Firecraft Vanilla Snapshot Survival / 1.8 /IP: 94.73.157.204:7896 / 24Slot /Whitelist

furigold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu açıp op-creative yapsanız

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuyu açıp op-creative yapsanız
Dün -dünden önceki günce olabilir emin değilim unuttum :D- Olan opcreative sorunlarını gördünmü bilmiyorum. TNT Kolay kapatıldı minik bi sistem yaptım gitti. Spawn egglerde kapandı ama hala grief işi filan vardı. Hatta bi ara spawn egg sistemini bozdum /kill spamlıyordu :D Ondan sonra surve geri döndük

furigold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün -dünden önceki günce olabilir emin değilim unuttum :D- Olan opcreative sorunlarını gördünmü bilmiyorum. TNT Kolay kapatıldı minik bi sistem yaptım gitti. Spawn egglerde kapandı ama hala grief işi filan vardı. Hatta bi ara spawn egg sistemini bozdum /kill spamlıyordu :D Ondan sonra surve geri döndük
Tnt Koymayı ve spawn eggi kapa sonra op_creative aç nolur
bide grief nedir

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kapadım şu anda, 20 dakikaya sizlerleyim.^_^ (kapanma nedeni: dünya kirletildi temiz dünya açacağım.) Command blockları da mcEdit ile alıyorum şu an.:tçapa:
(baya uzun bi 20 dakika olacak ama çaktırmayın. <_<)

Son düzenleme:

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler arkadaşın "BOLD" sorusunu sizler cevaplayın isterseniz. Konuyu okudun mu bile kardeşim.:olgun: Alım yok sadece şu anda opluk-adminlik verdiğim güvendiğim insanlar var onlar da kendi işlerinde uzman.^_^ White list anlamında diyor isen de seni ilk önce tanımam lazım.
Teşekkürler

Drexell Arthur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sürümü kaç acaba? 1.8 de snapshotmu pre-release mi? yoksa düz 1.8 mi? :ha:

Senttor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
WhiteList olayı olmadı galiba? :/

ManOfDemo