Fen :(

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
10 Kasım Almanca - Temel din
11 Kasım Matematik
12 Kasım Coğrafya
13 Kasım Dil anlatım
14 Kasım Din kültürü
17 Kasım Fizik
18 Kasım İngilizce
19 Kasım Sağlık bilgisi
20 Kasım Tarih
21 Kasım Kimya
24 Kasım Edebiyat
25 Kasım Proje Hazırjama

ULA SİZ HAYIRDIR?
3<

SkullHead

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dün fen sınavı olduk 85 bekliyorum .P

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Beyler kötü haber ingilizce kazık çıktı benim 10 dk geç basladık sınava zil çaldığı anda kalemleri bıraktık yaklaşık 30 dk sınav yaptık (5 dk hocanın azizliği(geç kaldı),5 dk kağıt dağıtımı,ve daha ilk kez bu hocayla sınava girdiğimiz için biraz bilgi) + hoca baya bir kazık sordu abi arka sayfada 20 soru var ve her biri 1 puan ben o sorulara kaç dk'mı harcadım :( Ön kısımda maalesef zaman yetmedi 3 tane 5 puanlık soruyu bos bıraktım artık en fazla 85 alırım 85 alırsam full çekmişim demektir ki full çekeceğime inanmıyorum :D Yani ben bu sınavdan 50 alsam sükrederim maalesef :(

UZUN LAFIN KISASI;

ACIYIN BANA! :(
Sen bana acı kesin 50 alırım ingilizceden. :(

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Beyler kötü haber ingilizce kazık çıktı benim 10 dk geç basladık sınava zil çaldığı anda kalemleri bıraktık yaklaşık 30 dk sınav yaptık (5 dk hocanın azizliği(geç kaldı),5 dk kağıt dağıtımı,ve daha ilk kez bu hocayla sınava girdiğimiz için biraz bilgi) + hoca baya bir kazık sordu abi arka sayfada 20 soru var ve her biri 1 puan ben o sorulara kaç dk'mı harcadım :( Ön kısımda maalesef zaman yetmedi 3 tane 5 puanlık soruyu bos bıraktım artık en fazla 85 alırım 85 alırsam full çekmişim demektir ki full çekeceğime inanmıyorum :D Yani ben bu sınavdan 50 alsam sükrederim maalesef :(

UZUN LAFIN KISASI;

ACIYIN BANA! :(

Sen bana acı kesin 50 alırım ingilizceden. :(
İkinize de aciyorum

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizim sınavlar 17 kasımda filan başlıyacak lise 1 im matematik ve kimya bana girecek heralde