│Factions.Deyince.Biz │ YENİ AÇILDI │KASALAR │ ARSAFLY │ 8GB RAM │ HİLE SERBEST. │ SANAL MARKET │ 3.YIL │/SKİN │Ne Duruyorsun ? │

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Jobs Pluginini sunucu sistemlerinize yazmanız çok saçma olmuş zaten çoğu sunucuda o var ve faction paketi almışsınız editlemeye üşenmişsiniz herhangi bir yeni özellik yok konu tasarımıda idare eder 3/10

VirtuaMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sizler Gibi Bende Açmak Için Sabırsızlanıyorum Bugün Bi Test Olarak Açmak Istedim Bug Bulan Arkadaşlara Ödülümüz Var Rütbe Kitlerini Daha Tam Halletmedim Kitler Var Fakat Gerçek Kitleri Değil Bu Gece Ekleyeceğim Onun Haricinde /chest plugininde bi sorun var pluginle ilgilenen arkadaşı bekliyorum yapabildiğim kadar bu gece boyunca tek başıma bayağı bir şeyi yaptım onun haricinde kasaların anahtarları köylülere eklenmedi alınması için bu akşam onuda halledicem bi test olarak açmak istedim iyi oyunlar ...

VirtuaMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Tekrardan Aktif # Ram 8GB'a Yükseltildi Kasalardaki Anahtarlar Eklendi Pvli Chestler Oyunculara Eklendi Sunucu Aktif İlk Gün Vipler %50 Indirim .. Online

FiqqX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel Sunucu Lag'da Yok Sadece Biraz User Sıkıntısı Var Onuda Yeni Olmasına Veriyorum 10/10

VirtuaMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Sunucu Lag'da Yok Sadece Biraz User Sıkıntısı Var Onuda Yeni Olmasına Veriyorum 10/10
Teşekkürler Yorumunuz İçin Aynen Öyle Yeni Açıldı Biraz User Sıkıntımız Var Eksiklerde Var Haliyle Gördükçe Gideriyoruz Iyi Oyunlar .

KeremAratRs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aşırı Derecede Efsane Server.İp si bile akılda kalıcı. Serverde 1-2 saat takıldıktan sonra cidden sağlam ve düzgün bir sunucu olduğunu anlayabiliyorsunuz.

VirtuaMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aşırı Derecede Efsane Server.İp si bile akılda kalıcı. Serverde 1-2 saat takıldıktan sonra cidden sağlam ve düzgün bir sunucu olduğunu anlayabiliyorsunuz.
Yorumunuz İçin Teşekkürler Oyunculardan Böyle Güzel Düşünceler Ve Sözler Duymak Beni Derinden Etkiliyor .

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1531147924209.png

3.Yıl dediniz ve ilk gün nasıl oluyor? 2.Si klasik bir faction serverı.