Feed The Beast Nedir? Hangi Modlar Vardır?vb. Gibi Soruları Anlatan Rehber

Rehber Güzel Mi?

• Evet! Çok Beğendim...

Kullanılan: 19 95.0%
  • Hayır! Çok Kötü Bir Çalışma

Kullanılan: 1 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar ve Feed The Beast Oynamayı Sevenler Bugün Sizlere Bu Konuda Bilgi Vereceğim. Link:http://feed-the-beast.com/#download_wrapper
MODLAR

Minecraft Forge NEI (Not Enough Items)

Rei's Minimap

Advanced Machines

Buildcraft

Computer Craft

Ender Storage

Extra Bees

ExtraBiomes XL

Factorization

Forestry

ForgeIRC

Gregtech

Industrial Craft

Inventory Tweaks

Iron Chests

Twilight Forest

Advanced Solar Panels

GraviSuite

Modular Forcefield System (MFFS)

Mystcraft

Obsidian Pressure Plates

Portal Gun

Railcraft

Steve's Carts

Thermal Expansion
Modlar Bunlardı.Şimdi size Nasıl Açıldığını Nasıl Kayıt Olunduğunu Anlatacağım

Not:(Bu Arada Feed The Beast'in Türkçesi "Canavarını Besle" Biraz Kulağa Komik Gelmekte Ama Ne Yapalım İşte :) )
İlk Önce İndirdiğimiz FTB Dosyasına Tıklıyoruz.(exe'ye göre anlatıyorum.) (sitede sanırım bir sorun var bu yüzden size resimli anlatamayacağım :blase: bu sorundan dolayı özür dilerim)

Daha sonra altta bulunan "Edit" bölümüne tıklıyoruz daha sonra orada bulunan seçeneğe tıklıyoruz.Oradan istediğimiz ismi ve şifreyi yazıyoruz.Daha sonra "Launch"butonuna tıklıyoruz. ve FTB açılmış oluyor mojang yazısının geçmesi uzun sürebilir ve arada sırada crash veya yanıt vermeme gibi sorunlar olabilir.Bunun için tekrar FTB'yi açmanız ve tekrar oyunu başlatmanız yeterlidir. :) Ortalama 50-53 mod olması lazımdır.İstediğiniz zaman mod ekleyip modları çıkartabilirsiniz."Bunu nasıl yapıcaz?" diye sorarsanız o bilgide hemen aşağıdadır :)

Yine FTB'nin ana menüsüne geliyoruz ve daha sonra "MODPACKS" yazısına tıklıyoruz.Sonra onun hemen altında "Edit Mod Pack" diye bir seçenek olacaktır.Ona tıklıyoruz.Burada da bir tane "Mods" seçeneği olacaktır.Ona tıklıyoruz.Orada mod listesi olması lazım sonra oradan "Disable" ile "Enable" olacaktır.Eğer bir modu aktif kılmak istiyorsanız modun üstüne bir kere tıkladıktan sonra "Enabled" seçeneğine tıklıyoruz.(Sağ kutucuk aktif olmayan modlar,sol kutucuk aktif olan modları belirtir.)Sol kutucuğun hemen altında ise "Open Folder" seçeneği olacaktır.Ona tıklıyoruz ve bize bir klasör açılıyor.Buraya istediğimiz dosyaları DİREKT OLARAK sürkleyip bırakıyoruz.(İndirdikten sonra hemen zip veya rar halinde atıyoruz.) Sonunda güzel bir "Modlu Minecraft" oynamanın zevkini yaşayabiliriz. :):):embarassed::hihi::D

EĞER BU YAZININ TAMAMINI OKUDUYSANIZ HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
:)
:love:
:love:

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ve arkadaşlar sizden özür diliyorum.Modların sırası ve arasındaki uzunluğu karışmış ve düzeltemedim yine sizden özür dilerim :blase:

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nei bi anlatırsan sevinirim çünkü tmi gibi kullanıyorlar yardım

Xpkull

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun karışık ya daha technici çözemedim ondan sıkılınca bu modu oynamak istiyorum =)

Miracle

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xpkull technic eskidi thaumcraft 3 felan çıktı technic full eski surum modlarla dolu onu çözmen bi halta yaramaz gir ftb ogren iste

Xpkull

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ftb de Benimle Hamachi Oynayacak biri varmı bilen biri ? Hiçbişey bilmeden oynamaya başlayınca sıkıcı oluyo en azından birileriyle oynarsam öğrenmem daha kolay olur =)

her0brine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ftb de Benimle Hamachi Oynayacak biri varmı bilen biri ? Hiçbişey bilmeden oynamaya başlayınca sıkıcı oluyo en azından birileriyle oynarsam öğrenmem daha kolay olur =)
bunu başka konuya açman daha anlamlı olurdu ama yinede geliyorum tabi serveri sen kurarsan :) bu arada hamachiyi özelden at yoksa herkes girer ve mümkünse magic worldden aç