[Explore Team] Medival AŞKIMIZ [Ufak kareler]

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ExploRe Team
Tarafından Yapılmış Build çalışmaları ve Kendi Fotograflarım

Editör : Furkan
Builder Team : Explore Team

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Başarısız olmuş. Medieval deyince detay, çeşit beklenir. Ama sizde bu yok. Belli ki aşkınız platonik.

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarısız olmuş. Medieval deyince detay, çeşit beklenir. Ama sizde bu yok. Belli ki aşkınız platonik.
Espiri Yeteneğini Başka Yerde Konuştur Bu fotolara bakıp Anlayamıyorsan Sorun senin Beyninde Felç olabilir yakında Dikkatli ol Ekip Arabası Çarpmasın

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Espiri Yeteneğini Başka Yerde Konuştur Bu fotolara bakıp Anlayamıyorsan Sorun senin Beyninde Felç olabilir yakında Dikkatli ol Ekip Arabası Çarpmasın
Belli ki aşırı amatörsünüz. Eleştiri kaldıramıyorsanız ve seviyeli sözler karşısında hakaret ediyorsanız, bu sadece sizin egonuzu tatmin eder ve ne kadar terbiyesiz biri olduğunuzu gösterir. Hem yeteneksiz, hem de saygısız olmak kötü tabii.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Belli ki aşırı amatörsünüz. Eleştiri kaldıramıyorsanız ve seviyeli sözler karşısında hakaret ediyorsanız, bu sadece sizin egonuzu tatmin eder ve ne kadar terbiyesiz biri olduğunuzu gösterir. Hem yeteneksiz, hem de saygısız olmak kötü tabii.
O değilde lafı çok iyi yerleştirdi yerinde çaktırmayın

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Madness64'ün eline sağlık.
Madness64 buradan teşşekkür ederim
O değilde lafı çok iyi yerleştirdi yerinde çaktırmayın
herkes gormek istedigini görür ordaki ayrıntıları görmüyorsa ya problemleri olmali[DOUBLEPOST=1424376359,1424376204][/DOUBLEPOST]
3. Çok iyi bence[/QUOTE
saçma sapan espiri çabalarına girmesseniz sevinirim

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Madness64 buradan teşşekkür ederim

herkes gormek istedigini görür ordaki ayrıntıları görmüyorsa ya problemleri olmali[DOUBLEPOST=1424376359,1424376204][/DOUBLEPOST]
Eleştirimi de yaparım, esprimi de. Kuralları çiğnemediğim sürece kimse bana mani olamaz. Konuyu açıyorsan, tüm bunlara açıksın demektir.

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eleştirimi de yaparım, esprimi de. Kuralları çiğnemediğim sürece kimse bana mani olamaz. Konuyu açıyorsan, tüm bunlara açıksın demektir.
ben yorumlarınızı düşüncelerinizi almak için burda paylaştım ama saçma sapan espirilerin için değil[DOUBLEPOST=1424376879,1424376627][/DOUBLEPOST]
Bizde ne var ne yok senin vericen bi karar değildir senin de yaptıgın bir build gormek isterdim

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben yorumlarınızı düşüncelerinizi almak için burda paylaştım ama saçma sapan espirilerin için değil[DOUBLEPOST=1424376879,1424376627][/DOUBLEPOST]
Bizde ne var ne yok senin vericen bi karar değildir senin de yaptıgın bir build gormek isterdim
Espiri değil.Düz duvar,üzerine çatı,gemi ve medieval build mi oluyor?Yahu bırakın şu işleri."Eleştiri" almayı kendinize yediremiyorsanız orda Konunun "Rapor Et" butonu var

Son düzenleme:

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sen, sen, bizim forum üyemize laf mı atmaya çalıştın ?
Eleştiri kaldıramayanlara bir lafım var bilir misin *
Biz ronin in yapılarını bile zor beğenen kişileriz. Adamlar o kadar güzel yapıyor ki anlatılamaz.
Emin ol @siyahmafya bu forumda seni bir kişi bile şeyine takmaz. Tip olarak kondoma benziyorsundur ki şeyine takmışlar seni.
O yüzden emeğine saygı diyerek gönderiyoruz seni paketleyip.
Bu forumdaki yerini kaybettin kendi elinle. Şimdi mutlu ol ve LogOut tuşuna bas.

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@siyahmafya buyur çok görmek istiyorsan atayım.
Teşekkür ederim yorumumu dikkate aldığın için ama ben sadece kendi skinim olmadığı yerlerde ekibe ait olduğunu söyleyeyim[DOUBLEPOST=1424379454,1424379362][/DOUBLEPOST]Konuma ilginizden dolayı Hepinize Teşekkür ederim konu değişik yerlere gidiyor :D[DOUBLEPOST=1424379670][/DOUBLEPOST]
Sen, sen, bizim forum üyemize laf mı atmaya çalıştın ?
Eleştiri kaldıramayanlara bir lafım var bilir misin *
Biz ronin in yapılarını bile zor beğenen kişileriz. Adamlar o kadar güzel yapıyor ki anlatılamaz.
Emin ol @siyahmafya bu forumda seni bir kişi bile şeyine takmaz. Tip olarak kondoma benziyorsundur ki şeyine takmışlar seni.
O yüzden emeğine saygı diyerek gönderiyoruz seni paketleyip.
Bu forumdaki yerini kaybettin kendi elinle. Şimdi mutlu ol ve LogOut tuşuna bas.
Adam Kendini Göklerde Görüyor ama kanalizasyonda yolluyor Boş Adamın Boş lafları oldugun yerden terbiye eline veriyoruz paketleyip yeri gelince kullanıyoruz 0 sıkıntı