Faction mu? PvP mi?

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Merhaba beyler. Bugün, ileride açacağım sunucuyla ilgili sizden biraz öneri istiyorum. Açılacak sunucumun kategorisi ile ilgili 2 soru aklımı kurcalıyor. Sunucum sizce Faction mu yoksa PvP mi olsun?

Önerileriniz ve cevaplarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncellikle bunu kendin cevaplaman lazım sonuçta servera açacak kişi sensin kendine şöyle bir soru sor ; Ben PvP mi açmalıyım yoksa Faction mu? Hangisiyle oyuncuya daha kaliteli bir sunucu sunarım ? Ama bunun dışında Türkiye'de PvP server açmak zor iştir oynayak yoktur olsa bile oyun içi bir şey satabileceğini zannetmiyorum açmadan önce bi kenarda bi miktar paran bulunmalı.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Bu 2 si arasında bende çok kaldım bi aralar.. Pvp sunucusu açmak kolaydır yani işler bittikten sonra eklenti eklemek için çok vaktin olucak.

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeterli paran varsa ve oyuncu tutacağını düşünüyorsan PvP hiç fena olmaz.

LordWanter600

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam paranız varsa kenarda köşede açın PVP. Yok ben para kazanmak istiyorum hacı dersen Faction açmanı öneririm.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Rica ediyorum sunucu falan açmayın.
Sunucu açacak ve önemseyecek adam burda bu konuyu açmaz.
Bir makinayı daha katletmeyin...

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rica ediyorum sunucu falan açmayın.
Sunucu açacak ve önemseyecek adam burda bu konuyu açmaz.
Bir makinayı daha katletmeyin...
Bu şekilde yorum yazmak herhangi bir eleştri yapmak değil lütfen bunu unutmayın ayrıyetten burası bir forum ve birçok oyuncu bulunduruyor. Buraya bir konu açıp oyuncuların fikirlerini almak gayet mantıklı bir hareket. Server açıp makine katletme olayının ne kadar yanlış bir tabir olduğunu umarım anlarsınız unutmayın her efsane 0dan başlıyor.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Bu şekilde yorum yazmak herhangi bir eleştri yapmak değil lütfen bunu unutmayın ayrıyetten burası bir forum ve birçok oyuncu bulunduruyor. Buraya bir konu açıp oyuncuların fikirlerini almak gayet mantıklı bir hareket. Server açıp makine katletme olayının ne kadar yanlış bir tabir olduğunu umarım anlarsınız unutmayın her efsane 0dan başlıyor.
Hiçbir sunucu EFSANE niteliği taşımamaktadır. Daha ne açacağını belirlemeyip buraya bu soruları sorması mantıksız ki kararını veremeyip 2 leme düşen kişilerin sunucu hallerini görmekteyiz. Bu konudan sonra hani eklentileri eklemeliyim diyede soracaktır. Tekrar ediyorum durumumdaki eliştirici sıfatı her konu için geçerli değildir. Yazdıklarımı sapıtmayın. İyi günler, konu sahibinin cevaplamasını isterim sizin değil.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye PvP sunucuları arasında tutan sunucular belli, xNeza plugin paketi koyup açıyor diğerleri. Şahsen benim alanımı kirletmeni istemem, Faction aç zaten oralar kirli.

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum

CASPER_VIA_E1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Hiçbir sunucu EFSANE niteliği taşımamaktadır. Daha ne açacağını belirlemeyip buraya bu soruları sorması mantıksız ki kararını veremeyip 2 leme düşen kişilerin sunucu hallerini görmekteyiz. Bu konudan sonra hani eklentileri eklemeliyim diyede soracaktır. Tekrar ediyorum durumumdaki eliştirici sıfatı her konu için geçerli değildir. Yazdıklarımı sapıtmayın. İyi günler, konu sahibinin cevaplamasını isterim sizin değil.
Nereden biliyorsun? Eklenti eklemeyi bırak, eklenti kodluyorum kardeş.

CASPER_VIA_E1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
önce kendine şu soruyu sor "para kazanmak mi istiyorum? Yoksa sırf eğlence için pvp mı açmak istiyorum?" Aklında bunun sonucuna var.Zaten gerisi gelir. Zaten alanında uzman biriysen açacağın iki sunucunun da başarılı olacağına inanıyorum iyi forumlar :)