|| Faction/PvP || YakamozCraft.Nitrado.Net || 1.7.X || Faction|| PvP || By Edition Miracle_ ||

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
YakamozCraft

İp Adresimiz : YakamozCraft.Nitrado.Net
Sürümümüz : 1.7.2
Kapasitemiz : Şuanlık 82 Kişidir İleride Artacaktır.
Serveri Kurma Amacımız
YakamozCraft 2013 Yılında Eglenmek Amacında Kurulmustur Amacımız Para Kazanmak Degil Serveri Uzun Süre Açık Tutmak Ve Hep Beraber Eglenmektir.
Özeliliklerimiz
Serverimizdeki Savaş Türü Faction/PvP Türüdür Klanlar Birbirine Savaş Açmadıgı Sürece Savaşabilirler.
Otomatik Hammadde Ve Lapis Yenileyici Sayesinde Akıcı Bir Şekilde Kasılabilirsiniz.
Ormanda Oyundan Cıkarsanız Oyuna Tekrar Girdiginizde Spawn’a Işınlanırsınız ve Tuzaklar Yüzünden Ölmezsiniz.
Ws Deyken Oyundan Cıkanlara Ceza Uygulayan Sistem.
Vip Alma Sistemimiz
Sadece Mobil Ödeme İle Vip Satıyoruz.
Alım İşlemi
Siz(Vip Alan Kişi) Telefon Numarasını Bize Veriyor Ne Kadarlık Vip Alacaksa Biz O Numaraya O Kadarlık İstek Atıyoruz. Vip Alan Kişi Telefonuna Gelen Mesaja EVET Yazara Cevap Yolluyor Ve Vipligi Geliyor.
Eventlerimiz
Eventlerimiz Düzenli Olarak Saat 18:30 Da Yapılmaktadır.
Eklemeyi Düşündügümüz Şeyler
Counter Strike Ekleyerek Klanlar Arası Turnuvalar Yapacagız.
Ceza Sistemi
Oyuncular Uygunsuz Hareket,Hakaret Vb. Şeyleri Bildirmek İcin Skype Adresinden SS’ile Başvuracaktır. (SS : Ekran Görüntüsü)
Serverimizden Görüntüler.

Sizleride Serverimizde Görmek İsteriz http://www.********************/styles/default/xenforo/clear.png
Serverimize Girip Daha Ayrıntılı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

ALIMLAR
Alımlar katagorisi: Rehber, Reklamcı

Reklamcı Kritetleri:

- 15 Yaş Üstü
- 10 Tane Forumda Konu açma
- Facebook, Twitter Youtube Sayfa kanal reklam

Reklamcı Özellikleri:
-Mute Atabilme
-Jail atabilme
-(Reklamcı Tagı)
-Anında Işınlanma
-Haftada 100 k Maaş

Rehber Kriterleri:

-18 Yaş üştü
-Hafta içi 3 hafta sonu 5 saat online
-Cana Yakın

Rehber Özellikleri:
-Mute atabilme
-Jail atabilme
-Kickleme
-Anında Işınlanma
-7/24 Skype Destek alabilme
-(İşini iyi yaparsa) FLY/Uçabilme

Örnek Form

İsim
Soyisim
Reklamcı
Rehber (Misal Rehber) X
(Rehber ise Önüne X Koy Reklamcı ise önüne X Koy)
Tecrübeler
Skype ID
Facebook ID

Son düzenleme:

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis var server baştan çöp

.:YunuS:.

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM ÇOK YANLIŞ DÜŞÜNÜYORSUN.BU DEVIRDE LAPİS OLMAYAN SUNUCUYA ÇÖP DİYORLAR HAKLIYSAM BEĞENİN.

SEN LAPİSSİZ BİR SUNUCU İSTİYORSAN BUYUR BİR SÜRÜ SURVİVAL SUNUCU VAR OYNAYABİLİRSİN.
Adam Haklı Lapis Var... Server Çöp...

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar herkes lapisi olan serverlere çöp diyor.Şahsen ben test ettim.Oyuncu yaş sınırını yüksek tutmak için neredeyse normal survival açtım.Markette satılan şeyler ; elma(satın alma) odun,taş,kömür(SATMA).Ben serveri çok güzel düzenlediğimi düşünüyorum.Üstelik oyuncular boss istedi.Bossda yaptım(ABARTI DEĞİL).Fakat serverin onlinesi 20den yukarısını bulmadı.Lapisli bir server açtığımda online 50den aşağı inmemişti.Herkes çöp çöp demeyin.Minecraft Türkiye'nin yaş sını 10-14 arası.Yani demek istediğim lapisssiz server açılsada tutmaz,lapisli serverleride küçük yaşta çocuklar seviyor :)

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
#TelluxMatic Çok iyi anlattın işde bu arkadaşlarım kardeşlerim her zaman lapisli bir serveri kötülemeye çalışıyorlar. Ben eleştriye açığım.

roneyok619

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Server Çok güzel sadece resimle olmaz gidin serevere bakın sonra hayran kalın sonra gidin küfür edin adam o kadar uğraşmış bi servere bakın gidin

Eroğlu000077

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ArkdaşLar Öyle Bilip Bilmeden Sadece Yorum Atmak için Atmayin Daha serverin 'S'ini Görmeden Eleştiri Yapiyorsunuz Server Gayet Güzel

EMEĞE SAYGI

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Server Çok güzel sadece resimle olmaz gidin serevere bakın sonra hayran kalın sonra gidin küfür edin adam o kadar uğraşmış bi servere bakın gidin
Övgüler için teşekürler... Eleştriye açığım[DOUBLEPOST=1396766565,1396766515][/DOUBLEPOST]
ArkdaşLar Öyle Bilip Bilmeden Sadece Yorum Atmak için Atmayin Daha serverin 'S'ini Görmeden Eleştiri Yapiyorsunuz Server Gayet Güzel

EMEĞE SAYGI
Çok Teşekürler... Bu Yorumlar Bizim Gururumuzdur... Eleştriye Her Zaman Açığım...[DOUBLEPOST=1396769560][/DOUBLEPOST]Beni Böyle Sevindiren İnsanlar oldukca Gurur duyuyorum IYI OYUNLAR

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
K.b. ama bu serverde bn arkadaşlarima fln vip aldim ve ondan sonraki gün ban yedim ve parayı vermedi size tavsiyem oynamayın oynayacaksanizda vip fln almayın

Nokia 3310 cihazımdan Tabatalk 2 ile gönderdi

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
__NiqhtRide__ Kardeşim Bu Kadar yalancılık yapmayın ben sana vip satmadım seni tanımıyorum bile anca işiniz gücünüz güzel serverlerin konularını kötülemek

:örümcek:Rapor:zombi:

:jambon: Edildi:ecehver:

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nickim TheSorun şimdi hatirladinmi ?

Nokia 3310 cihazımdan Tabatalk 2 ile gönderdi