EVT aKRKADAŞLAR bUgÜnDen ihtibaren Video Çekicemm

efecan542

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
EVT aKRKADAŞLAR bUgÜnDen ihtibaren Video Çekicemm

Çekiyimmi ?

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
PHéNcHé ShéN dHé Çhéq qArDéé$$ AmA aRqA s0qAqDa YaqALaRsAq Sabri abi burak abi murat abi falan neyse ben gidiyom sen video çekme bence

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Dalga Geçiyorsunuz Sizi Dalgacılar!
Bir soru soruyo tavsiye almak istiyor ne kadar insafsızsınız yahu insan bir yardım eder!

kanki1444

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Video çekeceksen yardım ederim zaten o youtube ünlülleri 1 günde ünlü olmadı ki zamanla.Ben sana yardım ederim çekersen eğer .

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam fikrini sormuş. Herkesin tarzı farklıdır. HER YİĞİDİN BİR YOĞURT YİYİŞ ŞEKLİ VARDIR.

Adam gibi ya fikrinizi verin ya da konudan çıkın. Adam türkçem güzel mi diye sormamış, video çekip çekmeyeyim mi diye sormuş...

Sonra vay efendim bizim forum kötü forum. Niye, bir düşünün bakalım. Sürekli, laf sokma yarışmalarına girmeler, sürekli bir üyenin bir açığını bulma çabası, bulunca o üyeyi yerin 7 kat dibine sokma çabası gibi...

Benim bu konuda cevabım ise :

Bence şansını dene kardeşim. Alın size örnek, U-kab Gaming'in 10 abonelik günlerini bilirim. Şimdi adamlar gayret etti 2000'e geliyorlar. Daha da büyürler. GamerJah yani Ahmet abimiz alın size direk 30.000 abonesi olarak başlamadı. Onu 1.000 küsür abonesi var iken takip ediyordum. Şimdi 30.000'den fazla abonesi var. Yani diyeceğim o ki, istersen başarırsın. hiçbir şey imkansız değildir.

___

Diğer konuya gelecek olursak, biliyorum. Burada dediklerim, bir kulağınızdan girip öbür kulağınızdan çıkacak. Ama herkes her şeyi ile kişiliğini yansıtır.

Haydi rastgele.

Saygılar.

Wollark