Fallen Kingdom..

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
BlackHawk kardeş ve RolePlay serverlarda çok takıldım.Ama bu 1 sene önceydi şimdi unuttum.Eğer işin yoksa bana yeniden öğretir misin ? (2.Öğrenişim o yüzden kolay olacak)

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ee ne desem servere gelicem ama bukuculuk için yok kayıt ol felan öle şeylerle ugrasmam
millet buker ben izlerim ha diyorsanız sen gel kardeşim biz halladeriz ozaman ne ala eyer bukucu vermezseniz gelmicem demiyorum sacma sacma cevap yazmayın :D[DOUBLEPOST=1384962473,1384962411][/DOUBLEPOST]
gora filmindeki bi espiriye gönderme yapmış tahta diye bi element yok ateş su hava toprak var yanlızca
niyemiş :D mumyayada metal biile var avatarda şimşekte metalde var narutota tahda elementi bile var :D

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuda neredeyse hiçbir sorun kalmadı diyebilirim.Tek sıkıntımız oyuncu, başvuruyu kaldırmayı düşünmüyoruz.Düzen ancak bu şekilde sağlanıyor.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bugün en fazla 12 kişinin girmesi hakketen sinir bozucu :D

Rzenma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1384962473,1384962411][/DOUBLEPOST]
niyemiş :D mumyayada metal biile var avatarda şimşekte metalde var narutota tahda elementi bile var :D
eski caglarda insanlar yasadiklari ortamlardaki herseyin hava,su,ates ve yeryuzu elementlerinden olustuguna inanırmış.Bunlara 4 ana element denmesinin sebebi budur, aslında ne ateş ne su ne tahta nede metal birer elementdir.
(insanlar binlerce yıl, maddelerin bu dört elementin farklı oranlarda birleşmesiyle oluştuğuna inanmışlardır. buradaki element kavramı, şimdiki gibi ''herhangi bir kimyasal tepkimeyle kendinden daha basit maddelere ayrışmayan madde'' anlamından ziyade unsur anlamında kullanılmıştır. ortada ''farklı oranlar'' ve ''birleşme'' kavramları olduğu için, ''acaba bu oranları değiştirebilirsek maddeleri birbirine dönüştürebilir miyiz?'' sorusu birçok simyacının aklını uzun yıllar kurcalamıştır. ancak yapılan deneyler sonuçsuz kalmıştır. daha değersiz maddeleri altına çevirme düşüncesi ise ''en büyük hayaller top 10 listesi''ndeki yerini asırlardır korumaktadır.
bugün atom ve molekül kavramları sayesinde olayın bilimsel açıdan niçin mümkün olmadığını biliyoruz)
. (alıntıdır)
Bugün en fazla 12 kişinin girmesi hakketen sinir bozucu :D
ilk başta yaptığınız sadece kayıtlı oyuncuların bükücü olabilmesi olayı güzeldi bu sistem yeni gelen oyuncularında bükücü olabilmek için rol yapmak zorunda bırakacaktı üstelik serverdaki oyuncu sayısıda artacaktı.Ama uygulamada problem vardı bence ilk girdiğimde bana saldıran ve rol yapmayan kişiler zaten kayıtlı oyunculardı ateş bükücüydü bir tanesi misal.bence düzeltilmesi gereken kayıtlı oyuncu alımının zorlaştırılması ve serverda sürekli admin bulundurulması

Son düzenleme:

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Avatar'da olan bir şey kullanır fakat Naruto'da daha çok şu an bildiğimiz ilizyonimsi şekilde bükme yani olmayan bir şeyi ortaya koyabilirlerme şansı var.
@ruhemicix

HyberMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
white list bence iyi whtie list olmayınca faction sananlar geliyor şu an bile rol yapmayı bilmedengelenler var spawn da ateş bükücü olup fireball ile patlatıyorlar filan admin işinize karışmakda istemem ama rol yapmayı öğrenmeden geliyorlar afedersiniz mal mal büküyorlar biz rolsel savaşıyoruz mesela adam normal bükerek rollerimizi mahvediyor[DOUBLEPOST=1385032788,1385032656][/DOUBLEPOST]white list yokken mapı nasıl mahvettiklerini görmüşünüzdür şu an mahvedenlerden birisi kesin burdadır da[DOUBLEPOST=1385033505][/DOUBLEPOST]arkadaşlar birde boşu boşuna yalvarmayın white list de alın diye ben ilk rpg de white list de alınmak için 10 başvuru atmışdım ve 10 uda reddedilmişti ve başvuru kontrolcüsü günde bir kere açıyordu sonunda 11.günde zar zor kabul edilmiştim siz bir başvuru atıyorsunuz reddedildi nolur white list de al diyorsunuz (çoğu kişi için dir bu hemen alınmayın)

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bakalım hafta sonuna kadar test edeceğiz.Eve geldim başvurulara baktım 8 başvuru var, 7 tanesinde bilmiyorum yazmışlar.Bilmiyorsanız başvurmayın,cevabını arayın arkadaşlar.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İlgilenildi.İlginden ötürü teşekkürler.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bir süreliğine bakım var