FairOnes 1.7.2 version1.7.2 178.63.47.153 faironeshub.bestforever.com

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Serveri nasil buldunuz(lütfen emek serveri olduğunu göz önünde bulundurun)

• güzel

Kullanılan: 55 59.8%
  • ehh

Kullanılan: 11 12.0%
  • kötü

Kullanılan: 26 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    92
A

AtillaHosting

Ziyaretçi
emeğini yemeyiz kimsenin.. gece yarısı clanınıza saldırdılar.. poweriniz düşük oldugu icin heryeri claimleyip yıkmışlar.. ayrıca clanına aldığın arkadaşları dikkatli seç bundan sonra.. yerinizi ifşa etmesin haritada... daha serverin 3. günü .. lütfen ölünce yada 1 kaç saatlik emeğiniz gidince yönetimden bilmeyiniz.. teşekkürler

makina konusuna gelirsek sorunu çözmeye çalışıyorum..[DOUBLEPOST=1406197566,1406197426][/DOUBLEPOST]
AtillaHosting Yağtığınız Şey Saçmalışa Gitmiş diamond İtem Yapmak Yasak Ench Basmak Yasak Neymiş Bizde Para Kazanalım Onun Yerine Asker Yaratmayı Falan Kısıtlasaydınız Daha İyi Olurdu !
dostum sistem bu bunu uygun gördük kimseyide zorla tutmuyoruz. istersen lapisli serverlarda superjumpla stack stack altın elmalarla gezen oyuncularlada oynayabilirsin.. sistem gayet güzel ve kaliteli.. tam tersine asker yaratmayı yan clan açma izniyle dahada arttırdım.. (benzer isimle 3 clan acabilirsiniz.. ana clan derebeyi yada kral olur) 300 askere kadar basabiliyorsunuz..

sahmetaba

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
her yeri claimlememişler tolga abi direk isyan ettiler yüz çevirdiler unclaim all yaptılar maalesef

MoonLightBt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
emeğini yemeyiz kimsenin.. gece yarısı clanınıza saldırdılar.. poweriniz düşük oldugu icin heryeri claimleyip yıkmışlar.. ayrıca clanına aldığın arkadaşları dikkatli seç bundan sonra.. yerinizi ifşa etmesin haritada... daha serverin 3. günü .. lütfen ölünce yada 1 kaç saatlik emeğiniz gidince yönetimden bilmeyiniz.. teşekkürler

makina konusuna gelirsek sorunu çözmeye çalışıyorum..[DOUBLEPOST=1406197566,1406197426][/DOUBLEPOST]
dostum sistem bu bunu uygun gördük kimseyide zorla tutmuyoruz. istersen lapisli serverlarda superjumpla stack stack altın elmalarla gezen oyuncularlada oynayabilirsin.. sistem gayet güzel ve kaliteli.. tam tersine asker yaratmayı yan clan açma izniyle dahada arttırdım.. (benzer isimle 3 clan acabilirsiniz.. ana clan derebeyi yada kral olur) 300 askere kadar basabiliyorsunuz..
Ben Süper İtemler SuperJumplar Stac stak altın elmalar istedigimi yazmadım sadece minecraftın En Onemli Ogelerini Yasaklamanız Saçma !

sahmetaba

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bişe sorcam peki bu yan klan açınca o dier klanın topraklarını kırabiliyomuyuz[DOUBLEPOST=1406197817,1406197768][/DOUBLEPOST]
bişe sorcam peki bu yan klan açınca o dier klanın topraklarını kırabiliyomuyuz
bide şu elmas eşyaların yapımını elmasla değil elmas blokla yaparsanız daha iyi olur sadece öneri[DOUBLEPOST=1406197930][/DOUBLEPOST]bide ödül olarak derebeylerine enchantment table verebilirsiniz mesela

