FairOnes 1.7.2 version1.7.2 178.63.47.153 faironeshub.bestforever.com

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Serveri nasil buldunuz(lütfen emek serveri olduğunu göz önünde bulundurun)

• güzel

Kullanılan: 55 59.8%
  • ehh

Kullanılan: 11 12.0%
  • kötü

Kullanılan: 26 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    92
A

AtillaHosting

Ziyaretçi
serveri biraz kapattım.. parayla ilgili bir bug buldum..actım simdi

ThankYou

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
GÜNCEL BEYLER GÜZELMİŞŞ[DOUBLEPOST=1405968462,1405968054][/DOUBLEPOST]ADMİN /WARP YETKİSİ YOK NASI OLCAK amerika :&

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
warp ekleyecegim.. myhorse tarzı bir pluginde ekleyecegim.. warpla ama sadece ana sehre dönebilceksnz.. onun dısında fhome tpa sethome komutları tamamen yasak olacak.. kit baslangıctaki su sayısını 3 e cikartacagim.. cantada 18 slotlu olacak.. ancak bukadar kolaylastırablrm :D[DOUBLEPOST=1405975684,1405973203][/DOUBLEPOST]Launcher linki eklendi lutfen konuyu tekrar inceleyin

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya kit başlangıçtan haberim yoktu keko gibi 0 itemle oynadım lan tüm oyunu ben herşeyimi akybettim :D paramı item'a harcadım salak gibi gitti güzelim para ve itemlar zaten öle öle -_- back komutunu aktifleştirirsen güzelce kolaylaşır öldükten sonra itemlarımızı alabilitemiz olur

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
hacı onu yapmayı düsünmüorm.. zaten spawn komutunu actıgım icin bile oyun konseptinden uzaklastı.. yinede f home calısıor .. ayrıca serverin ilk günü .. hicbisey kaybetmis sayılmazsın..

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
güzel ama karışık.. açıkçası hardcore sevenler için yapıldıgından belirli bir kısma hitap ediyor.. bide modları ögrenmeniz vakit alabilir

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
atilla adamlarıma darknessin gelip kalemi basıp kilitli sandıkları kırdığını ss aldı diyemi ban attınız adaletmi bu ayıp ama[DOUBLEPOST=1406021144,1406021093][/DOUBLEPOST]darkness adminmiş hem biz adminlemi yarışcaz mümkünmü bu açıklasanaaaa

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
adam bug yapmış lockette kırmış titan falan basmış haberim var.. nasıl olduğunu anlattı ve version degistirecegim bu gece.. 2 tane admin vardır serverda maruf ve ben .. ettiğin küfürlere logdan baktım haddi hesabı yok.çokta isabetli bir karar olmuş.. . gereksiz bir cevap yazacaksanda bil ki sadece başlığı uplamış olursun.:).bunun bir oyun olduğunu kavrayıp insanlara sövmeden hakaret etmeden belki oynarsın diye banını acıoyorum... iyi günler

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben adama küfürmü etmişim bkadr olmaz alex2301im ben hem adam kandırmış girmiş banada anlattılar ve ben ora için ne kadar uğraştım böyle bir hareket terbiyesizlik değilmi[DOUBLEPOST=1406026321,1406026286][/DOUBLEPOST]adının başındada admin yazıyo ss yolladılar adminin oyuncu olarak oynaması nedir

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
ACILDI BEYLER ..[DOUBLEPOST=1406029361,1406028770][/DOUBLEPOST]neyse eleştirilere cevap vermeme gerek yok acıklamayı yaptım ve lockette deistirdim

sahmetaba

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ACILDI BEYLER ..[DOUBLEPOST=1406029361,1406028770][/DOUBLEPOST]neyse eleştirilere cevap vermeme gerek yok acıklamayı yaptım ve lockette deistirdim
abi aslında kilitleri tamamen kaldırsan da raid işi de girse bide f home kalsın ben yeni gircem daha[DOUBLEPOST=1406032218][/DOUBLEPOST]yada kalkmasın