FairOnes 1.7.2 version1.7.2 178.63.47.153 faironeshub.bestforever.com

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Serveri nasil buldunuz(lütfen emek serveri olduğunu göz önünde bulundurun)

• güzel

Kullanılan: 55 59.8%
  • ehh

Kullanılan: 11 12.0%
  • kötü

Kullanılan: 26 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    92

sahmetaba

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Aga tho tamam da o 6 kilitli sandığa noldu yoksa ben de sizin kaleyi ... Yapacağım yakında da neyse
Tolga abi bir bu g ihbarı yapıcam bu arada oyuncularınla bi ilgilenirmisin bu arabaları hızlı hareket için kullanıyolar bir anda ayrıntılı anlatcam ama Tolga abi beni bi skypedan ekle lütfen hadi artı çağrı senin halt olduğunu skypedan anladım aga sen daha konuşamazken ben Age of Empires oynardım hadi arkadaşım o 6 chesti nası kırdığını da söyle

Tho1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Aga tho tamam da o 6 kilitli sandığa noldu yoksa ben de sizin kaleyi ... Yapacağım yakında da neyse
Tolga abi bir bu g ihbarı yapıcam bu arada oyuncularınla bi ilgilenirmisin bu arabaları hızlı hareket için kullanıyolar bir anda ayrıntılı anlatcam ama Tolga abi beni bi skypedan ekle lütfen hadi artı çağrı senin halt olduğunu skypedan anladım aga sen daha konuşamazken ben Age of Empires oynardım hadi arkadaşım o 6 chesti nası kırdığını da söyle
1.olarak çağrı ayvalığa gitti cevap veremez suan sana 2.olarakta meslek sırrı :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
GİRDIM SONUNDA ARKADAŞIMIDA ALDIM HERKESİ BEKLERIM !

ukayra46

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
şu anda yetkili var 3 tane ama skyblock serverini çekip çevircek biri lazm.. senide önceden biliorm .. gelmek istersen ip ve opluk vereym serverin idaresini devral
isterseniz serverde yetkili olabilirim 3 yıldır MC oynuyorum Komut bilgilerim var mod u az çok biliyorum zamanla ogrenırım sorun dıyıl BUildligim cok ıyıdır

superkiller199

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İndirdim 3 saat uğraştım sonuç [end of stream]
Süper Sunucuymuş!

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İndirdim 3 saat uğraştım sonuç [end of stream]
Süper Sunucuymuş!
3 saat tam olarak neyle ugrastigini cok merak ediyorum kurulum maximum 5 dk suruyor

----------------------------------
--http://FairOnes.Enjin.Com--
----------------------------------

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
servera genel bir res atılacak... ticaret kaldırılacak .. Sethome ve f home eklenecek. malesef çoğu kişi için zor bir server oldu sanırsam.. birazda karmaşık..bunu çözüp açacağız yeniden.

lasto35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ticaret kaldırılacak mı neden niye >.< ne güzeldi biz arkadaşlarımızla topluca kervancılık yapıyorduk :( lütfen kaldırmayın lütfen :(

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
simdi sethome komutunun koyulması icin ticaret kaldırılmalı cunku bazı arkadaslar nasıl desem.. bu güzel sistemi tek kelimeyle harcadı.. fhome komutunu kullananlar oldu... bizdde bu komutları kaldırmıstık ancak sistem herkese zor geldi.. kimse normal minecraft oynamamıs sanırsam.. bizde mecbur ticareti kaldırcaz.. hatta çöpten bir hammadde (tabi getirisi çok düşük) yapmayı bile düsünüyorum ne yalan söyleyeym.. aslında enn güzeli serveri full ingilizceye ceviricem.. türk oyuncuları güzel server hak etmiyor.. siz üstünüze alınmayın tabi.. yinede buraya türkce wiki de ekleyeceğim.. 3-5 iyi oyuncu nasılsa çıkar avrupalılara kafa tutar.. diyerek .. derse kacıorm(yaz okulu)[DOUBLEPOST=1407278547,1407274043][/DOUBLEPOST]en iyisini maruf buldu.. 1 world daha ekleyecegiz.. sadece ticaret için olacak:)

kralmuco90

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
simdi sethome komutunun koyulması icin ticaret kaldırılmalı cunku bazı arkadaslar nasıl desem.. bu güzel sistemi tek kelimeyle harcadı.. fhome komutunu kullananlar oldu... bizdde bu komutları kaldırmıstık ancak sistem herkese zor geldi.. kimse normal minecraft oynamamıs sanırsam.. bizde mecbur ticareti kaldırcaz.. hatta çöpten bir hammadde (tabi getirisi çok düşük) yapmayı bile düsünüyorum ne yalan söyleyeym.. aslında enn güzeli serveri full ingilizceye ceviricem.. türk oyuncuları güzel server hak etmiyor.. siz üstünüze alınmayın tabi.. yinede buraya türkce wiki de ekleyeceğim.. 3-5 iyi oyuncu nasılsa çıkar avrupalılara kafa tutar.. diyerek .. derse kacıorm(yaz okulu)[DOUBLEPOST=1407278547,1407274043][/DOUBLEPOST]en iyisini maruf buldu.. 1 world daha ekleyecegiz.. sadece ticaret için olacak:)
Dostum yeni dünyaya gerek yok ki.Ticaret Şehirlerin e Yönetim isimli bi klan açıp claim atsanız yetiyodu :)

lasto35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum yeni dünyaya gerek yok ki.Ticaret Şehirlerin e Yönetim isimli bi klan açıp claim atsanız yetiyodu :)
adam haklı bence kardeş. Böyle bir uygulama yaparsanız iyi olur. Sw yi kapalı beta tarzı yapın bence test etsin herkes white-list falan yapın düzeltene kadar. Hatta skype ekleyin beni ben de yardım ederim bu konularda kardeşimden daha iyiyim geçende yorum atmış buraya. Eğer mantıklı geldiyse skype: proopemre35
eklerseniz sevinirim

saygılar...

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
simdik sorun şu.. ne kadar geniş alana claim atabiliriz ki? sonucta hemen dibine fhome cekip ticaret yolunda pvp ye girmeden kaçamak yapmaya çalışanlar olacak.. en iyi çözümü bulmuş durumdayız bence...