Facebook problemi

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
VPN değiltirdimde her hangi bir para ödemek durumunda kalırmıyım ?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı soruyu ben size soruyorum, Microsoft'un sunucusu ne alaka? Mark Zuckerberg, Paris saldırılarının ardından Facebook'un devreye soktuğu "Güvenlik" butonuyla ilgili açıklamada bulunmuştu. İyi çalışmalar.
FaceBook'u Microsoft aldı. Acaba o yüzden olabilirw mi?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
FaceBook'u Microsoft aldı. Acaba o yüzden olabilirw mi?
Sizin her alıntınızda bana bir cevap hakkı doğuyor, tartışmaya asla gitmem. Halen ne konuda ısrar ettiğiniz benim için bir soru işareti. Microsoft'un "m"sini dahi yazmamışken, bana "Microsoft ne alaka?" gibi bir soru yönelttiniz. Hepimizin bildiği üzere; Microsoft Facebook'un 1000 de 16 sını satın aldı, sonuç olarak tüm Facebook makineleri Microsoft'un binalarına taşındı(!) Facebook şirketi kapandı(!) Facebook tamamen Microsoft tarafından yönetilmeye başlandı(!) ve hatta artık tr-tr.facebook.co m'dan değil tr-tr.microsoft.co m'dan hesaplarımıza giriş yapacağız(!). Bu arada, eğer sizin kastettiğiniz gibi bile olsa; Mark Zuckerberg, Paris saldırılarının ardından Facebook'un devreye soktuğu "Güvenlik" butonuyla ilgili açıklamada bulunmuştu. Yani her şekilde Facebook satın alınmış olsa bile, şirketin CEO'su halen Mark Zuckerberg. Yani yavaşlama sebebi Mark Zuckerberg ve ekibi tarafından getirilen yeni sistem. Beni siyasete çekmeye çalışıyorsanız çok üzülürüm, siyasi biri değilim. Tarih konuşabiliriz lakin siyaset asla. Türkçe'm de bir hata olduğunu düşünmüyorum. Size iyi çalışmalar. @Burakcan .

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Türkiye vpn sunucuları ile de bağlayanabilirsiniz.

hacii_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
iyi oluyor bence. patlamada facebook acik olsada girmem cunku anasayfam 3 e ayriliyor :D
1) devleti kötuleyenler
2) teroru kötuleyenler
3) ısrarla aşk acisi cekenler