FairOnes 1.7.2 version1.7.2 178.63.47.153 faironeshub.bestforever.com

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Serveri nasil buldunuz(lütfen emek serveri olduğunu göz önünde bulundurun)

• güzel

Kullanılan: 55 59.8%
  • ehh

Kullanılan: 11 12.0%
  • kötü

Kullanılan: 26 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    92

N0C0mment

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server fena değil görevler filan gayet hoş yani silah olayida gayet hoş ama admin bakimindan gerçekten gerileriniz var lag zaten ap ayri olay lagtan sürekli server çöküyor . mesela geçen texture olayi varmiş serverinizda onu sordum nasi açacamda yükleyecek bende yok diyorum adam takıldı tik tak gibi texturemizi paylaşmiyoruz diye ben diyorumki otomatik yüklemedi bende bunu nasil açacam birileri çik gir gelir diyo yapiyorum gene yok yes mi no mu gelmedi adam gene diyo texturemizi paylaşmiyoruz diye dinlemyioki adami onu geçiyorum lag var serverda cidden sürekli geri gitmekten bunaliyo insan ama gayet güzel server daha kaliteli bir sunucuda devamini dilerim

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
su anda serveri bir miktar ölüme terk ettim.. lag gibi bir sorunumuz yoktu ama bizim arkadaslar multi worlde abanmıs.. yapcak bisey yok.... yazın zaten hub projemiz var 32 gb lık 6 cekirdekli dedicated olnca böyle bir sorun olmaz..

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
su anda serveri bir miktar ölüme terk ettim.. lag gibi bir sorunumuz yoktu ama bizim arkadaslar multi worlde abanmıs.. yapcak bisey yok.... yazın zaten hub projemiz var 32 gb lık 6 cekirdekli dedicated olnca böyle bir sorun olmaz..
Sanırsam Oyunda Lagger Var Veya Biri Mobtrap Yaptı Ondan Çok Kasıyor
Bence Clearlag'a Zombileri Ekleyin Ve Uygun Bir Süre Tmmdır
Hani Bende şu an Sizin Server'da Oynuyorum Ama Lag Sorun Yapıyor İşte :S

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
hacı bzm kiler res atmıor ki ...[DOUBLEPOST=1400679016,1400678860][/DOUBLEPOST]resmen islemci ram bogulmus yetkililermzn ...nde deil ki.. derslerım var die bakamıorm bende

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hacı bzm kiler res atmıor ki ...[DOUBLEPOST=1400679016,1400678860][/DOUBLEPOST]resmen islemci ram bogulmus yetkililermzn ...nde deil ki.. derslerım var die bakamıorm bende
Hmm Anlıyorum
Ama Ne Kadar Erken Çözersen O Kadar İyi Bence
Cidden Çok Fazla Lag Var :)

M

MUHDE

Ziyaretçi
Serverde survivor oynuyorum işsizlik bir kaleçezim var furkan saolsun sürünüp gidiyok

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
gunluk res atmaya calıscam bundan sonra
bogulma olayını duzeltmek icin..[DOUBLEPOST=1400700869,1400700584][/DOUBLEPOST]not: lag olunca bana skype tan yazarsan iyi olr bi reload cakarım

dipnot2:sadece dersler olsa neyse .. su anda harika bir kız arkadasım var.. hayallerimdeki kız diyeblrm:D yani daha da az vakit ayıracagım malesef

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gunluk res atmaya calıscam bundan sonra
bogulma olayını duzeltmek icin..[DOUBLEPOST=1400700869,1400700584][/DOUBLEPOST]not: lag olunca bana skype tan yazarsan iyi olr bi reload cakarım

dipnot2:sadece dersler olsa neyse .. su anda harika bir kız arkadasım var.. hayallerimdeki kız diyeblrm:D yani daha da az vakit ayıracagım malesef
1 tmm ben arada mesaj atarım
2 sana bol bol sövüyorum adam sevgili yapmış bir hala elden ele :S
bi sağ bi sol x(

M

MUHDE

Ziyaretçi
Lagı geçtim çoğu item kıraftlanmıyor örnek bilgide food procoser mi ney yapın demişsiniz craft şeysine koyuyorum 6 demir 4 stone bir şey çıkmıyor roket atar malzemesinide üretemiyorum bu itemi kullanamazsınız diyor altta