Factions sade spawn - JeagerFactions

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Bedava olarak JeagerFactions için faction spawn yapıyorum
nasıl gidiyor (daha %20 bitti)

Spawndaki market

Marketin içi (içini değiştirecem çünkü çok kötü oldu ve subliminal mesaj var ehuehu bilerek yaptım çaktırmayın)

biri büyük biri küçük 2 ekmek için markete giden yol duvarlar baya bir genişleyecek ve baya bir yapı ekleyecem şuanki hali razalet çünkü ._. yolun yanlarında
tabelalar olacak ama kötü gözükecek şekilde olmayacak ve tabelalarda ise sistemler komutlar bilgiler filan yazacak (sunucu sahibi böle istedi)

@WitherLegend @Uchiha_Madara @HestiaKnife @Shrike
Önerileriniz neler :)

Son düzenleme:

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dostum hep aynı duvar tasarımını kullanmışsın.Farklı duvar tasarımları, sunucuya daha çok çeşitlilik katacak ve oyuncu sayısını arttıracaktır.Onun haricinde güzel subliminal :D

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
sade olmuş

Eroiser

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hep Aynı Deseni Devam Ettirmişsin Alt Taraflarını Biraz Editleyebilirsin :D

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0

Minesonic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kusura bakma, daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum :) Duvar dekoru hiç olmamış. Taş tuğlayı ön planda kullan, arkada normal taş kullan, farklı renk olmasın istiyorsan kırıktaş merdivenleriyle olsun istiyorsan da kırmızı yün veya kil ile dekorlar ekle. Bu şekilde hiç güzel durmamış. Surların üstünü düm düz yapmışsın, kapının kenarlarına kuleler ekleyebilirsin, belli aralıklarla aueun üstüne belli bir dekor ekleyebilirsin. 2. Resimdeki alan çok abes durmuş. Yerde çimen çakıl filan kullanma. Onun yerine ladinlerin yanına koyu meşe tahtası koyup çakıl taşı ve çimenlerin yerine de huş tahtası, kum taşı veya taş basamak gibi bir şey koyabilirsin. O panellerin yükekliğini de arttır, içinde turuncu veya sarı kil kullan. Taş tuğla ile altına da merdiven ve basamaklarla desen ekle. 3. resimdeki alan için de; ağaçları daha nadir koy. Onun yerine yaprak ve saman birikintielri, karpuz ve balkanağı vesaire koy. Yol da dümdüz çakıl olmasın, çakıl ile toprağı filan karıştırabilirsin.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Kusura bakma, daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum :) Duvar dekoru hiç olmamış. Taş tuğlayı ön planda kullan, arkada normal taş kullan, farklı renk olmasın istiyorsan kırıktaş merdivenleriyle olsun istiyorsan da kırmızı yün veya kil ile dekorlar ekle. Bu şekilde hiç güzel durmamış. Surların üstünü düm düz yapmışsın, kapının kenarlarına kuleler ekleyebilirsin, belli aralıklarla aueun üstüne belli bir dekor ekleyebilirsin. 2. Resimdeki alan çok abes durmuş. Yerde çimen çakıl filan kullanma. Onun yerine ladinlerin yanına koyu meşe tahtası koyup çakıl taşı ve çimenlerin yerine de huş tahtası, kum taşı veya taş basamak gibi bir şey koyabilirsin. O panellerin yükekliğini de arttır, içinde turuncu veya sarı kil kullan. Taş tuğla ile altına da merdiven ve basamaklarla desen ekle. 3. resimdeki alan için de; ağaçları daha nadir koy. Onun yerine yaprak ve saman birikintielri, karpuz ve balkanağı vesaire koy. Yol da dümdüz çakıl olmasın, çakıl ile toprağı filan karıştırabilirsin.
Kesinlikle katılıyorum ve zaten değiştirdim çoğu şeyi bitince güncelleyecem konuyu :)

şu an neleri değiştirdiğimide söliyim artık desenler birbirini takip etmiyor o yoluda dediğin şekilde yaptım çakıltaşı ve çimenlerin yerine huştahtası kullandım kuleler ekledim

Minesonic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle katılıyorum ve zaten değiştirdim çoğu şeyi bitince güncelleyecem konuyu :)

şu an neleri değiştirdiğimide söliyim artık desenler birbirini takip etmiyor o yoluda dediğin şekilde yaptım çakıltaşı ve çimenlerin yerine huştahtası kullandım kuleler ekledim
Desenlerin birbirini takip etmesi önemli değil aslında güzel olması yeterli :) Konuu güncellemeni de bekliyorum :)

jackopmackop

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
taşla kırmızı cam uyduramamışsın hep aynı gördüğümüz renkler az fark yaratabilirdin

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Desenlerin birbirini takip etmesi önemli değil aslında güzel olması yeterli :) Konuu güncellemeni de bekliyorum :)
Üşengeçlikden yarın güncelleyebilirim :D

build konusunda baya paslanmışım yeni fark ettim

Konuyu güncelledim ama şuanki hali değil şuanki halinin 7 tık gerisi üşendim şuanki halini çekmeye oyuna gircen filan :p
@Minesonic @Eroiser biraz daha iyi sanki :D

ve markette kırık yer var orada aslında kule var tek o tarafta değil 2 taraftada var neden gırıh şu an resimler güncel değil...

Duvarları görünce anılarım depreşti. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kanka şu katil tavşan bunnybgtr anılarını hatırladın mı :D