Explosive [1.5.2] Advanture + Puzzle Türkiye'nin Önde Gelenlerinden

Map Güzelmi ?

• HARİKA !

Kullanılan: 13 81.3%
  • İYİ.

Kullanılan: 2 12.5%
  • İDARE EDER.

Kullanılan: 1 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    16

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kıskançlık yapmayın benim 2 hafta özenle uğraştığım haritaya bile kimse bakmadı link veriyim isterseniz.

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kıskançlıkla alakası yok map berbat biz onu söylüyoruz

ben senin haritanı oynadım çok hoşuma gitti ama ilk başladığımız yerden çıkınca yanımda creeper patladı tüm map mahvoldu :D
Bu renkli yazılı komutları nasıl yaptın ? Köylülere sadece nuget verip item almalayı bilmek istiyorum bende öyle bir harita yapıcamda

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben senin haritanı oynadım çok hoşuma gitti ama ilk başladığımız yerden çıkınca yanımda creeper patladı tüm map mahvoldu :sırıtmak:
Bu renkli yazılı komutları nasıl yaptın ? Köylülere sadece nuget verip item almalayı bilmek istiyorum bende öyle bir harita yapıcamda

mceditle yapıyorum zaten şu an yeni map üstünde çalışıyorum

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende yeni bir harita üstünde çalışıyorum mcediti nerden indireyim ?[DOUBLEPOST=1371020507,1371020433][/DOUBLEPOST]tamam indirdim teşekkürler

mcedit bölümüne bakarak captainbilal'in konusundan yardım alabilirsin[DOUBLEPOST=1371021308][/DOUBLEPOST]konumuda güncel tutmayı unutma :)

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bray map berbat diyosunda ne kadar uğraştığımıda bilmiyorsun ama arkadaki sisteme bi bak istersen[DOUBLEPOST=1371062921,1371047945][/DOUBLEPOST]Güncel++++++++++

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
en azından senin gibi konuları yanlış yere açmıyorum harita bölümünde builder takımı nie ararsınki konuyu rapor ettim zaten arşive taşınır yakında