FIRE NETWORK [78.185.51.15] ADİL,ZINDANLAR,KÖYLÜ TİCARET, EVENT

KeReMxEge

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Madara (Server Sahibi)
Alım olucaktır
IP : 78.185.51.15
VERSIYON : 1.8.x

Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır ?

Merhaba Arkadaşlar, Öncelikler sunucumuza ilk giriş yaptığınız an paraya ihtiyacınız Olucaktır. lapis alanına gidiyoruz (Gitmek için /warp lapis) yazıyoruz lapis kazarken %2.5 elmas çıkma oranı vardır.

Oyuncu Fikirleri ?
Sizden gelen fikirler bizim için değerlidir.
Oyuncularımızı'dan bize gelen her tavsiyeyi göz ününde tutarız.
Elimizden Geldiği kadarını servere yansıtmaya çalışırız.

Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda en ufak bile bir bug yoktur. Tek tek hepsi kapatılmıştır. Olurda Bug Bulursanız Bize Ulaşınız bug'un oranına göre Ödüllendirilirsiniz.

78.185.51.15
Sen yoksan 1 kişi eksiğiz
FIRE NETWORK
Sunucu şuanda betada arkadaşlar egolu yorumları biyere bırakıp yardımcı olurmusunuz ilk server konum olduğu için acemiyim

Son düzenleme:

Archtuarek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu Düzenine Dikkat Edelim,Sunucu Başarısız 5/10 :(

Son düzenleme:

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz özensiz bir konu. Diğer sunuculardan farkı yok. Kendi farkınızı ortaya koyup oyuncu çekmek istiyorsanız 2 3 ay kafayı vuracaksınız bu factionsa. Adamlar elmadan armuttan elmaslı eventler yaparken sizin tarihin gerisinde kalmanız avantaj getirmez. Az daha özen gösterin. Kurucu adını da hiç beğenmedim ve yakıştıramadım. Uzun vadeli değil de milletin bayram parasını alıp kaçıcak gibi bir sunucuya benziyor. 10/2

KeReMxEge

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Biraz özensiz bir konu. Diğer sunuculardan farkı yok. Kendi farkınızı ortaya koyup oyuncu çekmek istiyorsanız 2 3 ay kafayı vuracaksınız bu factionsa. Adamlar elmadan armuttan elmaslı eventler yaparken sizin tarihin gerisinde kalmanız avantaj getirmez. Az daha özen gösterin. Kurucu adını da hiç beğenmedim ve yakıştıramadım. Uzun vadeli değil de milletin bayram parasını alıp kaçıcak gibi bir sunucuya benziyor. 10/2
Haklısın adminin adı kötü, değerlendirmen için teşekkür ederim tavsiyelerin varsa pm atarmısın?

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Maplarla çalıntı bir sunucu daha. En sonda ki resim MAP benim VipHammaddem idi. İtiraz ediceksen kanıt yollayayım direk.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu:
Başı: LAPİSE GİT ULAN AYI!
Ortası: Çalıntı Map Simulator 2017
Sonu: Klasik Bir Bitiş Cümlesi & Kötü Yorum Yapma.
+
---------------------------------------------------------------
1/10

KeReMxEge

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu:
Başı: LAPİSE GİT ULAN AYI!
Ortası: Çalıntı Map Simulator 2017
Sonu: Klasik Bir Bitiş Cümlesi & Kötü Yorum Yapma.
+
---------------------------------------------------------------
1/10
Bilader beğenmedinmi map çalıntı değil alıntı bu arada kirletme konuyu battımı server sana ?

Maplarla çalıntı bir sunucu daha. En sonda ki resim MAP benim VipHammaddem idi. İtiraz ediceksen kanıt yollayayım direk.
Haritalar bölümü niye var ? BEDAVA HARİTALAR KULLANMAK İÇİN

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yorumlara Verdiğin Tepki Oldukça GEREKSİZ Adam Burda Eksiklerini Söylüyor Sen Kabaca Adama Tepki Gösteriyosun,
Onun Dışında Kullandığın Hosting Filan Konuya Eklemeni Öneririm Çok Yetersiz Bilgi Var.

KeReMxEge

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yorumlara Verdiğin Tepki Oldukça GEREKSİZ Adam Burda Eksiklerini Söylüyor Sen Kabaca Adama Tepki Gösteriyosun,
Onun Dışında Kullandığın Hosting Filan Konuya Eklemeni Öneririm Çok Yetersiz Bilgi Var.
Kardeşim harita sizin galiba kullanıyorum haritalar yerinde buldum. Yorumun için teşekkür ederim. Hosting falan ekleyip yeni konu açıcağım yakın zamanda server şuanda portlu deneme sürecinde :)