Suriyeli gibi yeni geldik diye foruma aşağılayıp sahipsiz sanıp konumuzu silmeyin!" Ben kimi nerde aşağılayacağımı gayet iyi biliyorum Suriyeliler herşeye rağmen çalışıp ekmeğini çıkarmaya çalışan ve bu vatana ihanet etmeyen insanlardır. Hemde o vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden teröristler gibi asla görülemez... Liseli, ortaokullu atarlarına gelmeyin... Burası tartışma forumu değildir böyle yazışmanız da uygun değildir Moderatörlere koz vermemek için o kısmı değiştiriyorum. Yoksa yazdığımın ne olduğunun ve anlamının da arkasındayım ama anlayamayacak bi kitle olduğunu düşündüğüm için değiştiriyorum...

DarkDead444

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ulan sunucu açıkmı kapalımı açıkmı bende kapalı gözüküyor

Puffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ne olduğu belli değil

Kolten

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açık kardeşim fakat yeterli rağbet yok. Sunucuyu kendimiz tasarladık güvenliğinden tasarımına.

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şimdi size Suriyeli gibi davranıp mı konuyu arşive taşıyayım? Ben bir şey anlamadımda. Size=6, CapsLock=ON, Color=Red, Moderatör kınama=ON, Kural İhlali=ON and Mission Complete.

Zpkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onu zaten yaptınız ihlal yokken taşıdınız biz de yapalım da silmesinler bari dedik!!! Hem allah aşkına o kural ihlali diyip durduğunuz nedir? ne kuralı ne ihlali siz bu konuyu daha önce NEDEN taşıdınız!!! yazdığım mesajlar NEDEN cevapsız...Bir Kural ihlalidir tutturmuş birileri konuyu kapatmış biz sitem edince artistlik yapar mı oldun! Önce taşımadan düşüncektiniz birader!!! Ederim sitemimi hakkımdır! O kadar kuralı okudum reklamımı yaptım! Dönüp kafanıza göre ihlal var diyerek maddi zarara soktunuz bizi... Ne dememi bekliyorsun... Kural ihlali = YOK, Tehdit = VAR, Arşiv = VAR, Mesajlara Cevap = YOK, Küçük dağları ben yarattım tavrı = VAR, Arşiv Merkez Patlıyor Herkes...

Son düzenleme:

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Karşındaki insana saygı duy, demekki Spam kural ihlalini okumayı atlamışsın. Ben senin ne biraderinim, ne de kardeşin. Bu üslûpla hiç kimseden cevap alamazsınız.

Zpkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu taşıyan Moderatöre yazdığım mesaj şöyle:
"Hangi kuralın ihlali söz konusu??? kurallarınızı zaten okudum ve ihlal etmedim fakat konu direk arşive taşınmış ayıp bu yaptığınız 13 yaşında çocuk mu zannettiniz bilmiyorum ama açıklama istiyorum hangi konuyu ihlal etmişiz!!! ayrıca şu anda konuyu tekrar açıyorum sayenizde yeni açılmış servera oyuncu çekemedik maddi zarardayız!!!"
Bu mesajın neresinde karşımdaki insana saygı duymamışım! Konuda Spam oluşuyorsa bu benim suçum mu? Oyuncular sürekli mesaj atıyor ben bu konuda ne yapabilirim mesajı silme yetkim mi var! O zaman ben bir servera sinir olursam geliyim burda spam yapıyım siz sunucuya ihlal deyip kapatın! Gerçekten İlginç bir işleyişiniz var!
Bu arada "Karşındaki İnsana Önce Sen Saygı Duy"!!!!!! Forumda yetkin var diye insanlara kabadayılık taslayamazsın!

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuyu taşıyan Moderatöre yazdığım mesaj şöyle:
"Hangi kuralın ihlali söz konusu??? kurallarınızı zaten okudum ve ihlal etmedim fakat konu direk arşive taşınmış ayıp bu yaptığınız 13 yaşında çocuk mu zannettiniz bilmiyorum ama açıklama istiyorum hangi konuyu ihlal etmişiz!!! ayrıca şu anda konuyu tekrar açıyorum sayenizde yeni açılmış servera oyuncu çekemedik maddi zarardayız!!!"
Bu mesajın neresinde karşımdaki insana saygı duymamışım! Konuda Spam oluşuyorsa bu benim suçum mu? Oyuncular sürekli mesaj atıyor ben bu konuda ne yapabilirim mesajı silme yetkim mi var! O zaman ben bir servera sinir olursam geliyim burda spam yapıyım siz sunucuya ihlal deyip kapatın! Gerçekten İlginç bir işleyişiniz var!
Bu arada "Karşındaki İnsana Önce Sen Saygı Duy"!!!!!! Forumda yetkin var diye insanlara kabadayılık taslayamazsın!
Konu kural ihlalinde şuanda, size insiyatif tanımam suç. Kimseye kabadayılık taslamıyorum. Sunucuyu zevk için değilde para için açtığınızıda şimdi anlıyorum.