FETİHCRAFT *Web Siteli* - *Siteden Canlı Destek* - *+150 Online* - *Silahlı SurvivalGames AKTIF!!!*

Juhbert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rehber alımı varsa beni alırmısınız nick securiteao

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ab i lutfen biraz mantik 3 enchli golden apple 20 k 1 altin bloguda 20k yani ndn abi ndngolden applenin fiyati ndn bu kdr dusuk

usta adli oyuncu serverde reklam yapior bi banlayin lutfen

fetihcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ab i lutfen biraz mantik 3 enchli golden apple 20 k 1 altin bloguda 20k yani ndn abi ndngolden applenin fiyati ndn bu kdr dusuk

usta adli oyuncu serverde reklam yapior bi banlayin lutfen
Reklam yapanların ss'lerini alıp www.fetihcraft.com canlı destekten bana gönderebilirsiniz.
Sürekli kim reklam yapıyor diye takip edemiyorum. Teşekkürler bildiriniz için.

Rehber alımı varsa beni alırmısınız nick securiteao
Rehber başvuruları www.fetihcraft.com sitesi canlı destekten yapılmaktadır. Bağlanırsanız yardımcı olalım.

Paintball sunucumuz bu hafta içi açıklacaktır. Resimler forumdan ve siteden paylaşılacaktır.

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
marketteki enchli gapple fiyati duzeltildimi 3 enchli gapple ile 1 altin blogu ayni fiyatta

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Furkan Siteden Canlı Destek Var Dedin Rehber Olcam Dedin Direk Detseği Kapadın Ve Siz SilahlıFaction ı Yapmaya Üşenen Tek Sunucusunuz!

Anladım sağolun bu arada canlı destek sisteminizi çok beğendim,direk cevap veriyorlar :alkış::alkış::alkış:
Direk Cevap Veriyor AMa Bana Cevap Vermiyor :)

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
paintbala girmek istiyom amma kicked diyo whilest fln diyo daha acilmadimi

marketi yeniden kodlamanizi oneririm fiyatlar cok yanlis 16 diamond 10 k 1 blogu 15 k 16 diamond daha fazla ve daha az fiyat altin blok sonra altinla altin esyalari fiyati ayni

fetihcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Furkan Siteden Canlı Destek Var Dedin Rehber Olcam Dedin Direk Detseği Kapadın Ve Siz SilahlıFaction ı Yapmaya Üşenen Tek Sunucusunuz!

Direk Cevap Veriyor AMa Bana Cevap Vermiyor :)
Bakınız sizi burdan uyarayım. Biz olmadık laflar eden , saygısız , seviyesiz konuşan oyuncularımızı canlı destekte tutmuyoruz.
Saygısızlık edenlere destek vermeye devam etmiyoruz. Biz saygılı,terbiyeli ve oyunu iyi bilen kimseleri takıma rehber diye alıyoruz.
Her dediğimize muhalefet olan , bizi aşağılayıp sizden iyi biliyorum , daha iyisini yaparım kafasındaki oyuncularıda takıma almıyoruz.
Ne demek sana cevap vermiyorum? Ne zaman çağrı atsan kabul ediyoruz bunu bir tartışma konusu olarak dahi görmüyorum. İyi Oyunlar...

PAİNTBALL sunucumuz aktif!

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bakınız sizi burdan uyarayım. Biz olmadık laflar eden , saygısız , seviyesiz konuşan oyuncularımızı canlı destekte tutmuyoruz.
Saygısızlık edenlere destek vermeye devam etmiyoruz. Biz saygılı,terbiyeli ve oyunu iyi bilen kimseleri takıma rehber diye alıyoruz.
Her dediğimize muhalefet olan , bizi aşağılayıp sizden iyi biliyorum , daha iyisini yaparım kafasındaki oyuncularıda takıma almıyoruz.
Ne demek sana cevap vermiyorum? Ne zaman çağrı atsan kabul ediyoruz bunu bir tartışma konusu olarak dahi görmüyorum. İyi Oyunlar...

PAİNTBALL sunucumuz aktif!
Furkan Beni Hatırlarsın Ben Destekti Nickim = DoktorNazim[Oyundaki] di Rehberlik fln dedim sen IyiOyunlar... Dedin Hatta :D Koydun !

fetihcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Furkan Beni Hatırlarsın Ben Destekti Nickim = DoktorNazim[Oyundaki] di Rehberlik fln dedim sen IyiOyunlar... Dedin Hatta :D Koydun !
Gizlilik adına sizinle olan konuşmalarımızı burdan paylaşamam , fakat tekrar canlı desteğe bağlanırsanız onları size atabilirim. Geçmiş konuşmalar çıkıyor zaten aynı e posta ile bağlanınız. Teşekkürler.

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
paintball sunucusu cok guzel olmus amma para kasmak icin oraya giri[ 10 dk afk kalirsaniz direk 1000 paraya yakin bi para kazaniyon cok fazla afk kalindigindaserverden atsin bence

fetihcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
paintball sunucusu cok guzel olmus amma para kasmak icin oraya giri[ 10 dk afk kalirsaniz direk 1000 paraya yakin bi para kazaniyon cok fazla afk kalindigindaserverden atsin bence
Çok güzel bir düşünce. Bu öneriniz için çalışmalara başlıyoruz. Teşekkür ederiz.

Öneriniz üzere çalışmalarımız tamamlanmış olup , oyuna eklenmiştir. Tekrardan Teşekkür ederiz :)

PaintBall Sunucumuzda Oynamaya Davet Ediyoruz.. :)

Paintball sunucumuz hakkındaki yorumlarınızı/önerilerinizi/şikayetlerinizi yorum olarak veya www.fetihcraft.com canlı destekten bildirebilirsiniz.

Paintball Sunucumuza Counter Strike Dust2 Mapı Eklenmiştir..