Faction 2 Projesi - Yeni Nesil Faction Sunucular (ÖNERİ GEREKIR)

Faction 2 Projesini nasil buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bnce yap her türlü yardımda bna sora bilirsin seve seve yardım ederim

Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam özür dilerim

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kafa yormak ? Türk minecraft sunuculari çok iyi haldeymis gibi konuşuyorsun yillardir tek gelişme lapis
Ondan bahsediyorum zaten olay insanların gelişmek istememesi bişeyler gelişince bazı insanların kafası basmıyor ve iş karışıklaşıyor bu yüzden ticareti yapılamıyor bu işin herşeyi basit hale getirip hazır hazır satmaya bakıyor artık herkes bu tür şeylerle uğraşmak artık zaman kaybınden farklı bir şey değil.(istisnalar hariç)

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ondan bahsediyorum zaten olay insanların gelişmek istememesi bişeyler gelişince bazı insanların kafası basmıyor ve iş karışıklaşıyor bu yüzden ticareti yapılamıyor bu işin herşeyi basit hale getirip hazır hazır satmaya bakıyor artık herkes bu tür şeylerle uğraşmak artık zaman kaybınden farklı bir şey değil.(istisnalar hariç)
Kusura bakmayinizda dediginize pek katilamicam turkiyenin ilk hub sunucu sahibi olarak. Benim sunucumdaki pluginler turkiyede bir ilkti ve kimsenin kafasi basmadigi oluyordu ama şimdi hub sunucu kayniyor ortalik. Ayrica sadelige bende önem veriyorum kimse benim kadar basit anlatamaz plleri. (istisnalar derken ?)

HiperonLine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş özel mesaj yolladım cevaplarsan sevinirim.

K00L cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor bu projeyi hayata geçirmek lazım

HiperonLine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bu projenin sonuna kadar arkasindayim

K00L cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xXxIcozxXxIDRI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Açılırsa orizon ve hinoviadan üstün olacak. Umarım Zafer'in yarım kalan projelerinden birisi olmaz :D ( Olm şu projelerin yarım kalmasa Türkiyede cidden adam akıllı serverler olucak )

xXxIcozxXxIDRI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Önce MMORPGmi yoksa bumu diye kararsiz kaldim

Tabikide bu :D ( Güzel mmorpg serverler şu an var ama güzel bir faction server yok :D )

Edit : Ve mmorpg da dahil tüm serverlerin belli bir ömrü vardır. Ama bu server açılırsa ömrü sınırsız olur. ( Sen kaleyi ele geçirirsin online yokken npc lerini keserler ele geçirirler vs )

Tek önemli nokta serverin tek bir factionun tekeline geçmemesi.

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayinizda dediginize pek katilamicam turkiyenin ilk hub sunucu sahibi olarak. Benim sunucumdaki pluginler turkiyede bir ilkti ve kimsenin kafasi basmadigi oluyordu ama şimdi hub sunucu kayniyor ortalik. Ayrica sadelige bende önem veriyorum kimse benim kadar basit anlatamaz plleri. (istisnalar derken ?)
Hub sunucular orjinal bir olay değil tamamen yabancılardan alınma bir sistem senin dediğin bu olay farklı hub sunucu mantığı farklı.Oradaki oturmuş sistemi kopya ederek buraya entegre edebilirsin fakat dediğin olay dünyada fazla olmayan bir şey sistemini oturtmak vs. hem zaman harcayıcı hemde artık olmayacak bir iş çünkü eskisi gibi değil.