Fallen Kingdom..

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Rzenma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hiç bu kadara seviyesiz bir ortam olacağını düşünmemiştim /helpop komutu çalışmıyor olabilir yada hiç admin yok
spawn bölgesinden çıkar çıkmaz 2-3 kişinin birbirine saldırdığını gördüm sonra bana saldırmaya başladılar.Sanırım rpg server için sürekli bir adminin online olması şart. Emirdnz nickli biri admin ve tobiiy diye biri için küfürlü tabelalar yazıyor o tabelalardan birini kırınca bana küfredip saldırmaya başladı... böyle giderse rpg yada faction yerine pvp ye dönseniz iyi olacak

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi Ben Waterde Kaldim Sen Beni Toprak Yaparmisinnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nick xkaanboran
Abi Ben Waterde Kaldim Sen Beni Toprak Yaparmisinnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Abi Ben Waterde Kaldim Sen Beni Toprak Yaparmisinnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HyberMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cenk abi aynen adam krallığın oralarda rolsüz ateş büküyordu adamı rolde tuttum adam rolünü yapmıyor rol yap diyoruz sanane istediğim zaman yaparım diyor ic den ooc konuş diyoruz ne ok mu dedin diyor sinir oldum spawn da her yer havadaydı bildiğin rehber veya mod şart tarla diye bir şey kalmadı[DOUBLEPOST=1384867103,1384867049][/DOUBLEPOST]birde white list ekleyin ya adam gibi rol yapanlarla oynuyalım

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rzenma kim olduklarını biliyorum adamların geneli bana düşman rol yapmıyorlar vede dm atıp griefliyorlar dyie ss alıp şikayet ediyorum öyle yapanlar olursa tabelayı kır ss de al o zaman banlancaklar cenk abiye söylerim

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
WHITELIST'E GEÇME VAKTİ !! BEKLEMEDE KALIN.WHITELIST'TEN SONRA ÇOK DAHA KALİTELİ BİR ORTAM SİZLERLE OLACAK.YAŞANAN SIKINTILARDAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hadi bakalım başvurularınızı bekliyoruz, 5 kişiyle rol yapmayalım da :p

33kursat33

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
modlumu pluginlimi videoda plugin tanıtılıyor sanırım

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Pluginli olacak, başvurulu.1.6.4

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
20.00'DA AKTİFİZ !!! BAŞVURULAR 19.00'DAN İTİBAREN YANITLANACAKTIR..

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Rol öğrenmeyi deneyebilirsin, üzgünüm