Expert Murderer (2Bölüm1Dosya!) BİR KAYIP KORSAN HİKAYESİ! [1AdetModİçerir!]

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hikaye (Mapta Olanlar,Olacaklar) [Spoiler İçerir] :
Adını hatırlamadığı biri yarısı kopmuş bir geminin içinde uyanır. Geminin bu bölümü bir adaya vurmuştur. Adamımız adayı araştırır ve neler olduğunu hatırlamak için
herşeyi yapar. Zamanla neler olduğunu hatırlayan adamımız bir şifacıdan yardım alır. Bir korsan olduğunu hatırlayan karakter küçük bir sandal kiralar ve denizlere
açılır. Bir korsan gemisi görür ve tırmanır. Gemideki herkes onu tanır, hatta KAPTAN diye hitap ederler. Şuanda bulunduğu geminin kaptanı ise Karasakal'dır...

Görseller :

Ev İçi Dizaynlardan Bir Görüntü :

Gerekli Modlar :

1- CustomNpc

TexturePack (OLMADAN OLMAZ!) [GEREKLİ] :

.Dokucraft

Rapidshare Link : ( CustomNpc olmadan oynamanın anlamı kalmaz! )

http://rapidshare.com/share/C3DDA7969E639D3C04D0DA9C2E89EDEA

Not: Expert Murderer 2 dosyasındaki iki gemi bana ait değil ama gemiye yeni şeyler ekledim custom npc %100
bana ait. kodlamalar, commandblocklar ve diğer evler falan (tekne dahil) her şey bana aittir!

Son düzenleme:
H

hsndmrts_

Ziyaretçi
ahah ilk yorum benden guzel gozukuyor

LG-P970 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence yapıyosan maplari modsuz yap.Mod yüklemeyi bilmeyenler var. (Ben biliyorum o ayrı mesele)

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
veya .minecraft seklinde at mod yuklemesi zaten kolay

LG-P970 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Texturepack Dokucraft'tır konuya yazmayı unuttum kusuruma bakmayınız. TEXTUREPACK'SIZ OYNAMAYINIZ![DOUBLEPOST=1392571195,1392571029][/DOUBLEPOST]
Bence yapıyosan maplari modsuz yap.Mod yüklemeyi bilmeyenler var. (Ben biliyorum o ayrı mesele)
sana gelirsek bende modsuz yapmak isterim ama her mapımda customnpc'yi kullanıyorum çünkü görevler, factionlar, gitar çalanlar, followerler, dialoglar ve daha hepsi bu mod ile yapıldığından çok hoşuma gidiyor. Bir oyunu resmen mmorpg'ye dönüştürüyorsunuz :)