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
bişe sorcam peki bu yan klan açınca o dier klanın topraklarını kırabiliyomuyuz[DOUBLEPOST=1406197817,1406197768][/DOUBLEPOST]
bide şu elmas eşyaların yapımını elmasla değil elmas blokla yaparsanız daha iyi olur sadece öneri
bu konuda fikrimi değiştirmeyi düşünmüyorum.. çünkü bu sefer millet derebeyliiği kurmak yerine aman elmas set dizip pvp ye çıkayım mantığıyla hareket edecek.. 2.si daha önce söylediğim gibi vip sistemi tarzı bir şey koymak yerine bu çok daha dengeli ve mantıklı

kralmuco90

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Klana saldırmış olabilirler fakat power ım düşük değildi benim:)
Ayrıca düşük olsa bile lockette li sandığı kırabilirler mi?

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
tolga kısa sürede 66 k kasmak mümkünmü söylesene
ticaret yolunda kuvars olayı saçma oldu.. bide pvp açık olduğu halde gece kimse girmeyince adam rahat rahat atla gitti geldi.. ki myhorse sayesinde at bulma derdide kalktı.. mümkün ama az sonra kuvarsın karını epey bir düsürcem..[DOUBLEPOST=1406198067,1406198034][/DOUBLEPOST]
Klana saldırmış olabilirler fakat power ım düşük değildi benim:)
Ayrıca düşük olsa bile lockette li sandığı kırabilirler mi?
sen hangi clandasın paradox deilmi?

kralmuco90

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tolga kısa sürede 66 k kasmak mümkünmü söylesene
Dostum kuzeye bir gidişde 30stack kuvarz alsan 24k para yapıyorsun zaten yani evet çabucak kasılabilir o para :)[DOUBLEPOST=1406198122,1406198082][/DOUBLEPOST]
ticaret yolunda kuvars olayı saçma oldu.. bide pvp açık olduğu halde gece kimse girmeyince adam rahat rahat atla gitti geldi.. ki myhorse sayesinde at bulma derdide kalktı.. mümkün ama az sonra kuvarsın karını epey bir düsürcem..[DOUBLEPOST=1406198067,1406198034][/DOUBLEPOST]
Pandora daydım ?

sahmetaba

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bu konuda fikrimi değiştirmeyi düşünmüyorum.. çünkü bu sefer millet derebeyliiği kurmak yerine aman elmas set dizip pvp ye çıkayım mantığıyla hareket edecek.. 2.si daha önce söylediğim gibi vip sistemi tarzı bir şey koymak yerine bu çok daha dengeli ve mantıklı
öle derebeylerine bi ödül felan var mıydı göremedim yazmıyo du gibğ

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
ha tamam pandora iste dün gece sizi yıktılar.. locketteli sandık olayını bilmiorm ama baya bir konusma vardı spartans clanında sanırım..

sahmetaba

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ama gelirimiz oydu bizim[DOUBLEPOST=1406198252][/DOUBLEPOST]
ha tamam pandora iste dün gece sizi yıktılar.. locketteli sandık olayını bilmiorm ama baya bir konusma vardı spartans clanında sanırım..
biz pandoraya düşman değildik pandora iç savaş yaşadı

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
öle derebeylerine bi ödül felan var mıydı göremedim yazmıyo du gibğ
normalde faction mobsdaki yetkileri artacaktı ayrıca saat bası hicbisey yapmadan 1000 dinar alıyor derebeyleri..
simdi faction mobs yerine derebeyi için planım fazladan 3-4 kalp can + istediği prefix + 1000 dinar/saat seklinde yapmak ..

sahmetaba

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
normalde faction mobsdaki yetkileri artacaktı ayrıca saat bası hicbisey yapmadan 1000 dinar alıyor derebeyleri..
simdi faction mobs yerine derebeyi için planım fazladan 3-4 kalp can + istediği prefix + 1000 dinar/saat seklinde yapmak ..
more hearts die bi plugin var öneririm