Firecraft Vanilla Snapshot Survival / 1.8 /IP: 94.73.157.204:7896 / 24Slot /Whitelist

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dün akşam beni öldürüp duruyodun kımılayamıyodum bide sadece spawna bi ev yapıcaktım niye serveri kapattın
Bugün öğlen aç serveri ve sabahda aç yoksa bakamıyoz
Seni öldürdüm? Yeni sv aldım ztn mrk etme. Bide biraz daha açıklayıcı olursan sevinirim:ha:

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biz şimdi 1.8 pre 2 ilemi girecez anlamadımda?

furigold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam da yeni serveri ne zaman açarsın biraz sonra aç bide yeni serverin ip ne söylede

furigold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
^_^
Işim var şu anda serverın başında durmadan ben olmaz :)
Eski Serveri Aç Ben oynuyum sen diğer işlerinele uğraşırsın[DOUBLEPOST=1409301240,1409300811][/DOUBLEPOST]Bide Serverin Grubunu Aç[DOUBLEPOST=1409399136][/DOUBLEPOST]Beni neden banladınız

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
^_^
Eski Serveri Aç Ben oynuyum sen diğer işlerinele uğraşırsın[DOUBLEPOST=1409301240,1409300811][/DOUBLEPOST]Bide Serverin Grubunu Aç[DOUBLEPOST=1409399136][/DOUBLEPOST]Beni neden banladınız
Seni ben banlamadım MrTuran ve recepos21 isimlerini kullanan bi oyuncu herkesi banladı (creative flatworldde herkesde op vardı)
Not: recepos21 bunu okuyorsan öyle şey olmaz kardeşim. Allah seni bildiği gibi yapsın!<_<
bu arada mrturhan ve recepos21 in aynı kişi olduğundan emin değilim bi yanlışlık var ise söyleyin :)

Son düzenleme:

Eren103

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seni ben banlamadım MrTuran ve recepos21 isimlerini kullanan bi oyuncu herkesi banladı (creative flatworldde herkesde op vardı)
Not: recepos21 bunu okuyorsan öyle şey olmaz kardeşim. Allah seni bildiği gibi yapsın!<_<
bu arada mrturhan ve recepos21 in aynı kişi olduğundan emin değilim bi yanlışlık var ise söyleyin :)
mr turhan recepos21 değil wedralla mrturhan aynı hemde ben banlamadım anla şunu bn banlamadım[DOUBLEPOST=1409402027,1409401845][/DOUBLEPOST]
ben banlamadım

Bluxy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cbg2002 yani bonimax tan bir mesaj var.

"Dün akşam firecraftta oynarken bilgisayar saatimi yaklaşık 3 saat kadar aşmışım babam sinirle odaya girdi ve bilgisayarı kırdı.Uzun bir süre sizinle olamayacağım.En kısa sürede görüşmek üzere"

Ege374Celikci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi aç şu serveri valla özledim bakıyım neler yapmışsınız

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cbg2002 yani bonimax tan bir mesaj var.

"Dün akşam firecraftta oynarken bilgisayar saatimi yaklaşık 3 saat kadar aşmışım babam sinirle odaya girdi ve bilgisayarı kırdı.Uzun bir süre sizinle olamayacağım.En kısa sürede görüşmek üzere"
Geçmiş olsun kardeşim :/ Bilgisayarınla aranda olan sınır biraz keskin çizgilerle çekilmiş olsa da seni en kısa sürede aramıza bekliyoruz :D
Not:Mrk etme sadece creative oynadık :D

Bluxy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun kardeşim :/ Bilgisayarınla aranda olan sınır biraz keskin çizgilerle çekilmiş olsa da seni en kısa sürede aramıza bekliyoruz :D
Not:Mrk etme sadece creative oynadık :D
bonimax tan bir mesaj daha var

"Zaten creative oynarken bende vardım saat 23:30 gibiydi.Tam yeraltına güzel bir sistem kuracakken babam geldi hatta sistem hazırdı sadece komutu yazmak kalmıştı.Bilgisayarın camı şu an paramparça(yanlış yazmış olabilirim) ve ekranın içi sanki akmış gibi beyaz–yeşil.Zaten bilgisayar külüstürdü yaptırmak yerine 2–3 ay sonra yenisini almayı düşünüyorum.Ama birazda olsa kullanılıyor.Babamın evde olmadığı zamanlar girmeye çalışırım."